Líbí se někomu hubení kluci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
27.5.22 10:05

Líbí se někomu hubení kluci?

Zdravím, je mi 19 let, měřím 170 cm a vážím 42 kg. Pro někoho nepředstavitelné, že vůbec může někdo takový žít a dá se říct, že mě to osobně nevadí, už jsem si na to za ty roky zvykl a příjde mi, že to jsem prostě já. To ale neznamená, že jsem pro to nic neudělal, snažil jsem se a stále snažím, ale máme to i v genech, takže s tím asi nic neudělám. Jenže mám kvůli tomu nízké sebevědomí. Bojím se oslovit holku, jelikož se “stydím” za to, jak mám tenké ruce a nohy. Před asi 2 lety jsem byl kvůli tomu v nemocnici na různé vyšetření a protože si mysleli, že jsem anorektik. Po vyšetřeních mi ale jen řekli, že mám prostě extrémně zrychlený metabolismus. Jak jsem psal já jsem si na to zvykl a mě nevadí být hubený, ale zajímalo by mě a proto tady píšu, jestli se někomu z vás líbí takhle extrémně hubení kluci.

Příspěvek upraven 27.05.22 v 10:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5565
27.5.22 10:15

Začni cvičit, odpovídajícím způsobem se stravovat a osvalíš se rychle. Znám tri opravdu extrémně hubene kluky, co začali makat a spravili se, mají teď hezké vyrysovane postavy a samozřejmě i něco pribrali :palec: myslím, ze s trochou snahy a správnou “dietou” to jde v tomhle věku jako po másle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8803
27.5.22 10:17

To víš že líbí. Na světě jsou miliardy lidí s různým vkusem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
27.5.22 10:32

Nemůžu mluvit za všechny, ale já to mám třeba tak, že přes vzhled mě muž až tak moc nedostane. Např. se o mě ucházel mládenec, o kterého by se asi běžně holky popraly, ale vzhledem k tomu, že mě ničím nějak neoslovil…názory, zájmy a rozumu taktéž moc nepobral, vůbec mě fyzicky nepřitahoval. Naopak pak jsem třeba potkala muže, který byl hubený asi tak jak ty, ale na rozdíl od toho druhého mě zaujal už jen tím, když otevřel pusu a něco zajímavého řekl, bavily mě jeho zájmy, to jak se chová k ostatním, názorově jsme si sedli, tak mě na něm cosi sakramentsky přitahovalo, stejně jako na jiném, který měl naopak lehkou nadváhu, ale působil dost charismaticky, zkrátka byl čímsi zajímavý, dobře se s ním povídalo a mně to přitahovalo. Líbil se mi. Všeobecně na sobě pozoruju, že si těch ultrahezounů moc nevšímám, spíš mě zaujme tím čímsi uvnitř, co ho pak nakonec dělá ještě hezčího, než ho ostatní vidí očima. Nevím, jestli jsem to nějak pochopitelně napsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29627
27.5.22 10:40

No někomu se to určitě líbit může. Mě osobne teda ne, nesnesla bych partnera, který by byl hubejsi než já :mrgreen: když chlapa, tak aby ho byl kus. Zkoušel jsi třeba nabrat aspoň svalovou hmotu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.22 10:45

Můj manžel je hodně hubený. Váží víc než ty, ale zas je vyšší. Mně to vůbec nevadí. Teď s námi byla kolegyně na dovolené a byla úplně hotová z toho, kolik toho dokáže sníst. Když tu čtu ty story co mají ženské doma, tak raději budu mít doma hubeného chlapa, který mi dokáže jen tak koupit kytku, postarat se o dítě, nechlastá a občas uvaří než namachrovaného frajera, který si myslí, že je středobodem vesmíru.

• Citovat
  • Nahlásit
7494
27.5.22 10:55

No když už se ptáš. Mám doma normálního chlapa, driv býval hubený. Podle tvých mír bych nenapsala hubený, ale vychrtly. Osobně se mi to nelíbí, ale kupce si to určitě najde stejne jako tlusta ženská. Akorát to pak není jak nákup v Kauflandu při slevach, ale spis malý eko bio kramek kam moc lidi nezavita :nevim: pokud s tím chceš něco dělat, tak posilování s vahou a nastudovat k čemu a jak používat proteinové nápoje pro nabirani hmoty. Zas je ti 19 a za 10 let už můžeš byt ‘normální’ chlap až se trochu zpomalí metabolismus, protože co si budem. Aktuálně tak nějak koncis vývoj a ty energetické nároky ti taky klesnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18225
27.5.22 10:58

Hubeni mi nevadi. Milion lidi, milion vkusu. Ja zas musela najit nejakeho „hobitofila“ ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28067
27.5.22 11:32

Určitě má každé zboží svého kupce, ale pokud s tím chceš něco dělat, tak věř, že to jde. Začni jíst jako chlap, hodně bílkovin, posilovna. Možná nejsi schopný klasicky přibrat, určitě jsi ale schopný nabrat svaly :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3702
27.5.22 11:49

@Anonym 13 mě se líbí, když má chlap / kluk šarm (ale opravdový, nejen poza na selfičko)

Takže hubení kluci na BMX kolech, skatech…hubení kluci „modelové“metrouši, hubení kluci z kapel nebo třeba můj kadeřník (hubený, ale má styl)

Takže nejde o váhu, ale o dojem. Hubený kluk s nula sebevědomím, který baží po trošce zájmu je katastrofa. Chápu, že to není lehké, ale taky jsem se dostala z opačné strany (tlustá nula, bez seběvědomí, bez přátel…) Chce to zájmy, koníčky, užívat život a nehledat smysl života jen v nějakém vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
27.5.22 11:58

Není to jenom o postavě, hodně záleží, co má dotyčný v hlavě. Mě nasvalenci spíše odpuzují, připadají mi agresivní nebo povrchní, holt stereotypy a úplně mimo můj okruh známých. Hubeňouři ok, působí na mne intelektuálně. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
27.5.22 12:07

A to je zajímavé, jak je tu každý soucitný s klukem 170/42 a „že na vzhledu nezáleží“, ale když tu je holka 170/42, tak je „anorektička a musí se léčit, protože to je děsivá chodící kostra“. :think: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2941
27.5.22 12:11

Spíš to bude asi menšina.
Zdravě nabrat je stejně těžké jako pro spoustu lidí zdravě zhubnout. Je to o pravidelném hodnotném jídle a správném cvičení. Pokud chceš zvýšit svoje šance, zkus se na to zaměřit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6878
27.5.22 12:15
@Anonym 13 píše:
Zdravím, je mi 19 let, měřím 170 cm a vážím 42 kg. Pro někoho nepředstavitelné, že vůbec může někdo takový žít a dá se říct, že mě to osobně nevadí, už jsem si na to za ty roky zvykl a příjde mi, že to jsem prostě já. To ale neznamená, že jsem pro to nic neudělal, snažil jsem se a stále snažím, ale máme to i v genech, takže s tím asi nic neudělám. Jenže mám kvůli tomu nízké sebevědomí. Bojím se oslovit holku, jelikož se “stydím” za to, jak mám tenké ruce a nohy. Před asi 2 lety jsem byl kvůli tomu v nemocnici na různé vyšetření a protože si mysleli, že jsem anorektik. Po vyšetřeních mi ale jen řekli, že mám prostě extrémně zrychlený metabolismus. Jak jsem psal já jsem si na to zvykl a mě nevadí být hubený, ale zajímalo by mě a proto tady píšu, jestli se někomu z vás líbí takhle extrémně hubení kluci.Příspěvek upraven 27.05.22 v 10:18

Budes hledat sloziteji, protoze vetsina zen chce chlapa vetsiho a statnejsiho nez je sama..vedle tebe budou silnejsi asi vsechny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6498
27.5.22 12:26

Nelíbí, vyloženě se mi to hnusí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu