Reklama

Mám strach - těhotná či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 18:20
mám strach těhotná či ne?

Ahojky, beru antikoncepci a končím ted 7 denní pauzu, jenže nedostala jsem ms ale jen hnědé špinění, kusy. Antikoncepci beru pravidelně bez jedinýho zapomenutýho prášku, mám strašné strach zda nejsem těhotná, ikdyž podbříšek mě bolí. Nevíte co to muže být? Během měsíce jsem neměla žádné dzravotní problémy nic, jen palinko stresu jeden týden, byl takový hektický muže to být tím? Jaký na to máte názor? děkuji

Reklama

Reakce:

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 19.02.17 18:32

Tak si skoč pro test, pokud čekáš MS, už by měl něco ukázat ;) Nebo zítra na krev. Ať jsi klidná ;)

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 19.02.17 18:49

Jíš umělé hormony, možné je cokoliv.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 19.02.17 19:17
@Fjodorka píše:
Jíš umělé hormony, možné je cokoliv.

Souhlas :palec:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 19.02.17 19:18
@Anonymní píše:
Ahojky, beru antikoncepci a končím ted 7 denní pauzu, jenže nedostala jsem ms ale jen hnědé špinění, kusy. Antikoncepci beru pravidelně bez jedinýho zapomenutýho prášku, mám strašné strach zda nejsem těhotná, ikdyž podbříšek mě bolí. Nevíte co to muže být? Během měsíce jsem neměla žádné dzravotní problémy nic, jen palinko stresu jeden týden, byl takový hektický muže to být tím? Jaký na to máte názor? děkuji

Stres je sfiňa, pokud jsi nevynechala, nebrala léky snižující účinost HA, nepila jsi větší množství alkoholu a nekouříš tak těhu nebudeš, problém bude jinde..

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 5 inzerátů 19.02.17 19:27

Možný je vše, moje kolegyně otěhotněla i přes antinu…takových je víc, ale spíš myslím jen hormonální nerovnováha nějak..sice by se to asi s práškama stávat nemělo, ale víš co..začíná jaro..tělo reaguje různě..stres je taky prevít..skoč si pro test, to je nejjednodušší a levné (cca 40kč). to za tebe nikdo nevyvěští tady

martina82
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 19.02.17 19:36

Ja myslim ze celkem zbytecne zalozena diskuze, zkratka koupit test no a bud a nebo, popr zajit k lekari

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama