Malé auto - jaké koupit?

Anonymní
29.5.20 20:00

Malé auto - jaké koupit ?

Ahoj chtěla bych si koupit nějaké menší auto, ale čtyřmístné. Tedy žádný smart.
Můžete prosím nějaké poradit díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.5.20 20:05

Tak záleží na ceně, že :nevim: Já jsem si před lety kupovala VW Lupo ojetý a dodnes ho ho máme jako druhé auto. Strhli jsme zadní sedačky a říkáme mu PidiVan :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1222
29.5.20 20:12

Zalezi, na jaky typ cest ho budes uzivat.ja mam firemni Toyota Yaris hybrid, automat a je to super auto do mesta, na kratsi cesty.ale uz moc ne na dalky a rychlost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2550
29.5.20 20:13

Nikdy by mne nenapadlo, že někdy budu pět ódy na C3,ale je to nejspolehlivější autíčko, co jsem kdy měla.. děti i psy uveze :mrgreen: všude se vleze, spotřeba nula prd, držák, fakt ho miluju a i když budeme kupovat rodinné větší, tak pro sebe si ho nechám :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7206
29.5.20 20:29

Kupovala jsem teď v květnu novýho Citroena C3. Miluju ho. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1182
29.5.20 20:41

Jsem moc spokojena se Suzuki Swift, samozrejme automat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 21:19

Já měla Fabii. Byla sice líná, ale stačila :lol: :lol: jezdila krásně a prakticky žádné opravy. po 2 rokach jízdy sem si koupila Qashqaie. Chtěla jsem silný a bezpečný auto, ale to není žádný když narazím na de..bila :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
29.5.20 22:01

Taky musim zminit citroen c3 :andel:. Moje prvni auto :P Do mesta uplne skvely, vsude se vejdes, s partnerem se taky vejdes :oops:, do kufru se nam pak vlezl i kocarek (ale nakup k nemu uz ne). Byla jsem spokojena, muzu doporucit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
29.5.20 22:14

Suzuki Swift :palec: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7206
29.5.20 22:59
@Mispulinek2323 píše:
Já měla Fabii. Byla sice líná, ale stačila :lol: :lol: jezdila krásně a prakticky žádné opravy. po 2 rokach jízdy sem si koupila Qashqaie. Chtěla jsem silný a bezpečný auto, ale to není žádný když narazím na de..bila :lol: :lol:

Já měla dvojkovou Fábii poslední dva roky. První rok v pohodě a pak to začalo. Poslední půl roku měla nějakou záhadnou vadu, kterou mi neopravil ani automechanik ani elektrikář. Už jsem se s tím bála jezdit, tak šla pryč. A to jsem tenkrát cíleně kupovala auto s co nejmíň elektroniky a český, že jako budou levný díly. :mrgreen:
Jinak jsem měla kombíka, mělo to super kufr, vozila jsem tam psa (někdy i čtyři :mrgreen: ) a spoustu krámů na výstavy a závody. Teď to holt budu muset pořešit jinak, do C3 se vejde maximálně samotnej pes. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 07:19

@PetraJ
Já měla jedničkovou 1,2 HTP takže lenoch :lol: ten můj tip Fabky měl výrobní vadu motoru, teda to měli všechny HTP :lol: o kufru ani nemluvit já měla obyčejný takže mini kufr :lol: jinak spokojená. Taky jsem chtěla česky, ale když jsem pak vybírala nový tak mi přišli česky auta drahý a nic to nemělo, to mě dost mrzelo, moje mamča má Octavii a paráda, ale taky si hezky připlatila :lol: jo auta to nebi levná záležitost i když do toho qashqaie už jsem dost vrazila neboť to je Japonec a ty jsou drahý :lol: :lol: ale jestli si někdy budu kupovat tag sem premyslela na hyudaem IX35 to je ve hvězdách :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
30.5.20 08:14

První jsem měla Peugot 208 v 1,6 HDI a teď mám Mercedes B 1,9 TDI a s oběma jsem byla moc spokojená. Obzvlášť to “béčko” se všude vejde, je živé, na město ideální a přitom vevnitř překvapivě prostorné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9141
30.5.20 09:11

Mám Fiestu, ani velká, ani malá, do města ideál :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20649
30.5.20 09:14

Já mám hyundai i10 a nevyměnila bych to auto ani za nic. Ale záleží, k čemu to auto budeš využívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15333
30.5.20 14:06

Měla jsem ford fiestu. Kdybych nepotřebovala větší auto, nedám ji z ruky. Má velmi přesné řízení, do města a na parkování je dokonalá. Vešel se do ní s přehledem i můj dvoumetrový manžel, za šest let bez jediné závady, teď v ní už třetí rok jezdí tchánovci a taky bez závady. Spotřeba ve městě kolem 6litrů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama