Maminy z Prahy 10

23
4.8.08 23:18

Maminy z Prahy 10

Ahoj maminy,
jsme dvě holky z Vršovic (devětadvacetiletá a devítiměsíční) a hledáme kamarády/dky na kočárování, pokec, kafe nebo vejlety, těšíme se, že se ozvete!
Markéta a Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

127
5.8.08 08:45

Ahoj, taky jsem z Vršovic, ale dítka věkem ke tvé slečně úplně jinde - holčičku mám 4,5 roku a klučík k nám přibyde za 4 týdny. Ale když se budeš chtít ozvat, bedeme rádi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
5.8.08 11:28

Ahoj Petro, díky, že ses ozvala, jedem teď na tři dny mimo Prahu, až se vrátíme, určitě písnu a něco podniknem :-)! Mějte se krásně, zdravím, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
5.8.08 15:28

Ahoj holky, kdyby vám to nevadilo, tak bychom se s naším raubířem (10,5M) přidali na případné vycházky, ale asi až po neděli, tedka se snažím „ležet“ s angínou, ale moc to nejde. Tak až bych se vykurýrovala, tak bych vás ráda poznala i s dětma :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
5.8.08 15:34

Ahojky, my jsme taky Vršovice. Mám je čerstvě 5. měsíců :wink:. Taky ráda pokecáááám :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
8.8.08 17:16

Zdravím všechny, paráda, že jste se ozvaly, tak co kdybysme udělaly nějaký sraz? Třeba po víkendu někdy odpo? Navrhuju Grébovku, Folimanku nebo kafárnu Na kus řeči v Havlíčkových :,-(ech :wink: , klidně i jinde, jak to máte kdo daleko… Časově se s Áňou rády přizpůsobíme, příští týden nemáme nic v plánu… Tak jak to, holky, vidíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
8.8.08 21:12

Ahojky, já bych moc ráda, ale nevím ještě jak to bude s prací, tak to necháme na vás a snad nám to vyjde. My máme Folimanku moc daleko :( . Grébovku neznám, ale v Havlíčkových :,-(ech jsem byla minulý týden, takže tam trefím a není problém se projít a dorazit :wink: :wink: :wink: :wink: …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
10.8.08 21:52

Čusík mamči, tak my jsme z Malešic, a Vršovice moc neznám, ale mrknu kde jsou navrhovaná místa :wink: :wink: :wink: :wink:
ale nějak tento týden nestíháme, zítra přijede prababička a zůstane do úterý, a úterý středu jdu odpoledne do práce a ve čtvrtek jdeme k bráchovi na návštěvu - celá rodina, tak snad v pátek, teda pokud někam zase nejezdíte na víkendy… ach jo a pak v úterý jdu s našima do Tábora na týden a vracíme se v neděli, tchýně má narozky, to se to zrovna sešlo teda… a jinak jak je měsíc dlouhý, tak nikam nevytáhnem paty :roll: :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
11.8.08 14:40

to znám, všechno se vždycky děje najednou :-) tak prubnem ten pátek? třeba ty Havlíčkovy :,-(y? je to blízko tramvaje a procházka tam taky není špatná… počkala bych u Viničního altánu, je to přesně uprostřed parku a dá se tam vyjet s kočárem, časově se přizpůsobíme, Anička už toho moc nenaspí, tak po oběde můžem vyjet kdykoliv…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
11.8.08 17:22

Ahojky, takže platí tenhle pátek? Snad se nám to podaří :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
12.8.08 12:42

já bych to viděla pozitivně :-) ok, zkusíme tenhle pátek, co časově, ve dvě ve tři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.8.08 13:45

Tak já budu počítat s tímto pátkem a raději bych volila tak tu druhou hodinu, uvidíme jakt o u nás bude s obědem, ale určitě přijdeme.
Najdu si to na netu, a dorazíme, už jsem si vzpomněla kde jsou Havlíčkovy :,-(y :wink: :wink: :wink: :wink: jezdíme tudy na vlak, jsem to ale zapomnětlivka :)

• Nahlásit
  • Citovat
2349
12.8.08 14:11

tak ta anonymní jsme byla já, jsem se zapomněla přihlásit :? :? :? :? Alča (27) a Jakub (10,5M)

a takhle vypadámehttp://img.fotoalba.centrum.cz/…221372_4.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
13.8.08 11:36

supr, tak se budu těšit, ve dvě u altánu, je dobře vidět :-) snad dorazí i Nikola a Petra. Chtěla jsem taky přiložit foto, abychom se poznaly, ale nějak mi to nejde :? ještě to zkusím, ale kdyby se nepovedlo - mám červený brejle, krátký světlý vlasy, modrý kočár a pravděpodobně mě uvidíte, jak se snažím nacpat dítě zpátky do kočárku :-) Anička teď má období, že chce pořád koukat a vylejzá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
13.8.08 11:40

Ahojky Gréto, jen jsem se chtěla zeptat pojedeme tram č.7 od nás z Malešic a jestli je lepší vylézt na zastávce nádraží Vršovice nebo jet až na tu další zastávku, a altánek nevím zda najdu, ale pokusím se..... nikdy jsme tam ještě nebyli.

Ale v pátek ve 2 dorazíme :P :P :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama