Mamči na MD - které jste hodně přibraly, co jste doma?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
345
4.4.13 10:10

@lyrica no já si pro začátek zkusím nějakou zumbu (tu jsem cvičila i před těhu) a až budu mít trošku lepší fyzičku, tak přejdu na něco náročnějšího :lol:
Je super si tady o tom pokecat, dokonce mě to hecuje ke cvičení :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40270
4.4.13 10:10

@Alka
Je vidět, že víš jak na to. Ještě bych tam zařadila druhou večeři, ideálně nějakou čokoládu, zmrzku, nebo tak něco. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41882
4.4.13 10:10

@Camael jj, to je ale zase jinej level :D :D :D
Taky jsem koukala, že tady se to hodně cvičí, ale nejdřív si odcvičim, co mám v plánu, po Insanity se chystám na Les Mills Combat, pak se uvidí, jestli se najde čas i začít někam chodit :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1196
4.4.13 10:11

@lyrica viď :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41882
4.4.13 10:11

@betisa mě Zumba a aerobic a tyhle věci moc neberou :D na mě je o takové slabé :D
Ale rozhodně je to lepší, než nedělat nic a pro začátek super :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41882
4.4.13 10:13

@Alka jo no, taková menší cesta do pekel :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1196
4.4.13 10:14

@Camael
hele jako beru to sportovně, vím, že tak se to dělat nemá, ale je to důsledek toho že prostě nemám čas, ale udělám si ho, protože tak už to dál nejde.
Myslím ž e půlka úspěchu je to, že si to přiznám ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9578
4.4.13 10:16

@lyrica a nezkoušela jsi P90X? Já jak cvičím Jillian, tak pk jsem na to docela často narážela (je to asi na podobném principu, jen větší makačka). Tak dost povídání a jde se na Jillian :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41882
4.4.13 10:16

@jowana Zkoušela ;) Určitě je to lepší než Jillan, hlavně je to víc o posilování.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40270
4.4.13 10:17

@Alka
Přesně tak! Přiznat si to je jedna půlka, zdravě se nasrat ta druhá, a pak už to půjde samo. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1196
4.4.13 10:25

Přesně :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1214
4.4.13 10:39

Já dneska začínám 6week 6 pack od Jillian. Cvičila jste to některá?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9578
4.4.13 10:48

@lyrica já na youtube viděla jen krátké části, je to někde v kuse? Nebo to je o jednotivých sestavách(jednou břicho, pak nohy..)? No, mě zatím stačí Jill :lol: ale přemýšlím, co pak..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41882
4.4.13 11:01

@jowana Hele cvičí se to podle plánu, kterej k tomu je, je to ke stažení možná i na uložto, ale já to mám stažené z torrentů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41882
4.4.13 11:02

@Housa zrovna tenhle program jsem necvičila, ale holky, co ho cvičily byly spokojené :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová