Potlačení chuti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enderban
Stálice 57 příspěvků 10.10.18 12:56
Potlačení chuti

Ahoj holky :) nemáte prosím nějaký tip na nějaké prášky co potlačí chuť k jídlu a hlad?
Prosím nedávejte sem negativní komentáře proti mě :) Chci jen názor lidí, kteří mají ňakou zkušenost :)

Reakce:

Bortelka
Stálice 57 příspěvků 2 inzeráty 10.10.18 12:58

Prášky teda nevím, ale já když jsem hublasem tam sem nahradila jídlo rozpuštěným proteinem zasytil při nízkém počtu kalorií a neměla jsem chuť na nesmysly :nevim:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 10.10.18 13:03

Jediny spolehlivy recept je jist vyvazene, v dostatecnem mnozstvi a omezit sladke, pak prestane i chut na mlsani…

Uživatel je onlinePapeJ
Ukecaná baba ;) 1990 příspěvků 10.10.18 13:04

Já se připojím, mě by taky zajímalo, co funguje. Koupila jsem si obezin, ale zapomínám ho brát. Má se brát půl hodiny před jídlem, já si vzpomenu,když už si pomalu jídlo nandavám :nevim: Já bych potřebovala něco, co by utlumilo chuť na sladký. To mi přišlo, že ten obezin nezabírá :nevim:

Enderban
Stálice 57 příspěvků 10.10.18 13:05

Já nemlsám, ze sladkého skoro nic nemůžu :) občas si dám jen bombon nebo gumové dobroty. Ale je to fakt málo

Lenka_Hal
Kelišová 5612 příspěvků 10.10.18 13:07

Chrom. A jez hodne vlakniny. Ja jsem desne zrava osoba :roll: , pokud nemam dost vlakniny a masa, jedla bych porad, i tak snim jak chlap :nevim:

Lenka_Hal
Kelišová 5612 příspěvků 10.10.18 13:12

JO a jeste Garcinia, ale funguje jen na nekoho. Na me treba dost, ale snazim se svoji zravosti rozumet a obcas mi dava vedet, ze neco zanedbavam.
Pokud ale jis malo, ale chces jist proste jeste min, tak ti stejne neporadim. Ono to stejne neni dobre.

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 10.10.18 13:27

Když jim správně a vyvážené, do 10 dni mě přejdou zrave chutě na prasarny

Enderban
Stálice 57 příspěvků 10.10.18 13:28

Mě jen vadí, že toho sním moc. Proto se ptám :-)

Fally123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 10.10.18 13:53

Základem je dobrý vyvážený jídelníček, pak nebudete mít chutě. Jestli máte pocit, že jíte mnoho, zkuste si jídlo vážit a zapisovat např. do aplikace kaloricketabulky. Tím si ověříte, zda jíte plus minus optimálně, nebo opravdu hodně. Je také možné, že jíte špatnou skladbu jídelníčku a proto vás honí mlsné. Určitě bych neradila blbosti typu nahradit jídlo proteinem apod., tím sice přechodně zhubnete, ale koledujete si o JOJO efekt. Jídlo je závislé příjem výdej, takže to chce pořešit i fyzický výdej.

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 10.10.18 19:46
@Enderban píše:
Ahoj holky :) nemáte prosím nějaký tip na nějaké prášky co potlačí chuť k jídlu a hlad?
Prosím nedávejte sem negativní komentáře proti mě :) Chci jen názor lidí, kteří mají ňakou zkušenost :)

Bilkoviny. Kdyz se najim dostatecne bilkovin, nemam chute ani hlad. Vetsina tech, co potrebuji zhubnout, ji malo bilkovin a spoustu prasarnicek. A pritom bilkoviny hodne nasyti. Super je treba tvaroh na vecerni hlady.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33473 příspěvků 10 inzerátů 11.10.18 08:29

Můžeš zkusit chrom s vlákninou. Mně třeba nejvíc pomůže sníst kousek tučného sýra, stačí opravdu malý kousek a mám po něm hodně dlouho pocit plnosti. A také cvičit vůli a místo obcházení ledničky vypadnout někam ven a věnovat se nějaké činnosti, při které člověk zapomene na čas a tedy i na jídlo. A také pít dostatek tekutin, hlad je také někdy převlečená žízeň.

Enderban
Stálice 57 příspěvků 12.10.18 08:27

Děkuju :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >