Reklama

Masáže v Liberci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 12.10.18 13:55
Masáže v Liberci

Poradíte některá dobrou masérku z Liberce? Aby skutečně uměla masírovat a nejednalo se jen o takové " relaxační hlazení ". Mám často bolesti zad a krční páteře od sezení při práci u PC. Samotné cvičení nepomáhá. Mnohokrát děkuji za typy :kytka:!

Reklama

Reakce:

Lorymk
Povídálka 35 příspěvků 12.10.18 16:38

Vladimír Zajíc v Babylonu. ;)

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 12.10.18 20:59

Děkuju :kytka: !

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >