Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Janisek píše:
Tak co holky? kdy dáme další procházku? že by jsme to stihli než Janča porodí.
No, mně je to zatím celkem jedno, zatím nemůžu jen 6.6..
Já nemůžu ve středu, ve čtvrtek a v pondělí odpoledne, ikdyž možná tento týden vůbec, mám 3 zkoušky, v pondělí jdu na pohovor a do toho mama stěhuje obchod, tak spíš asi až ten další týden ![]()
@igracek píše:
Já nemůžu ve středu, ve čtvrtek a v pondělí odpoledne, ikdyž možná tento týden vůbec, mám 3 zkoušky, v pondělí jdu na pohovor a do toho mama stěhuje obchod, tak spíš asi až ten další týden
Tak to necháme na jindy, stejně má celý týden pršet ![]()
@igracek píše:
Já nemůžu ve středu, ve čtvrtek a v pondělí odpoledne, ikdyž možná tento týden vůbec, mám 3 zkoušky, v pondělí jdu na pohovor a do toho mama stěhuje obchod, tak spíš asi až ten další týden
Jinak přeji hodně štěstí u zkoušek!
@Marriet píše:
Jinak přeji hodně štěstí u zkoušek!
díky, bude třeba
nějak nestíhám
klasika
Ahoj. Tak my bychom nakonec taky nemohli, Kuba má angínu.
Dneska jsme byli u dr. Nevíte někdo jak dlouho trvá taková angína? já ji nikdy neměla.
Záleží, jaxe s tím tělo popere, Robin se loni trápil skoro 2 měsíce, měl na střídačku angíny a záněty středního ucha, to byla krása
přejeme brzké uzdravení, jinak bych to tipla tak max. týden, jedny atb by měly stačit ![]()
Ahojky. Tak zítra jdeme na kontrolu, tak snad bude Kuba ok, akorát máme přinést moč ve skleničce, to bude ráno bojová hra. ![]()
A já tu angínu nakonec chytla taky, tak mám ATB, a takový hnus jsem tedy dlouho neměla.
nikdy více…fuj. v pondělí jdu na kontrolu, tak na konci příštího týdne by jsme mohli něco podniknout. ![]()
No jeden den se obětuju
ale nějak opět nestíhám a do 27.6 mi chybí ještě 6 zkoušek, zas*aná nemoc ![]()
Ahoj, omlouvám se, že jsem se neozývala, ale byli jsme na dovolené a nechtěla jsem to tady veřejně psát…
Ať se Robin brzy uzdraví, to musí být těžké ho udržet v posteli, co? Venku hezky…a co doma.
Až budete všichni OK, dejte vědět, doufám, že to bude ještě před porodem… ![]()
No, náš Vojta měl zase Campilo bakterii. Netuším, jak se nakazil, když maso nejí ![]()
Zítra mám poslední zkoušku a nemůžu akorát teď v pátek, tak kdy co podnikneme? ![]()
@igracek píše:
Zítra mám poslední zkoušku a nemůžu akorát teď v pátek, tak kdy co podnikneme?
Tak to gratuluju
. Nejlepe ma byt v utery.. jinak bude porad poprchavat..
Děkuji
mám to za sebou
v úterý může být, vzala bych Robina na kole, tak snad mi neujede ![]()