Líbí se mě o 10 let mladší....

Anonymní
18.9.21 22:47

Mě bude 33 jemu bude 22 let.

Pěkný večer všem.

Asi to zkrátím… za pár dní mě bude 33 let a poslední dobou se mě líbí mladší. Nebo poslední dobou od takových 28 let. Nejde jenom o vzhled, ale i povahu nebo životní styl. Se stejně starými muži nebo staršími si připadám jak to říct zahrabaná? Připadám si, že vedle nich stárnu a že jsou dosti usedlý? Přitom i díky práci potkávám samé zajímavé muže co jsou aktivní, ale nějak si připadám pak jak důchodkyně vedle nich.

Za těch necelých 5 let co hledám mladší byl jeden asi 1,5 roku dlouhý vztah s 28 letým a pak dvě románky na pár měsíců (jeden s 26 letým a 23 letým).

V práci a hlavně před rodinou a všema známýma to tajím. Myslím, že by to odsoudili. Přitom, když je to naopak muž 40 s 20 letou, tak s tím společnost nemá takový problém a maximálně si řeknou, že je to zlatokopka pokud je hezká.

Tedka mám přítele bude mu 22 jsme spolu přes rok. Nikde na veřejnosti se neprezentujeme jako pár. Chodí samozřejmě ke mě a jelikož bydlím na sídlišti, kde vyloženě nikoho osobně tolik neznám, tak tady ikdyž se nějak nelíbáme někde před lidma, tak se občas držíme za ruku a nebo ikdyž vedle sebe jdeme nebo se bavíme, tak je poznat, že spolu něco máme nebo že jsme hodně dobří známí. Prostě rozhodně jde poznat, že nejsme máma a syn nebo brácha a ségra. No a asi takhle si toho všimla jedna prodavačka v obchodě a evidentně jí došlo jak to je a roznesla to všude a doneslo se to ke mě oklikou a dozvěděla jsem se, že jsem úchylná a spousty dalších urážek. Jenže to nás nějak nerozhodilo a naopak bych řekla, že to posunulo ten vztah dál trochu. Což evidentně jí naštvalo a tak se snaží za každou cenu zjistit kdo je ten „zajíc“ aby mohla informovat jeho rodiče. Toho se samozřejmě bojíme asi oba. Přece jenom to není obvyklé. Momentálně jsme spolu rok a kus a rozhodně s tím nemáme v plánu jít ven dřív než spolu budeme nějakou delší dobu bydlet už kvůli jeho rodičům.

Chci se zeptat je na tom někdo podobně? Máte výrazně mladšího partnera? Jak to vzali jeho rodiče? Případně z obrácené strany pokud rodiče jste zažili jste situaci, kdy si vás syn přivedl domu výrazně starší ženu?

edit- omlouvám se za gramatiku ale musela jsem se posilnit vínem, abych se přiznala…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5656
18.9.21 22:57
@Anonymní píše:
Pěkný večer všem.

Asi to zkrátím… za pár dní mě bude 33 let a poslední dobou se mě líbí mladší. Nebo poslední dobou od takových 28 let. Nejde jenom o vzhled, ale i povahu nebo životní styl. Se stejně starými muži nebo staršími si připadám jak to říct zahrabaná? Připadám si, že vedle nich stárnu a že jsou dosti usedlý? Přitom i díky práci potkávám samé zajímavé muže co jsou aktivní, ale nějak si připadám pak jak důchodkyně vedle nich.

Za těch necelých 5 let co hledám mladší byl jeden asi 1,5 roku dlouhý vztah s 28 letým a pak dvě románky na pár měsíců (jeden s 26 letým a 23 letým).

V práci a hlavně před rodinou a všema známýma to tajím. Myslím, že by to odsoudili. Přitom, když je to naopak muž 40 s 20 letou, tak s tím společnost nemá takový problém a maximálně si řeknou, že je to zlatokopka pokud je hezká.

Tedka mám přítele bude mu 22 jsme spolu přes rok. Nikde na veřejnosti se neprezentujeme jako pár. Chodí samozřejmě ke mě a jelikož bydlím na sídlišti, kde vyloženě nikoho osobně tolik neznám, tak tady ikdyž se nějak nelíbáme někde před lidma, tak se občas držíme za ruku a nebo ikdyž vedle sebe jdeme nebo se bavíme, tak je poznat, že spolu něco máme nebo že jsme hodně dobří známí. Prostě rozhodně jde poznat, že nejsme máma a syn nebo brácha a ségra. No a asi takhle si toho všimla jedna prodavačka v obchodě a evidentně jí došlo jak to je a roznesla to všude a doneslo se to ke mě oklikou a dozvěděla jsem se, že jsem úchylná a spousty dalších urážek. Jenže to nás nějak nerozhodilo a naopak bych řekla, že to posunulo ten vztah dál trochu. Což evidentně jí naštvalo a tak se snaží za každou cenu zjistit kdo je ten „zajíc“ aby mohla informovat jeho rodiče. Toho se samozřejmě bojíme asi oba. Přece jenom to není obvyklé. Momentálně jsme spolu rok a kus a rozhodně s tím nemáme v plánu jít ven dřív než spolu budeme nějakou delší dobu bydlet už kvůli jeho rodičům.

Chci se zeptat je na tom někdo podobně? Máte výrazně mladšího partnera? Jak to vzali jeho rodiče? Případně z obrácené strany pokud rodiče jste zažili jste situaci, kdy si vás syn přivedl domu výrazně starší ženu?

edit- omlouvám se za gramatiku ale musela jsem se posilnit vínem, abych se přiznala…

Proc uchylny? Uplne stejny jako kdyz chodi ctyricatnik s dvacitkou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 23:00
@lilith1 píše:
Proc uchylny? Uplne stejny jako kdyz chodi ctyricatnik s dvacitkou..

však to jsem psala, když je to naopak nikomu to divný nepřijde, ale když je to obráceně tak ano… těch urážek a pomluv bylo víc co se ke mě donesly…přitom dotyčná mě zná jen od vidění z obchodu…

• Citovat
  • Nahlásit
4634
18.9.21 23:02

To tsk hrozny neni, kdyby mu bylo 15 tak by to bylo dost divny.. tohle je normalka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4634
18.9.21 23:03
@Anonymní píše:
však to jsem psala, když je to naopak nikomu to divný nepřijde, ale když je to obráceně tak ano… těch urážek a pomluv bylo víc co se ke mě donesly…přitom dotyčná mě zná jen od vidění z obchodu…

Ať si trhne protezou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
18.9.21 23:16

Tak tohle bych ignorovala.
To že se to dozví jeho rodiče, tak s tím musí chlapec počítat, preci jen je plnolety a může si chodit s kým chce..
Nejsi žádná babička aby tě musel schovávat.
Moje tchýně si vzala od 24 let mladšího, to je divný :mrgreen: A ne vás věkový rozdíl.
Takže bych to vůbec neresila, hlavně že jste vy dva šťastný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 23:17

Kdyby se každý staral o svůj život a ne o život ostatních bylo by na světě mnoho problémů míň.
Dle mého - 10 let prd rozdíl.
Mě osobně je 38 a nikdo z rodiny by mě nepovažoval za úchyla kdyby žila s 28ti letym.
Mé rodině by hlavně záleželo na tom zda jsem spokojená.
Tečka!!!

• Citovat
  • Nahlásit
1168
18.9.21 23:18

Celkem souhlasím s teorií, že žena 30+ má větší šanci najít perspektivního partnera mezi mladšími než mezi vrstevníky, kteří jsou z většiny už zadaní nebo nějakým způsobem problematičtí. Pokud vám vztah klape, buď ráda, že jsi našla toho pravého k sobě.

Co se týče okolí - chápu to dobře, že jste z malého města? Tam holt kolikrát stačí trochu vyčnívat a už se člověk dostane do řečí. Přinejhorším bych se výhledově přestěhovala někam, kde je větší anonymita a lidi tolik neřeší věci, do kterých jim nic není. Rodina se s tím smíří, když uvidí, že jste šťastní a myslíte to spolu vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 23:28

Já tě chápu. Jsem učitelka na střední škole a někteří kluci jsou už i tam vyspělí jak vzhledově, tak rozumově. Je mi 27 a klidně si dovedu představit, že bych si něco začala s 18letým. A ne, nezačala jsem si a nezačnou se svým žákem, jen chci vyjádřit pochopení.
Co by mi vadilo nejvíc je, že se skrýváte před jeho rodiči. 22 let už je dost na to, aby si za svou přítelkyní stal, i když je o 10 let starší. Tímto bych si asi připadala, jako když jsem opravdu s dítětem.

• Citovat
  • Nahlásit
1313
18.9.21 23:42

To je divné, že tak poutáte pozornost, osobně si myslím, že určit věk ženy v rozmezí 21-38 let je nad schopnosti většiny lidí… Někdo vypadá ve 25 na 40, a jiná ve 37 na 25. :nevim: Každopádně vaše věc, já si třeba stojím za tím, že chlapi po 30 už jsou tak nějak opelichaní (čest výjimkám) a nic moc extra na nich není, takže tě i chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1906
18.9.21 23:52

Ahoj, mám o deset let mladšího manžela. Ne že bych to nějak vyhledávala, ale stalo se. Jeho rodiče jsem poznala až když jsme začali brát oba ten vztah vážně, což vzhledem k okolnostem hned nebylo. Rodiče byli celkem v pohodě, dokud jim neoznámil, že si mě hodlá vzít. To úplně nadšeni nebyli. Už si zvykli, řekla bych. Jsou také z malého města a je to dost znát. Moje rodina a široké daleké okolí to neřeší vůbec. Teda vlastně jeden můj bývalý milenec se mi na začátku smál, že jsem jak ti rozvedení chlapíci, co si nabrnknou mladou kost, ale spíš si myslím, že trochu žárlil. :mrgreen: Myslím, že skrývání je nesmysl, není důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
18.9.21 23:59
@Anonymní píše:

Chci se zeptat je na tom někdo podobně? Určitě
Máte výrazně mladšího partnera? Ne
Případně z obrácené strany pokud rodiče jste zažili jste situaci, kdy si vás syn přivedl domu výrazně starší ženu? Jako dočasnou věc…

Prostě pro oba to může být v určité životní fázi zajímavá zkušenost.
Dlouhodobá perspektiva takového vztahu je ovšem malá a výjimky jen potvrzují pravidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11485
19.9.21 00:08

Mám kamarádku, která měla snad 3 partnery mladší i o 15 let. Jako na chvíli asi dobrý, ale jak začala o rodině tak skutek utek a s jedním byli i manzele. Takže ve 40 je bezdetna a vyhlídky extra žádný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
19.9.21 00:12

Tak to je teda výhra mít stařenu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16364
19.9.21 00:18

Neřešila bych to, prodavačka ti pravděpodobně jen závidí ;) Zase takový echt rozdíl to není, navíc vzhledově určitě nevypadá, že by jste od sebe byli tolik let… Kdyby ti bylo 45, tam už bych se nad tím pozastavila… :mrgreen: Ale oba jste mladí… Můj brácha si ve 32 našel 40 letou… On bezdětný, ona už s odrostlými dětmi a nikdo taky nic neřešil, naši to vzali normálně. Už spolu teda nejsou, byli 2 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat