Lázně Bílý Hořec Harrachov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 18:44
Lázně Bílý Hořec Harrachov

Omlouvám se za anonym, ale sestra by se urazila, že šťourám :oops:

Rodiče dostali poukaz na pobyt v lázních Bílý Hořec Harrachov. Ale když jsem se s mamkou koukla na recenze, tak jsme byly obě dost nemile překvapeny. Taťkovi se tam už takhle moc nechce jet, a jestli recenze, které jsme četly byly pravdivé, tak už ho nikdy nikam nedostaneme :?.

Tak mě prosím uklidněte, že ten hotel není zase až tak špatný, a že si naši ten týden užijí

Reakce:
jannina1
Závislačka 4382 příspěvků 11.11.14 18:50

Nejsou to žádné lázně, je to hotel. Dříve docela vyhlášený, nyní má tak rok nového majitele, tak se snaží rejžovat :( Ale pokud poukaz dostali, je škoda ho nechat propadnout.

barbarossa
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 08.12.15 10:03

Prosím, nemá někdo zkušenosti s tímto hotelem a s hotelem Mitera, jenž by měl patřit stejnému majiteli? S rodinou tam brzy máme jet na welness, ale po přečtení recenzí, že je tam všude smrad, plíseň, hnusné jídlo, z kterého je lidem zle a mají průjem… se mi nikam nechce. Navíc jsem se teď na zooveru dočetla, že si někdo z hotelu přivezl i štěnice. Aby to nebyl pobyt za všechny peníze. :cert:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 08.12.15 10:05

Já to tam dobře znám, jsem místní a kdysi jsem tam pracovala. ROZHODNĚ TAM ANI NEJEZDIT!

barbarossa
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 08.12.15 10:08

@Pajka89 Ježíši, to snad ne!!!

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 08.12.15 10:13

Ty recenze bohužel vůbec nejsou přehnané… Obrázky na internetu už několik let neodpovídají skutečnosti. V Harrachově se dá sehnat určitě lepší ubytování, nebo aspoň takové, kde člověk nechytí štěnice, nebo ještě něco horšího..

barbarossa
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 08.12.15 10:22

Děkuji, já si to po přečtení těch recenzí myslím taky. Raději necham těm voucher propadnout, jak si domů přivézt nějaký zvířátka nebo strávit 4 dny na záchodě. A já se tam taaak těšila. :zed:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 08.12.15 10:36

Většinou se dá voucher z nějakého slevového portálu vrátit nebo vyměnit za jiný pobyt. Určitě stojí za to se na to aspoň informovat, tam kde jste ho kupovali.

barbarossa
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 08.12.15 10:55

Myslis, tak já to zkusim.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 08.12.15 11:05

Mám s tím svoje zkušenosti. Určitě to aspoň zkus. Byla by škoda přijít jen tak o peníze, ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >