Mám strach - těhotná či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 18:20
mám strach těhotná či ne?

Ahojky, beru antikoncepci a končím ted 7 denní pauzu, jenže nedostala jsem ms ale jen hnědé špinění, kusy. Antikoncepci beru pravidelně bez jedinýho zapomenutýho prášku, mám strašné strach zda nejsem těhotná, ikdyž podbříšek mě bolí. Nevíte co to muže být? Během měsíce jsem neměla žádné dzravotní problémy nic, jen palinko stresu jeden týden, byl takový hektický muže to být tím? Jaký na to máte názor? děkuji

Reakce:
kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 19.02.17 18:32

Tak si skoč pro test, pokud čekáš MS, už by měl něco ukázat ;) Nebo zítra na krev. Ať jsi klidná ;)

Fjodorka
Extra třída :D 11268 příspěvků 19.02.17 18:49

Jíš umělé hormony, možné je cokoliv.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 19.02.17 19:17
@Fjodorka píše:
Jíš umělé hormony, možné je cokoliv.

Souhlas :palec:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 19.02.17 19:18
@Anonymní píše:
Ahojky, beru antikoncepci a končím ted 7 denní pauzu, jenže nedostala jsem ms ale jen hnědé špinění, kusy. Antikoncepci beru pravidelně bez jedinýho zapomenutýho prášku, mám strašné strach zda nejsem těhotná, ikdyž podbříšek mě bolí. Nevíte co to muže být? Během měsíce jsem neměla žádné dzravotní problémy nic, jen palinko stresu jeden týden, byl takový hektický muže to být tím? Jaký na to máte názor? děkuji

Stres je sfiňa, pokud jsi nevynechala, nebrala léky snižující účinost HA, nepila jsi větší množství alkoholu a nekouříš tak těhu nebudeš, problém bude jinde..

marketak5
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 2 inzeráty 19.02.17 19:27

Možný je vše, moje kolegyně otěhotněla i přes antinu…takových je víc, ale spíš myslím jen hormonální nerovnováha nějak..sice by se to asi s práškama stávat nemělo, ale víš co..začíná jaro..tělo reaguje různě..stres je taky prevít..skoč si pro test, to je nejjednodušší a levné (cca 40kč). to za tebe nikdo nevyvěští tady

martina82
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 19.02.17 19:36

Ja myslim ze celkem zbytecne zalozena diskuze, zkratka koupit test no a bud a nebo, popr zajit k lekari

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >