Maminky a těhulky Orlová a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2639
12.8.13 09:09

Ahoj, tak poslušně hlásím návrat :) a hned připomínám, že bysme mohli zopakovat tu poslední „stříhací“ akci ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
12.8.13 12:59
@igracek píše:
Ahoj, tak poslušně hlásím návrat :) a hned připomínám, že bysme mohli zopakovat tu poslední „stříhací“ akci ;)

stříhací?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
17.8.13 11:02

Ahoj holky, tak uz jsem po porodu. Dneska pred 6.rano se nam narodil Ondrasek :+).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
295
17.8.13 16:15

Ahoj tak to moc gratuluju a přeji jen štěstí :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1060
20.8.13 18:14

Jani moc gratuluji, ať se Ondráškovi na světě líbí. :kytka:

Bude foto? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2639
20.8.13 19:32

Přidávám se ke gratulacím :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1060
9.10.13 11:00

Halo holky, chodíte tu vůbec ještě? :)
Jani jak se daří? a co malý Ondrášek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
9.10.13 13:38
@Janisek píše:
Halo holky, chodíte tu vůbec ještě? :)
Jani jak se daří? a co malý Ondrášek?

Ahoj Jani,

zrovna nedávno jsem si říkala, že bychom se mohly potkat dokud není ještě tak strašný smog :-).

No, už je to trochu lepší i když je to dost těžké… však máš taky 2 děti, tak víš…

Ondrášek je zlatíčko akorát se chce pořád nosit :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
285
1.11.13 17:06

Ahoj, jsem z Orlové a nikoho tady neznám tak jsem se chtěla zeptat jestli je tady nějaká maminka zhruba s půlročním mimčem na procházky s kočárkem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
3.11.13 10:35

Ahoj holky, ja jsem nove nastehovana v Lutyni, taky se rada nekde s Vami potkam:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2639
3.11.13 10:56

@Monjie zkus berušku, je to hernička pro maminky s dětmi, najdeš ji v neradské zš popř. tady máš odkaz na FB skupinu http://www.facebook.com/…01827099172/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
645
3.11.13 12:38

Ahoj holky tak jsem zase tady po dlouhé době na chvíli jsem se totiž zapojila do pracovního procesu, ale už jsem zase zpět v plném nasazení coby maminka na rodičáku. Co nového u vás?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
285
3.11.13 13:55

Ahoj to jsem ráda, že se někdo ozval. My jsme s Poruby u Penny. No a je pravda, že teď bude spíš počasí na ty herničky než na procházky. Ale někdy bychom se domluvit mohly. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
3.11.13 17:18
@Lorr píše:
Ahoj holky tak jsem zase tady po dlouhé době na chvíli jsem se totiž zapojila do pracovního procesu, ale už jsem zase zpět v plném nasazení coby maminka na rodičáku. Co nového u vás?

Ahoj :) tebe jsem tady neviděla věky… no, mně se narodil druhý chlapeček - víz. výše. Nyní má 2,5 měsíce… spíše co u tebe nového

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
3.11.13 17:20
@igracek píše:
@Monjie zkus berušku, je to hernička pro maminky s dětmi, najdeš ji v neradské zš popř. tady máš odkaz na FB skupinu http://www.facebook.com/…01827099172/

o ní jsem nikdy neslyšela :-O

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová