Reklama

Potlačení chuti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enderban
Stálice 54 příspěvků 10.10.18 12:56
Potlačení chuti

Ahoj holky :) nemáte prosím nějaký tip na nějaké prášky co potlačí chuť k jídlu a hlad?
Prosím nedávejte sem negativní komentáře proti mě :) Chci jen názor lidí, kteří mají ňakou zkušenost :)

Reklama

Reakce:

Bortelka
Povídálka 46 příspěvků 2 inzeráty 10.10.18 12:58

Prášky teda nevím, ale já když jsem hublasem tam sem nahradila jídlo rozpuštěným proteinem zasytil při nízkém počtu kalorií a neměla jsem chuť na nesmysly :nevim:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 10.10.18 13:03

Jediny spolehlivy recept je jist vyvazene, v dostatecnem mnozstvi a omezit sladke, pak prestane i chut na mlsani…

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 10.10.18 13:04

Já se připojím, mě by taky zajímalo, co funguje. Koupila jsem si obezin, ale zapomínám ho brát. Má se brát půl hodiny před jídlem, já si vzpomenu,když už si pomalu jídlo nandavám :nevim: Já bych potřebovala něco, co by utlumilo chuť na sladký. To mi přišlo, že ten obezin nezabírá :nevim:

Enderban
Stálice 54 příspěvků 10.10.18 13:05

Já nemlsám, ze sladkého skoro nic nemůžu :) občas si dám jen bombon nebo gumové dobroty. Ale je to fakt málo

Lenka_Hal
Závislačka 4817 příspěvků 10.10.18 13:07

Chrom. A jez hodne vlakniny. Ja jsem desne zrava osoba :roll: , pokud nemam dost vlakniny a masa, jedla bych porad, i tak snim jak chlap :nevim:

Lenka_Hal
Závislačka 4817 příspěvků 10.10.18 13:12

JO a jeste Garcinia, ale funguje jen na nekoho. Na me treba dost, ale snazim se svoji zravosti rozumet a obcas mi dava vedet, ze neco zanedbavam.
Pokud ale jis malo, ale chces jist proste jeste min, tak ti stejne neporadim. Ono to stejne neni dobre.

Uživatel je onlineskorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 10.10.18 13:27

Když jim správně a vyvážené, do 10 dni mě přejdou zrave chutě na prasarny

Enderban
Stálice 54 příspěvků 10.10.18 13:28

Mě jen vadí, že toho sním moc. Proto se ptám :-)

Fally123
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 10.10.18 13:53

Základem je dobrý vyvážený jídelníček, pak nebudete mít chutě. Jestli máte pocit, že jíte mnoho, zkuste si jídlo vážit a zapisovat např. do aplikace kaloricketabulky. Tím si ověříte, zda jíte plus minus optimálně, nebo opravdu hodně. Je také možné, že jíte špatnou skladbu jídelníčku a proto vás honí mlsné. Určitě bych neradila blbosti typu nahradit jídlo proteinem apod., tím sice přechodně zhubnete, ale koledujete si o JOJO efekt. Jídlo je závislé příjem výdej, takže to chce pořešit i fyzický výdej.

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 10.10.18 19:46
@Enderban píše:
Ahoj holky :) nemáte prosím nějaký tip na nějaké prášky co potlačí chuť k jídlu a hlad?
Prosím nedávejte sem negativní komentáře proti mě :) Chci jen názor lidí, kteří mají ňakou zkušenost :)

Bilkoviny. Kdyz se najim dostatecne bilkovin, nemam chute ani hlad. Vetsina tech, co potrebuji zhubnout, ji malo bilkovin a spoustu prasarnicek. A pritom bilkoviny hodne nasyti. Super je treba tvaroh na vecerni hlady.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 10 inzerátů 11.10.18 08:29

Můžeš zkusit chrom s vlákninou. Mně třeba nejvíc pomůže sníst kousek tučného sýra, stačí opravdu malý kousek a mám po něm hodně dlouho pocit plnosti. A také cvičit vůli a místo obcházení ledničky vypadnout někam ven a věnovat se nějaké činnosti, při které člověk zapomene na čas a tedy i na jídlo. A také pít dostatek tekutin, hlad je také někdy převlečená žízeň.

Enderban
Stálice 54 příspěvků 12.10.18 08:27

Děkuju :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >