Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jéééé, diskuze o reklamááách!!!
JSEM VAŠE!!!
![]()
Nenááávidím reklamy! Štve mě jak jdou dloooouhéééé!!! A to zesílení zvuku taky není pro moje ušní bubínky to pravé!!! ![]()
http://www.youtube.com/watch?…
Jj, kde je těm výrobkům konec… zůstala snad jen Majolenka a Perla!
![]()
Cmochy píše:
Jéééé, diskuze o reklamááách!!!JSEM VAŠE!!!
Nenááávidím reklamy! Štve mě jak jdou dloooouhéééé!!! A to zesílení zvuku taky není pro moje ušní bubínky to pravé!!!![]()
Ta hlasitost reklamy mě štve snad nejvíce
![]()
Líbí se mi reklamy na Vodafone, ty s houbama byly super a vánoční se zajíci taky
Pak se mi líbí reklamy na Nescafé, DG.
Mě se ty zajíci nelíbí, ale do tý doby byly reklamy na Vodafone super. Už jsem si říkala, jestli nezměnili agenturu ![]()
Líbí se mi ten vtip reklamy budte o krok napřed, takže místo Vánoc jsou Velikonoce
Taky studuju PR a reklamu a přijde mi to nápadité. Ještě mi líbí ta písnička od NightWorků ![]()
Já teda reklamy úplně vynechávám, přepínám nebo se jdu osprchovat, času dost! ![]()
Jinak se samozřejmě něterým nevyhnu, jako třeba když nestihnu přeprat manžela aby mi dal ovladač
tak nějakou tu reklamu zaslechnu, někdy i vidím… ale jak už tady bylo řečeno:
Chlapi co perou… ???
Myčka, kterou nazývají „inteligentní“ (by mě zajímalo jaký má teda IQ a kdo jí ho jak měřil?)…??? Ženský co si na párty do kabelky místo rtěnky berou prací prášek…???
Máma, které nevadí, že jí děcka po bííílééém koberci lítají v botech od bláta a na dezinfikovaný lesknoucí se nábytek hážou kusy bahna…???
No nemám co dodat… ani nevím na jaký výrobek ty reklamy jsou. Člověk si pamatuje spíš ty hezké, roztomilé, vtipné… ale né takovýhle nesmysle!!!
![]()
Pitomé, nechutné a trapné reklamy taky nemusím ![]()
Nesnáším reklamu na tu zubní pastu, jak tam plivou krev
![]()
Na ty prací prášky jsou ty reklamy fakt trapné. Jinak se mi líbí třeba na mycí tablety do myčky Calgonit.
Cmochy píše:
Já teda reklamy úplně vynechávám, přepínám nebo se jdu osprchovat, času dost!
Jinak se samozřejmě něterým nevyhnu, jako třeba když nestihnu přeprat manžela aby mi dal ovladačtak nějakou tu reklamu zaslechnu, někdy i vidím… ale jak už tady bylo řečeno:
Chlapi co perou… ???
No nemám co dodat… ani nevím na jaký výrobek ty reklamy jsou. Člověk si pamatuje spíš ty hezké, roztomilé, vtipné… ale né takovýhle nesmysle!!!
Myčka, kterou nazývají „inteligentní“ (by mě zajímalo jaký má teda IQ a kdo jí ho jak měřil?)…??? Ženský co si na párty do kabelky místo rtěnky berou prací prášek…???
Máma, které nevadí, že jí děcka po bííílééém koberci lítají v botech od bláta a na dezinfikovaný lesknoucí se nábytek hážou kusy bahna…???![]()
![]()
No ještě si vybavuju matku, co jí nevadilo, že dítě šahá do hajzlu, páč ho přece vydrhla super zázračným wc gelem ![]()
Cmochy píše:
MUFICE:
Na Calgonit si žádnou nevybavuju…![]()
Myslím ty tablety do myčky (Calgonit Quantum), je to ta s těma diamantama ![]()
Gina108 píše:Cmochy píše:No ještě si vybavuju matku, co jí nevadilo, že dítě šahá do hajzlu, páč ho přece vydrhla super zázračným wc gelem
Já teda reklamy úplně vynechávám, přepínám nebo se jdu osprchovat, času dost!
Jinak se samozřejmě něterým nevyhnu, jako třeba když nestihnu přeprat manžela aby mi dal ovladačtak nějakou tu reklamu zaslechnu, někdy i vidím… ale jak už tady bylo řečeno:
Ty reklamy a sterilně čisté domácnosti taky nemám ráda. Pak dítě vyběhne ven a hned něco chytněChlapi co perou… ???
No nemám co dodat… ani nevím na jaký výrobek ty reklamy jsou. Člověk si pamatuje spíš ty hezké, roztomilé, vtipné… ale né takovýhle nesmysle!!!
Myčka, kterou nazývají „inteligentní“ (by mě zajímalo jaký má teda IQ a kdo jí ho jak měřil?)…??? Ženský co si na párty do kabelky místo rtěnky berou prací prášek…???
Máma, které nevadí, že jí děcka po bííílééém koberci lítají v botech od bláta a na dezinfikovaný lesknoucí se nábytek hážou kusy bahna…???![]()
![]()
MUFICE píše:Gina108 píše:Cmochy píše:No ještě si vybavuju matku, co jí nevadilo, že dítě šahá do hajzlu, páč ho přece vydrhla super zázračným wc gelem
Já teda reklamy úplně vynechávám, přepínám nebo se jdu osprchovat, času dost!
Jinak se samozřejmě něterým nevyhnu, jako třeba když nestihnu přeprat manžela aby mi dal ovladačtak nějakou tu reklamu zaslechnu, někdy i vidím… ale jak už tady bylo řečeno:
Chlapi co perou… ???
No nemám co dodat… ani nevím na jaký výrobek ty reklamy jsou. Člověk si pamatuje spíš ty hezké, roztomilé, vtipné… ale né takovýhle nesmysle!!!
Myčka, kterou nazývají „inteligentní“ (by mě zajímalo jaký má teda IQ a kdo jí ho jak měřil?)…??? Ženský co si na párty do kabelky místo rtěnky berou prací prášek…???
Máma, které nevadí, že jí děcka po bííílééém koberci lítají v botech od bláta a na dezinfikovaný lesknoucí se nábytek hážou kusy bahna…???![]()
![]()
![]()
Ty reklamy a sterilně čisté domácnosti taky nemám ráda. Pak dítě vyběhne ven a hned něco chytne ![]()
http://www.youtube.com/watch?…
Tady to je, ale českou verzi jsem nenašla
Gina:
Taky dobřééé… ![]()
Jinak jak už jsem zblblá z FB tak jsem chtěla
pod tvůj příspěvek dát „líbí se mi“
![]()