Manžel a sestra mi vyčítají blbost

Anonymní
10.5.21 12:45

Manžel a sestra mi vyčítají blbost

Ahoj, mám docela vztek, tak se chci aspoň vypsat. Sestře zemřel manžel, po pohřbu jsme se s manželem rozhodli že u ní přes víkend zůstaneme. Jakmile manžel zaregistroval že je u sestry alkohol začal pít, já s prominutím takové srač.. nekupuju, manžel mi to má za zlé a přitom to dělám kvůli němu, protože on je i z jednoho piva už opiléj. Chtěla jsem mu to zakázat, ale zápletla se do toho sestra, zastávala se manžela že je v tohle situaci normální, nechtěla jsem se s ní hádat tak jsem to nechala tak. Když jí manžel v sobotu vypil všechny zásoby, tak mu v neděli koupila další :roll:. Sestra pila taky dost, ale to mi nevadilo, vím že ona toho narozdíl od manžela vydrží dost. Varovala jsem manžela, že jestli bude pít dál dopadne špatné, on se mi jen smál. V noci se stalo co jsem říkala, manžel spadl ze schodů, naštěstí se mu nic nestalo. Ale on i sestra vyvadeli, manžel po mě chtěl abych ho odvezla do nemocnice, s čímž jsem nesouhlasíla věděla jsem že je ok a jen zbytečně všechno hrotí. Nakonec ho odvezla sestra, manžel byl úplně v pořádku, v nemocnici jim ještě vynadali proč tam vůbec jeli. Manžel i sestra mi to teď vyčítají, říkají že jsem se zachovala zlé, tím že jsem manžela odmítla odvézt do nemocnice, manžel mi ještě vyčítá že jsem se o něj nebála.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7334
10.5.21 12:50

Pripadas mi jako páté kolo u vozu. Nedivila bych se kdyby to spolu začali táhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
10.5.21 12:54
@mackA159 píše:
Pripadas mi jako páté kolo u vozu. Nedivila bych se kdyby to spolu začali táhnout.

tak alkoholici vždycky stojí při sobě, a jakýkoli důvod k chlastu je dobrý, i smrt,
zakladatelka asi ví, proč domů alkohol nekupuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9812
10.5.21 12:55

Maruš co myslíš, mám ještě žízeň? No tak se jednou ozral no. Jako pád že schodů není sranda, ale těžko posoudit jaký pád to byl, klidně si něco udělat mohl.

Příspěvek upraven 10.05.21 v 12:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
10.5.21 12:56

Poslala bych ho do háje úplně stejně.. Co mě zaráží je to ze mu něco zakazujes.. A to, že ho tam vezla sestra, co pila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
10.5.21 12:57

Chudák sestra, umřel jí manžel a ještě musí řešit tvého opilého manžela a vaše manželské hádky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51077
10.5.21 13:00

Popravdě mi přijdeš divná ty. Zakazovat pití dospělé osobě a navíc po pohřbu? A u pádu ze schodů si mohl něco udělat, takže kdyby chtěl odvézt do nemocnice, tak bych ho tam dovezla (pravda, neodpustila bych si u toho nějaké poznámky typu: já to říkala).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17477
10.5.21 13:01

Chováš se jako semetrika.

1. hádáš se se sestrou na pohřbu jejího muže.
2. zakazuješ něco dospělému chlapovi.
3. necháš řídit sestru co není střízlivá s manželem do nemocnice.

Co kdyby si přestala někdy myslet jen na to, že lidi musí dělat co co ty považuješ za správné a myslal víc i na ty lidi? Zejmna pokud jsou tvojí rodinou a chceš s nimi vycházet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
10.5.21 13:03

Opilá sestra vezla opilého bratra na pohotovost? No to muselo být úžo žůžo. Kdyby jančil
a necítil se dobře, normálně bych ho na pohotovost odvezla, nevidim v tom problém. A je dospělá na to, aby mu někdo něco zakazoval… jen pro pořádek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
10.5.21 13:08
@Gabiiinka píše:
Chudák sestra, umřel jí manžel a ještě musí řešit tvého opilého manžela a vaše manželské hádky

přečti si to znovu - sestra chlastala s ním, ale o ni se zakladatelka nebojí, protože vydrží chlastat víc - za to manžel je ožralý už po jednom pivu

Příspěvek upraven 10.05.21 v 13:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100568
10.5.21 13:08

Takže když mu zakazovala chlast, tak je ta špatná? Když se ožralý i po jejím varování vymlátil na schodech a ona ho hned nechtěla odvézt do nemocnice, tak je taky ta špatná?
Občas nechápu přemýšlení lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2698
10.5.21 13:09
@Anonymní píše:
Ahoj, mám docela vztek, tak se chci aspoň vypsat. Sestře zemřel manžel, po pohřbu jsme se s manželem rozhodli že u ní přes víkend zůstaneme. Jakmile manžel zaregistroval že je u sestry alkohol začal pít, já s prominutím takové srač.. nekupuju, manžel mi to má za zlé a přitom to dělám kvůli němu, protože on je i z jednoho piva už opiléj. Chtěla jsem mu to zakázat, ale zápletla se do toho sestra, zastávala se manžela že je v tohle situaci normální, nechtěla jsem se s ní hádat tak jsem to nechala tak. Když jí manžel v sobotu vypil všechny zásoby, tak mu v neděli koupila další :roll:. Sestra pila taky dost, ale to mi nevadilo, vím že ona toho narozdíl od manžela vydrží dost. Varovala jsem manžela, že jestli bude pít dál dopadne špatné, on se mi jen smál. V noci se stalo co jsem říkala, manžel spadl ze schodů, naštěstí se mu nic nestalo. Ale on i sestra vyvadeli, manžel po mě chtěl abych ho odvezla do nemocnice, s čímž jsem nesouhlasíla věděla jsem že je ok a jen zbytečně všechno hrotí. Nakonec ho odvezla sestra, manžel byl úplně v pořádku, v nemocnici jim ještě vynadali proč tam vůbec jeli. Manžel i sestra mi to teď vyčítají, říkají že jsem se zachovala zlé, tím že jsem manžela odmítla odvézt do nemocnice, manžel mi ještě vyčítá že jsem se o něj nebála.

Tys nechala opilou sestru ridit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22338
10.5.21 13:09

@fíkofka Opilá sestra vezla švagra na pohotovost. Manželka usoudila, že to není třeba. No, taky bych se nechtěla dohadovat se dvěma opilci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
10.5.21 13:12

@JancaS84 @martina.se @Ou @lucenka - hodně se divím, že tady tolik lidí podporuje chlastání ve velkém 8o

• pan manžel už má asi něco odpito, když je špatný po jednom pivě
  • a nevím, myslím si, že manželka má fakt nárok na to, aby řekla manželovi, aby nechlastal, přijdete mi divné :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
10.5.21 13:13
@Silverine247 píše:
Tys nechala opilou sestru ridit?

když má sestra nárok chlastat a zakladatelka jí to nesmí zakazovat, ani svému manželovi, proč by jí měla zakazovat řídit? jsou přece oba dospělí a svéprávní,
a navíc si mohl zavolat rychlou, ale to asi oba alkáči vyhodnotili, že by je záchranka poslala do někam, že jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat