Máte rádi sex při menstruaci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.8.12 15:59

Máte rádi sex při menstruaci?

Zdravím Vás,
zajímal by mne Váš názor na sex při MS? vadí vám nebo vašemu partnerovi? nebo jej běžně praktikujete, při dodržování všech hygienických zásad? Můj muž mi řekl že mu to nevadí a že si vždycky myslel že právě holkám tohle vadí, proto to nikdy neřešil. Momentálně si užíváme sexu i při MS, protože to mám docela slabé, bezbolestné a když se těsně předtím pěkně okoupu, není nikdy ani žádná skvrna nebo nehoda…prostě paráda. takové orgasmy v jiných dnech nezažívám. :lol: Jak to máte vy??
Leene

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.8.12 16:01

My to moc neděláme při MS ale občas (málokdy) jo. Já mam při MS totiž hroznou chuť-ale samozřejmě jen když je tu u konce skoro…a jinak se mi to moc líbí :)

• Citovat
  • Nahlásit
3499
10.8.12 16:09

Ahojky po porodech mam MS slabou a vetsinouv obdobi MS mam na milovani vetsi chut. Takze obcas se pri MS milujeme - manzel i ja se pred i po milovani umyjeme, dame pod sebe rucniky a nekdy si to uziji i vic;-) Mozna i z duvodu ze pri MS je moznost otehotnet mensi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5080
10.8.12 16:10

My teda ne, taky mám chuť, ale mám silnou MS a partner nechce ani slyšet o sexu při MS..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2242
10.8.12 16:10

Nechci vypadat jako nějakej sadista, ale já si sex při MS užívám jen ve chvíli, kdy mi MS končí, takže mám jen slabounkej výtok. Nedovedu si představit sex v křečích a bolestech… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69302
10.8.12 16:11

Ne, nesouložím při menstruaci, přijde mi to nechutné, takže bych si to nedokázala užít, to bych nedala. brrrr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bohemund
10.8.12 16:12

Mě to je viceměné jedno jako chlapovi, nekterým to vadí a pak jsou i někteři které to vzrušuje :D

• Citovat
  • Nahlásit
2063
10.8.12 16:17

Partnerovi MS nevadí, ba naopak řiká, že jsem pro něj v tomto období víc přitažlivější. Já mám při MS taky větší chuť. A pokud se dodržují hygienické zásady a partnerům to nevadí, nevidím na tom nic špatného. Stává se mi, když jsem hodně vzrušená, že se MS zastaví po dobu sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.12 16:18

Sex při MS mi nevadí, dokonce mám pak i lepší orgazmus. Škoda jen, že můj partner to nerad.

• Citovat
  • Nahlásit
151
10.8.12 16:21

Při MS je to právě nejlepší :D mívám to hodně slabý, takže možu furt. partnerovi to nevadí. ale většinú spolem nespíme, taky si od toho potřebujeme odpočinút

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bohemund
10.8.12 16:21
@LadyAnnBH píše:
Partnerovi MS nevadí, ba naopak řiká, že jsem pro něj v tomto období víc přitažlivější. Já mám při MS taky větší chuť. A pokud se dodržují hygienické zásady a partnerům to nevadí, nevidím na tom nic špatného. Stává se mi, když jsem hodně vzrušená, že se MS zastaví po dobu sexu.

JJ taky jsem si toho u partnerky někdy všiml

• Citovat
  • Nahlásit
5misa6
10.8.12 16:22

Nevadí mi to, ale nemiluju to.

• Citovat
  • Nahlásit
29439
10.8.12 16:23

Příspěvek upraven 07.10.15 v 14:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
10.8.12 16:28

Když nemám křeče nebo moc silnou, tak k tomu občas dojde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24603
10.8.12 16:32

Jen když mám hoooooooooooodně slabou ms.,. jinak běda mi :lol: :lol: :lol: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat