Marvel - filmové postavy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pucinka0
Kecalka 322 příspěvků 08.05.19 15:23
Marvel filmové postavy

Ahoj, snad mi někdo dokáže odpovědět. Přítel miluje Marvel a já bych mu k narozeninám chtěla nechat udělat mikinu s potiskem všech postav z Marvelu. Já netuším kdo všechno tam patří. A vyhledávání na netu mi moc nejde. Snažila jsem se, ale byly tam i komiksové postavy a ty já tam nechci. Pouze filmové.

Dala jsem dohromady:
Gamora, Groot, Nebula, Thor, Capitan Amerika, Doktor Strench (nebo jak se píše), Loki, Hulk, Black Panter a Ant men.

Děkuji moc za pomoc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 08.05.19 15:37

@Pucinka0
Captain America, Dr. Strange ;)

Spider Man, Black Widow, Scarlet Witch, Wasp, Iron Man, Vision, Hawkeye, War Machine, Falcon…

Plus teda že Strážců galaxie si postavy vygoogli, tam ti ještě chybí ale ty já nerada, takže neznám jménem :mrgreen:

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 08.05.19 15:38

@Pucinka0
Asi nejlepší si najít jednotlivé filmy a postavy vytáhnout z nich. Takhle jsem určitě taky na nějaké zapomněla…

Jo a neviděla jsem poslední dva filmy, což mi připomíná ještě tam přidej Captain Marvel.

Lalelale
Závislačka 4465 příspěvků 08.05.19 15:40

@Pucinka0 ty jo to bude mikina s vlečkou :mrgreen: je jich hrozně moc, tady je třeba poster, ale nevím, jak starý je. Každopádně když zadáš do google marvel all characters vyjede ti toho spousta

Pucinka0
Kecalka 322 příspěvků 08.05.19 15:47

@Lalelale ty jo já jich moc z toho plakátu neznám :rofl: :rofl:

@Lara Farseer mám ukázalo na netu, ze tam patří Wolverin a i ty s tema schopnost a ta akademie teď si ne vzpomenu jak se jmenuji.
To bude makačka :?

liannia
Povídálka 13 příspěvků 08.05.19 15:51

Zde sú postavy čisto z End Game, poslední film. Ale na mikinu je toho vážne hodne:)
Je dobré si zjistiť, který film z Marvelu má nejradeji :)

Ant-Man, Black Panther, Black Widow, Bruce Banner/Hulk, Bucky Barnes, Captain America, Captain marvel, Doctor Strange, Drax the Destroyer, Falcon, Gamora, Hawkeye, Hank Pym, Iron Man, Loki, Maria Hill, Mantis, Margaret Carter, Nick Fury, Scarlet Witch, Spiderman, Star-Lord, Thanos, The Wasp, Thor, Virginia „Pepper“ Potts, Wong, Rocket, Ancient One, Frigga, Gamora, Groot, Nebula, Okoye, Shuri, Valkyrie, Korg, War Mashine.

Příspěvek upraven 08.05.19 v 15:56

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 08.05.19 15:51

@Pucinka0
No vidíš, X-Men mě nenapadli… Tak to se nedopocitas :nevim:

To abys mu k narozeninám věnovala povlečení nebo stan, aby se to tam všichni vešli… Neda se to přeci jen trošku zúžit? :think:

Bubla_Bučková
Kelišová 6307 příspěvků 08.05.19 15:51

To nedáš do kupy…nemá oblíbený spíš film nějaký?

katyna1984
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 08.05.19 15:51

Asi bych nevynechala ani Nicka Furyho.. Jo a Rocket, Drux, Quill, Heimdall

Příspěvek upraven 08.05.19 v 15:55

Jitka236
Povídálka 21 příspěvků 08.05.19 15:52

No tak záleží jak myslíš všechny postavy od Marvelu, ty co jsi vypsala jsou třeba z jiné dějové linky než například Deadpool, který není v Avengers(MCU-Marvel cinematic universe-fiktivní svět), ale je taky od Marvelu, potom také záleží jestli chceš i hlavní postavy nebo třeba i vedlejší, postav je opravdu dost..

Každopádně nejsíš budeš chtít Avengers, takže to je( a jak říkám je jich až moc).: Strážci galaxie (Star lord, Groot, Nebula, Gamora, Rocket, Drax, Mantis), Dr. Strange :), Captain Marvel, Spider Man, Captain America, Winter Soldier, Vision, Scarlet Witch, Black Widow, Hawkeye, Ant Man, Iron man, War Machine, Hulk, Loki, Thor, Falcon, Black Panther, Jestli chceš i záporáka tak Thanos..
No a potom jestli chceš i někoho, kdo nejsou součástí MCU světa tak toho Deadpoola a nebo fantastickou čtyřku, Panishera, X-mani, Wolverine…

Doufám že jsem na nic nezapomněla :think: :mrgreen:

Anna85
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 08.05.19 15:53
@Pucinka0 píše:
@Lalelale ty jo já jich moc z toho plakátu neznám :rofl: :rofl:@Lara Farseer mám ukázalo na netu, ze tam patří Wolverin a i ty s tema schopnost a ta akademie teď si ne vzpomenu jak se jmenuji.
To bude makačka :?

To jsou X-Meni :)
Ale to uz je takova jina parta :).
Mam rada oboji, ale na triko bych to nemichala :)

Feliccita
Kecalka 156 příspěvků 3 inzeráty 08.05.19 16:02

X-meny bych tam necpala.
Hulk, Iron Man, Thor, Captain America, Strážci galaxie (Starlord, Groot, Gamora, Rocket, Drax), Ant-man, Doctor Strange, Spider-man, Black Panther, Wasp, Captain Marvel, Hawkeye, Black Widow, Scarlet Witch, War Machine, Falcon, Vision, pak ještě Nebula a Loki.
Možná jsem na něco zapomněla, je jich fakt hodně :lol:

Pucinka0
Kecalka 322 příspěvků 08.05.19 16:10

@liannia super děkuji. Budu to upravovat v PS, takže se to vleze. Uvidíme :palec:

Pucinka0
Kecalka 322 příspěvků 08.05.19 16:11

@Lara Farseer možná ani všechny nenajdu tak, abych je dala do jednoho obrázku v PS tak třeba jich tolik nebude a nebo dam jen ty nejznámější postavy

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10148 příspěvků 08.05.19 16:14

No hodně záleží jaký postavy tam chceš, protože Marvel celkově je strašně moc postav :D chces jenom kladny nebo i padouchy? Čistě avengers nebo třeba i X meny, fantastickou 4 atak? Když to vezmu podle toho nejnovějšího filmu tak: captain Amerika, Iron Man, hulk, thor, hawkey, Black widow, Black panter, war machine, Scarlett witch, spiderman, dr strange, strážci galaxie (groot, rocker, gamora, star lord, mantis, drax, teď bych tam zařadila i nebulu), ant man, falcon, captain marvel. To je bych řekla takovej ten základ, ale těch postav tam bylo mnohem víc :mrgreen: (loki, wasp, vision, Winter soldier, Fury, hillova, coulson…)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama