Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Zuzlee píše:
@elis009 Hoodně popředu? Jakto?Já dneska celkem fajn, jen malý nějak moc nechtěl spinkat a je cosik uplakaný
Špatný den? Copak?
Rikala pani doktorka kdyz ji v mesici videla past koniky, přetáčet se z bricha na zada a ze zad na břicho, zvatlat.. ![]()
@elis009 To všechno tak brzo? Tak to je šikulka
To se jen tak nevidí teda
Nám malý povídá už hodně dlouho, ale posledních pár dní nejvíce vykládá ve 3hodiny ráno do čtyř, takže fakt paráda
To se potom úplně vyspím
![]()
@Zuzlee píše:
@elis009 To všechno tak brzo? Tak to je šikulka![]()
To se jen tak nevidí teda
Nám malý povídá už hodně dlouho, ale posledních pár dní nejvíce vykládá ve 3hodiny ráno do čtyř, takže fakt paráda
To se potom úplně vyspím
![]()
@Zuzlee píše:
@Markét2310 No i dr celkem hledělaTo jsem si taky myslela, že už bude klid, ale teďka mu třeba měsíc a půl žádný nerostl a teďka zase začínají, takže klid ještě pár měsíců očividně nebude
Malý je Viktor a váš malý?
@elis009 Takze jsi s mimcem sama?? Tak to me mrzi, to je dobry idiot teda..
Toto mi muj rict, tak ho poslu pekne nekam!
@Markét2310 No ja si taky myslela, ze vyleze jeden a hnedka dalsi. Ale asi to tak neni, nebo aspon u nas ne
Takze celkem sranda no
Pekne jmeno
Joo to se mas na co tesit teda ![]()
@1Nikol1 píše:
Ahooj, můžu se přidat? Jsem z Orlové a mám dcerku- 2měsíce
Ahooj
mela si napsat ze shanis kamaradku v Orlove
ja mam furu volneho casu..
@1Nikol1 píše:
@elis009 ahooj sháním kamarádku v orlovétaky máš prcka?
@Zuzlee super odkuď
já to myslela jinak
mám pocit že se známe ![]()