Mám strach - těhotná či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 18:20
mám strach těhotná či ne?

Ahojky, beru antikoncepci a končím ted 7 denní pauzu, jenže nedostala jsem ms ale jen hnědé špinění, kusy. Antikoncepci beru pravidelně bez jedinýho zapomenutýho prášku, mám strašné strach zda nejsem těhotná, ikdyž podbříšek mě bolí. Nevíte co to muže být? Během měsíce jsem neměla žádné dzravotní problémy nic, jen palinko stresu jeden týden, byl takový hektický muže to být tím? Jaký na to máte názor? děkuji

Reakce:

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1780 příspěvků 19.02.17 18:32

Tak si skoč pro test, pokud čekáš MS, už by měl něco ukázat ;) Nebo zítra na krev. Ať jsi klidná ;)

Fjodorka
Extra třída :D 11236 příspěvků 19.02.17 18:49

Jíš umělé hormony, možné je cokoliv.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 19.02.17 19:17
@Fjodorka píše:
Jíš umělé hormony, možné je cokoliv.

Souhlas :palec:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 19.02.17 19:18
@Anonymní píše:
Ahojky, beru antikoncepci a končím ted 7 denní pauzu, jenže nedostala jsem ms ale jen hnědé špinění, kusy. Antikoncepci beru pravidelně bez jedinýho zapomenutýho prášku, mám strašné strach zda nejsem těhotná, ikdyž podbříšek mě bolí. Nevíte co to muže být? Během měsíce jsem neměla žádné dzravotní problémy nic, jen palinko stresu jeden týden, byl takový hektický muže to být tím? Jaký na to máte názor? děkuji

Stres je sfiňa, pokud jsi nevynechala, nebrala léky snižující účinost HA, nepila jsi větší množství alkoholu a nekouříš tak těhu nebudeš, problém bude jinde..

marketak5
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 1 inzerát 19.02.17 19:27

Možný je vše, moje kolegyně otěhotněla i přes antinu…takových je víc, ale spíš myslím jen hormonální nerovnováha nějak..sice by se to asi s práškama stávat nemělo, ale víš co..začíná jaro..tělo reaguje různě..stres je taky prevít..skoč si pro test, to je nejjednodušší a levné (cca 40kč). to za tebe nikdo nevyvěští tady

martina82
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 19.02.17 19:36

Ja myslim ze celkem zbytecne zalozena diskuze, zkratka koupit test no a bud a nebo, popr zajit k lekari

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >