Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, tak poslušně hlásím návrat
a hned připomínám, že bysme mohli zopakovat tu poslední „stříhací“ akci ![]()
@igracek píše:
Ahoj, tak poslušně hlásím návrata hned připomínám, že bysme mohli zopakovat tu poslední „stříhací“ akci
stříhací?
Ahoj holky, tak uz jsem po porodu. Dneska pred 6.rano se nam narodil Ondrasek :+).
Jani moc gratuluji, ať se Ondráškovi na světě líbí. ![]()
Bude foto? ![]()
Halo holky, chodíte tu vůbec ještě? ![]()
Jani jak se daří? a co malý Ondrášek?
@Janisek píše:
Halo holky, chodíte tu vůbec ještě?
Jani jak se daří? a co malý Ondrášek?
Ahoj Jani,
zrovna nedávno jsem si říkala, že bychom se mohly potkat dokud není ještě tak strašný smog
.
No, už je to trochu lepší i když je to dost těžké… však máš taky 2 děti, tak víš…
Ondrášek je zlatíčko akorát se chce pořád nosit ![]()
Ahoj, jsem z Orlové a nikoho tady neznám tak jsem se chtěla zeptat jestli je tady nějaká maminka zhruba s půlročním mimčem na procházky s kočárkem
Ahoj holky, ja jsem nove nastehovana v Lutyni, taky se rada nekde s Vami potkam:)
@Monjie zkus berušku, je to hernička pro maminky s dětmi, najdeš ji v neradské zš popř. tady máš odkaz na FB skupinu http://www.facebook.com/…01827099172/
Ahoj holky tak jsem zase tady po dlouhé době na chvíli jsem se totiž zapojila do pracovního procesu, ale už jsem zase zpět v plném nasazení coby maminka na rodičáku. Co nového u vás?
Ahoj to jsem ráda, že se někdo ozval. My jsme s Poruby u Penny. No a je pravda, že teď bude spíš počasí na ty herničky než na procházky. Ale někdy bychom se domluvit mohly. ![]()
@Lorr píše:
Ahoj holky tak jsem zase tady po dlouhé době na chvíli jsem se totiž zapojila do pracovního procesu, ale už jsem zase zpět v plném nasazení coby maminka na rodičáku. Co nového u vás?
Ahoj
tebe jsem tady neviděla věky… no, mně se narodil druhý chlapeček - víz. výše. Nyní má 2,5 měsíce… spíše co u tebe nového
@igracek píše:
@Monjie zkus berušku, je to hernička pro maminky s dětmi, najdeš ji v neradské zš popř. tady máš odkaz na FB skupinu http://www.facebook.com/…01827099172/
o ní jsem nikdy neslyšela ![]()