Maminky a těhulky Orlová a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
30
11.10.17 20:18
@Zuzlee píše:
@elis009 Hoodně popředu? Jakto? :D Já dneska celkem fajn, jen malý nějak moc nechtěl spinkat a je cosik uplakaný :nevim: Špatný den? Copak? :?

Rikala pani doktorka kdyz ji v mesici videla past koniky, přetáčet se z bricha na zada a ze zad na břicho, zvatlat.. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
130
12.10.17 10:07

@elis009 To všechno tak brzo? Tak to je šikulka :kytka: :) To se jen tak nevidí teda :lol: Nám malý povídá už hodně dlouho, ale posledních pár dní nejvíce vykládá ve 3hodiny ráno do čtyř, takže fakt paráda :lol: To se potom úplně vyspím :zed: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.10.17 11:48
@Zuzlee píše:
@elis009 To všechno tak brzo? Tak to je šikulka :kytka: :) To se jen tak nevidí teda :lol: Nám malý povídá už hodně dlouho, ale posledních pár dní nejvíce vykládá ve 3hodiny ráno do čtyř, takže fakt paráda :lol: To se potom úplně vyspím :zed: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: me byvaly rekl, jeste nez jsme od nej odesli, ze na co sem si pořizovala dite, kdyz si stezuju, ze se nevyspim :think:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.17 23:08
@Zuzlee píše:
@Markét2310 No i dr celkem hleděla :D To jsem si taky myslela, že už bude klid, ale teďka mu třeba měsíc a půl žádný nerostl a teďka zase začínají, takže klid ještě pár měsíců očividně nebude :lol: Malý je Viktor a váš malý? :)
:mavam: Ahaa to jsem nevedela ze to tak je myslim ty zoubky takze se mam na co tesit :lol: muj maly je Matej
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
130
13.10.17 11:18

@elis009 Takze jsi s mimcem sama?? Tak to me mrzi, to je dobry idiot teda.. :roll: Toto mi muj rict, tak ho poslu pekne nekam!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
130
13.10.17 11:29

@Markét2310 No ja si taky myslela, ze vyleze jeden a hnedka dalsi. Ale asi to tak neni, nebo aspon u nas ne :lol: Takze celkem sranda no :lol: Pekne jmeno :) Joo to se mas na co tesit teda :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
97
25.1.18 11:07

Ahooj, můžu se přidat? Jsem z Orlové a mám dcerku- 2měsíce :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
25.1.18 17:31
@1Nikol1 píše:
Ahooj, můžu se přidat? Jsem z Orlové a mám dcerku- 2měsíce :)

Ahooj :D mela si napsat ze shanis kamaradku v Orlove :-) ja mam furu volneho casu..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
130
25.1.18 17:50

@1Nikol1 Ahoj, mám Orlovou kousek :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
97
26.1.18 07:31

@elis009 ahooj sháním kamarádku v orlové :D taky máš prcka?
@Zuzlee super odkuď :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
130
26.1.18 09:06

@1Nikol1 z Rychvaldu, vyjdu kopec nahoru a jsem v Orlové :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
26.1.18 18:38
@1Nikol1 píše:
@elis009 ahooj sháním kamarádku v orlové :D taky máš prcka?
@Zuzlee super odkuď :)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
26.1.18 18:43
@1Nikol1 píše:
@elis009 ahooj sháním kamarádku v orlové :D taky máš prcka?
@Zuzlee super odkuď :)

já to myslela jinak :D mám pocit že se známe :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
97
26.1.18 18:57

@elis009 fakt? :D povídej kdo si

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.18 18:21

Ahoj holky, jak se daří? :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová