Manžel na nemocenské - šílím z něj

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6078
18.9.14 13:23
@puntice píše:
@mlsalkaM Když mě připadá trapný, abych mu vymýšlela zábavu a práci, si piuš, že je potřeba vymalovat ložnici - ale to přeci musí vidět sám :roll: už jsme o tom mluvili.
Kdyby mi manžel vymýšlel zábavu, tak bych si připadala hrozně :oops:

Ne, nevidí. Prostě to nevidí. Stejně jako nevidí hrnky na lince, to, že je potřeba vyluxovat nebo vynést koš. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12748
1.4.16 09:53

Ahoj Všem :mavam: oživuji diskuzi. manžel má od ůterka marodku, má angínu, takže leží, i když bych řekla, že už je lepší, je jasný, že nedostal žádné vycházky, tak chodím s dětma hodně ven, když je ted pěkně venku, ale už mám z toho všeho ponorku.sama mám taky angínu, ale zas nechci být zavřená doma.tak se potřebuji jen tak vypovídat, jak to máte nebo jste měli Vy když byl chlap doma na marodce? děkuji za případné odpovědi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
1.4.16 10:01
@blegmola píše:
Ahoj Všem :mavam: oživuji diskuzi. manžel má od ůterka marodku, má angínu, takže leží, i když bych řekla, že už je lepší, je jasný, že nedostal žádné vycházky, tak chodím s dětma hodně ven, když je ted pěkně venku, ale už mám z toho všeho ponorku.sama mám taky angínu, ale zas nechci být zavřená doma.tak se potřebuji jen tak vypovídat, jak to máte nebo jste měli Vy když byl chlap doma na marodce? děkuji za případné odpovědi

S angínou by sis měla lehnout taky :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12748
1.4.16 10:03
@Bábrdl píše:
S angínou by sis měla lehnout taky :jazyk:

já vím, ale mě to nedá, děti chcou ven, samotné je pustit nemohu, nemáme zahradu, tak musím s nima, a hlavně bych se doma zbláznila být tam všichni zavřený

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
1.4.16 10:33

@blegmola ahoj :) já manžela vždycky odlifruju do pracovny, kde cuci na seriály, zuřivě smrka a tváři se smutně :)) ovšem když jsme byli bez dítěte, tak chtěl byt se mnou třeba v obýváku a prudil mne i kočky vzdychanim a šířením bacilu. Taky jsem prchala ven jak to šlo. Jinak tě chápu, taky chodím s malým ven i nemocná, protože jinak je to s nim na palici.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12748
1.4.16 10:35
@Tichošlápek píše:
@blegmola ahoj :) já manžela vždycky odlifruju do pracovny, kde cuci na seriály, zuřivě smrka a tváři se smutně :)) ovšem když jsme byli bez dítěte, tak chtěl byt se mnou třeba v obýváku a prudil mne i kočky vzdychanim a šířením bacilu. Taky jsem prchala ven jak to šlo. Jinak tě chápu, taky chodím s malým ven i nemocná, protože jinak je to s nim na palici.

konečně někdo kdo mě chápe :D je to pak doma na palici

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6873
1.4.16 11:00

@blegmola já taky chodím s malým ven, i když bych si měla lehnout. Ale zdravé dítě, nemocný chlap a žena mezi něma nedělá dobrotu na dlouhou dobu. :mrgreen:
A nesnáším, jak si chlapi dokážou furt stěžovat, kde je píchá a kde bolí. :roll: :jazyk:
Ať je manžel brzo fit a ty taky. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12748
1.4.16 11:05
@kve-tinka píše:
@blegmola já taky chodím s malým ven, i když bych si měla lehnout. Ale zdravé dítě, nemocný chlap a žena mezi něma nedělá dobrotu na dlouhou dobu. :mrgreen:
A nesnáším, jak si chlapi dokážou furt stěžovat, kde je píchá a kde bolí. :roll: :jazyk:
Ať je manžel brzo fit a ty taky. ;)

no právě, ještě ho bolí mezi lopatkama a to fut slyším jenom,,Au, au" už jsem na to alergická. jen za ráno co se převaloval v posteli tak to snad bylo 10 krát :roll: jinak doma pomůže, uvaří, poklidí, ale zas jsem zvyklá na svůj režim atd, no musím to vydržet, ale už počítal kolik mu schází dobrat ATB, tak už to má na 4 dny :) tak už se začíná nudit, přeci jenmom v bytě to není jako v baráku, kde by se mohl kutit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6873
1.4.16 11:08

@blegmola manžel měl delší volno přes Velikonoce, díky Bohu že už včera odlifroval do práce. :roll: taky mám s klukem nějaký režim dopoledne a on ho totál nabourával. A jako bonus jsem se vůbec neorientovala ve dnech. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
1.4.16 11:09

Já osobně spíš nemám ráda ženský hrdinky, který protahujou svoje choroby tím, že si neumí lehnout. A raději „hrdinsky“ trpí :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12748
1.4.16 11:10
@kve-tinka píše:
@blegmola manžel měl delší volno přes Velikonoce, díky Bohu že už včera odlifroval do práce. :roll: taky mám s klukem nějaký režim dopoledne a on ho totál nabourával. A jako bonus jsem se vůbec neorientovala ve dnech. :mrgreen:

já se ani nemohu držet doma, leze mi to na mozek, tak jsme furt venku, ale doma to trochu stojí, prádlo atd :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12748
1.4.16 11:11
@Bábrdl píše:
Já osobně spíš nemám ráda ženský hrdinky, který protahujou svoje choroby tím, že si neumí lehnout. A raději „hrdinsky“ trpí :jazyk:

tak já netrpím :D už jemi dobře a když je venku krásně, tak neumím být doma

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
1.4.16 11:26
@blegmola píše:
tak já netrpím :D už jemi dobře a když je venku krásně, tak neumím být doma

Tak to je jiná :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12748
1.4.16 12:04
@Bábrdl píše:
Tak to je jiná :kytka:

já si vždy mezitím na chvíli lehnu, tak je to lepší

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
1.4.16 14:47
@blegmola píše:
Ahoj Všem :mavam: oživuji diskuzi. manžel má od ůterka marodku, má angínu, takže leží, i když bych řekla, že už je lepší, je jasný, že nedostal žádné vycházky, tak chodím s dětma hodně ven, když je ted pěkně venku, ale už mám z toho všeho ponorku.sama mám taky angínu, ale zas nechci být zavřená doma.tak se potřebuji jen tak vypovídat, jak to máte nebo jste měli Vy když byl chlap doma na marodce? děkuji za případné odpovědi

za 6 let ještě nemarodil.. vlastně jo, operace. Užíváme si, když je doma :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová