Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
joaska:
u nás dobrý. vyrazili jsme opět k našim, takže jsme si užili horského sluníčka a bylo dobře. malá se vyřádila na motorce a Vojta se pochoval od babičky a prababičky. Děda mu zase ukázal auto, takže byl spokojenej
a my taky ![]()
a co u vás? jdete zítra na cvíčo?
Ahoj, tak to jste se meli fajn. A jak Vojta, je v poho? My ted meli hrozne obdobi, nic Kubu nebavilo, spatne spal, porad knucel. Mozna zuby, jinak nevim. ![]()
Jinak vse ok, az do vcerejska, kdy me musel pritel odvest na pohotovost s brichem a vypada to na slepaka, tak snad se to uklidni. ![]()
jj.. vojta v poho.. za chvíli máme být u mudry na 6ti měsíční prohlídce… tak uvidíme, jak vyrostl
ty se koukej dát do kupy… slepák v tomhle věku, ty jo…
Spis mam strach, kdybych musela do nemocnice. Co Kuba. Kojim, v noci ma navyk budt se na prso. Proste by asi dost plakal. ![]()
Ahoj holky. Vikend byl fajn. Vcera jsem mela nejsilnejsi poslicci co jsem snad mohla mit. Byla jsem si jista ze to je ono,ale rekla jsem si lehnu si,at si pred porodem odpocinu jeste,ale kontrakce ustaly,takze to byly jen poslicci
Jinak vcera jsme pousteli draka,bylo to faajn ![]()
Je kaci, to vubec neznam. Ja nemela poslicky ani jednou. Proste se slo rovnou rodit. ![]()
joaska:
a to by tam případně nemohl být s tebou? (když kojíš?)no, každopádně lepší doma a v pořádku!
Tak přemýšlím, jestli to cvíčo dneska nevzdáme… zatím je v pohodě, ale vypadá to, že mu na půl druhou vyjde spaní ![]()
Kaci:
tak to ti nezávidím, já měla jen takové malinkaté bolesti (ani nebyly tak silné, jako menstruační) a když se šlo na věc, tak jsem měla jen křížové bolesti…
Jinak jsme včera byli na 6ti měsíční kontrole. Vážíme 6.960 kg a měříme 66,5 cm. Dostali jsme naordinované maso k obědu a ovocné přesnídávky dopoledne… večer teda dáváme bezlepkovou kaši ![]()
snad uz se mi to bricho uklidni. dneska uz to ani moc neboli. asi ta dieta pomohla. snad to, ze skoro nejim nebude mit vliv na kojeni. ![]()
nam vetsinou cvico vychazi na spani. pak je jeste cvico dopoledne v pondeli, tam odkud pochazim a to nam taky vychazi na dopoledni spani
![]()
maty krasna vaha. my zacali s masem zrovna vcera. mel kralika a dobry ![]()
jinak ovoce davame, kvuli zacpe.
ahoj holky,tak se po dlouhe dobe hlasim
nevim zda jsem to uz psala,ale zblbla jsem u malyho miry. malej mel 3110g,48cm a narodil se v 21:51
je moooc hodny
![]()
kaci:
jeste jednou moc gratulujeme. Hlavně, že jste oba v pořádku. Ať je hodnej co nejdýl
Hezky si ho užívej, strašně to letí.
Joaska:
jak je? co břicho? dlouho jsi se neozvala, tak snad nejsi v nemocnici…
Ahoj holky ![]()
kaci: taky jeste jednou velka gratulace a jak spokojenost s chrudimskou porodnici? a jak vzal malej roli brasky?
maty: ne, bricho se nastesti umoudrilo. sice jeste obcas poboliva, ale snad bude ok, my jsme byli tedka u rodinky na navsteve a jeste nas ted ceka na par dni navsteva u pritelovi rodiny, takze jsme takovy rozlitany. ![]()
jakpak se mate? co vojta?
![]()
Ahoj holky, tak jak je? My jsme zase byli na víkend u našich, příští týden jede manža o víkendu do Prahy stěhovat tchýni byt
a to mi slíbil, že mi dodělá kuchyň (po 3 letech konečně by byla hotová, chjo) ![]()
joaska:
Vojta je roubíř
plazí se, leze po 3, staví se do obráceného V, kecá mu to a hlavně pěkně papá příkrmy. Už kojím jen ráno v 6, odpoledne ve 3 a večer před spaním a v noci
Mimochodem, začínáme spát, pomalu to natahujeme a už se nebudíme po hodině max. hodině a půl
Takže od 8 spíme do 2, pak nakojíme, potom nad ránem před pátou a pak po té 6, kdy vstává ![]()
Co kubík? už taky spinká? a jak se mu chodí?
Kaci:
a co ty? ty si užíváš Deniska, viď
jak vám to klape?
Ahoj holky, tak my jsme o vikendu byli u pritelovych rodicu a musim rict, ze to Kuba zvladnul uplne vpoho. Akorat tam teda nechtel moc spinkat. Jinak misto aby zacaly rust zuby Kubickovi, prorezava se moudrak mne.
no nedivim se, ze ty deti kvuli zubum vyvadi.
maty: tak to kojeni zavidim, my jime teda prikrmy taky pekne, ale prsa se nejak vzdat nechce. a jak vypada vojtuv jidelnicek? a davas mu pit vodu?
kaci: uzivas si deniska? je to pohodove mimco? ![]()
Ahoj holky, tak jaky byl vikend?