Maminky a těhulky Orlová a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12.2.18 22:33
@1Nikol1 Tyyyyy jo tak to si stihla vše rychle i vdaná :potlesk: no malý přestaval dýchat atd je to na déle co se vše dělo…mĕl krátkou pupecni sňuru..byla tu hruza skoro měsic jsem nemohla chodit :nevim: jinak malá je krasná :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
97
12.2.18 23:01

@Markét2310 jej tak to mě mrzí. A s Matějem je vše ok jo?
Děkuji, už se začíná i projevovat :D ještě dva tydny zpatky neuměla plakat, ale už se naučila a tak trenuje :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.18 20:36
@1Nikol1 :mavam: Jo Matěj má vše dobré a boufám že i bude mít do budoucna..A co malá?
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová