Letní dětičky 2011

2311
28.11.10 15:40

Letní dětičky 2011

Zdravím všechny snažilky i čerstvé těhulky :-)
Přidáte se ke mně někdo? Ráda si budu povídat o stejných „radostech“ :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29426
28.11.10 15:42

Ahoj,

já se k Tobě ráda přidám. Doufám, že nebudu jediná. Budeme rodit v polovině června, tak snad se už taky můžeme považovat za „letní“ miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
28.11.10 15:49

Ahoj Gabi - to je skvělé, chtěla jsem napsat Srpňátka 2010, ale to by nás tady mohlo být poskromnu, tak jsem ráda :-) Četla jsem novou diskuzi o tom jak se ta těhulka bojí aby nepotratila, já na to nechci ani pomyslet a tudíž jsem založila novou diskuzi a doufám že v ní vydržím až do konce :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29426
28.11.10 15:58

Mifinko taky jsem to četla a už jsem jí tam psala. Já se strachovala od začátku, už jsem si jedním zamlklým těhu prošla loni v květnu, tak jsem to ještě o to víc řešila. Jak jsem někde četla o zamlklém těhu a o potratu, připadala jsem si jak nejhorší hysterka. Teď už je to lepší, říkám si, že jsme ten první trimestr překlepali a snad ve čtvrtek v poradně a na ultrazvuku uslyším pozitivní zprávy. Takže si hlavně to těhulkování užívej, jak jen můžeš a snaž se si nic nepřipouštět. Stejně tohle člověk neovlivní.

Jinak já chodila chvíli do červňátek, ale moc mě to tam nějak nebavilo nebo jsem tam nějak nezapadla, nevím. Holky tam psali po celý den a já to vždycky stíhala jen po večerech po práci. Takže jsem samozřejmě nebyla v obraze a nestíhala dočítat. Takže jsem vystoupila ze skupiny a snad se nás tady sejde víc. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
28.11.10 15:59

ahoj holky, já bych se k srpňátkům potichoučku přidala :-) ve čtvrtek hodnota HCG 74 :-) takže dnes bych měla být teprve 3+5 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
28.11.10 16:03

Gabi - tak to je mi líto, vím je toho hodně, i kolem mě se to maminkám stalo, budu tiše doufat, že nás to mine a v srpnu se nám narodí zdravé miminečko :srdce:

A buď v klidu, taky nevysedávám u PC celý den, pracuji (i když v práci mám občas chvilku nakouknout na net), takže mě určitě stíhat budeš :palec: Jen dneska se trochu nudí, všechno už jsem uklidila i jsem si pěkně schrupla a tak jsem zase tady :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
28.11.10 16:05

Meduleinko - :dance: :dance: :srdce: :kytka: gratuluji a taky držít pěsti ať to je krásné srpňátko :lol: a jaktože jsi byla na krvi tak brzy?? 8-o Měla jsi tušení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
28.11.10 16:09

Děkuji, taky blahopřeji
měla jsem nějaké gyn. potíže a měla jsem začít brát antibiotika už jsem je měla i doma, ale pro jistotu jsem testla, tak jsem hned utíkala k Dr. a ta jukla na UZ a pak mi vzali krev a udělali mi velikou radost na další kontrolu jdu 8.12.
Já už si prošla zamlklým těhu a tak si mě teď budou prý víc hlídat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
28.11.10 16:12

Mifinko, ty jsi taky krátce, už jsi byla u doktora?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
28.11.10 16:15

Meduilenko - ty taky??? Achich :oops: tak to gratuluji dvojnásobně :-)

A Dr. na uz něco viděla? A testík byl pozitivní? Já tam budu volat zítra, protože jsem to zjistila v pátek. Stejně mě asi objedná na dobu kdy už budu třeba v 7tt aby viděla srdíčko (teda myslím)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29426
28.11.10 16:18

Meduelinko tak to gratuluji, tak to jsi fakt úplně na startu. :palec: Já těhu zjistila v 4tt. + 6, takže na konci pátého týdne. Ale už jsem to tak nějak pociťovala asi týden před testem, že se to konečně povedlo. Brala jsem i Clostil na stimulaci vaječníků, tak jsem přesně věděla kdy mám ovulku a konečně nám to vyšlo.

Příspěvek upraven 28.11.10 v 16:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
28.11.10 16:18

Můžu se přidat???

Ahoj holky,
můžu se přidat???Já teda zatím sleduju testíky. Minulý týden ve středu jsem byla na preventivce, ale ráno jsem si dělala test a slabá // čárka. Tak jsem to Dr.řekla, ale ještě nic neviděl ani na UTZ. Nechala jsem si udělat krevní test a HCG 36. Sestra mi řekla, že buď to je porucha MS nebo jsem těhotná tak 2 dny.
Poslední MS jsem měla 29.10. ovu podle testů 11.11. cyklus mám 31-32 dní takže MS bych měla dostat až dnes nebo zítra, ale TT krásně sílí tak snad se mi těhu potvrdí. To bych pak taky rodila v srpnu. Tak snad to výjde.
Meduleinka v kolikátem dni cyklu jsi byla na tom krevním testu???
Všem držím palce ať nám to výjde a vše je v pořádku !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
28.11.10 16:20

test byl slabě pozitivní, doktorka vyděla jen hodně prokrvenou sliznici a říkala, že by tipla, že to tak je a pro jistotu mi odebrala krev.
Já měla i minule // ještě před MS. Tak to jsem zvědavá, na kdy tě objednají.
Já se sem přez týden dostanu taky jen večer a to jen někdy, v práci jem pořád v jednom kole.
A už jsi to řekla příteli? manželovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29426
28.11.10 16:21

Prcku určitě se můžeš přidat! Já myslím, že můžeme potichu gratulovat. HCG totiž běžně tělo nevylučuje, ani při žádné poruše MS. Takže myslím, že je to tam. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
28.11.10 16:22

Gabi děkuju. Trochu závidím (v dobrém) že už máš první trimestr za sebou :-)

Prcku ahoj :-) já byla na krvi 24 den cyklu, bylo to cca 9. den po sexíku :-) Nevím čím to je, že mi to vychází takle brzy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama