Máte rádi televizní reklamy?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
27281
29.12.11 12:09
MUFICE píše:
http://www.youtube.com/watch?…
Tady to je, ale českou verzi jsem nenašla

To se ti líbí joooo? Tak tohle mě teda zrovna vůůůůbec nic neříká :nevim: Takový - o ničem. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
29.12.11 12:12
Cmochy píše:
Gina:
Taky dobřééé… :mrgreen:
Jinak jak už jsem zblblá z FB tak jsem chtěla
pod tvůj příspěvek dát „líbí se mi“ :zed: :lol:
:mrgreen:

A já jsem zase zblblá z emimina těma smajlíkam a když si s někým píšu po Skypu, tak hledám čertíka a jiné smajlíky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
29.12.11 12:37
Cmochy píše:
MUFICE píše:
http://www.youtube.com/watch?…
Tady to je, ale českou verzi jsem nenašla
To se ti líbí joooo? Tak tohle mě teda zrovna vůůůůbec nic neříká :nevim: Takový - o ničem. :nevim:

Neříkám, že se mi to nějak extra líbí, ale není pitomá jako jiné na mycí tablety, např. na Jar :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27281
29.12.11 12:55

MUFICE:
O tom žádná, ale zase je to ten typ reklamy co ti tak neutkví v paměti… Nejlepší jsou „vtipné“! A těch je nouzově málo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
bertaberta
5.4.12 21:01

REKLAMY,,,,Hrůza

Nesnáším reklamy,vadí mě,okamžitě přepínám TV PROGRAM,vypínám,mažu,,,,,,,jsem hrdá,nikdy jsem nic z reklamy nekoupila a žiju,AKORÁT SNAD Z TOHO NEMÁM TAK VYGUMOVANOU HLAVU JAKO JINÍ,ALE SAMOŽŘEJMĚ, JE TO VĚC NÁZORU :zed: :pocitac: VADÍ MĚ,JAK ZA KAŽDOU CENU, CHTĚJÍ VZTÁHNOUT Z LIDÍ, TU POSLEDNÍ KORUNU

  • Citovat
  • Upravit
147
4.6.12 23:00

.. nenávidím reklamy na Hornbach … :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
954
4.6.12 23:06

Hornbachovský reklamy taky nemůžu, je to děsně násilný, agresivní a nahlas a vůbec… brr.
A aktuálně nemůžu ani vidět

http://www.youtube.com/watch?…

aaaaaaaaaaa, strašný, reklama o tom, jak se matka realizuje skrz dítě, vyspat ho nenechá, od samého rána jej vláčí na tréninky a nedopřeje mu dětství a ono jí ve finále dojemně poděkuje, to vše s jímavou podkresovou hudbou. Hnus velebnosti, tyhle citově vyděračský reklamy mě teda festovně derou :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
147
4.6.12 23:12

Jéé, to jste napsala naprosto přesně - chudák holčička, ani jsem nevěděla, na jakou firmu nebo výrobek ta reklama je … no a ten Hornbach - přesně přesně - agresivní, hlučný .. a k tomu ta, co jsem viděla dneska při žehlení „není čas na zahálku“ … brrr, doufám, že se mi o tom nebude zdát … :roll: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
4.6.12 23:12

Mně se hrozně líbí reklamy na Airbank, je to vtipný i pravdivý zároveň :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2926
4.6.12 23:12

@honey_star Jak víš, že se matka realizuje skrz dítě? Nenapadlo tě, že to ta holčička třeba dělá ráda? :roll:

Moje dítě taky cvičí gymnastiku, když jsou závody, vstává v šest ráno. Rozhodně se na ní ale nerealizuju, všechno dělá dobrovolně a představ si, že se jí to i líbí. 8o 8)

Zrovna tuhle reklamu mám ráda, ve finále je to trapnost na nějaký prášek, ale styl se mi líbí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
833
5.6.12 09:45
@MUFICE píše:
Mně se hrozně líbí reklamy na Airbank, je to vtipný i pravdivý zároveň :pankac:

Tak ty jsou nejlepší, ten bankéř je dokonalej!! A ještě mě baví na T-mobile :pankac: … Jinak se na ty reklamy nedá koukat :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
5.6.12 12:45
@PitbulLenka píše:
Tak ty jsou nejlepší, ten bankéř je dokonalej!! A ještě mě baví na T-mobile :pankac: … Jinak se na ty reklamy nedá koukat :poblion:

Poslední dobou mají snad všichni operátoři dobrý reklamy :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nickina78
10.7.12 12:19

Co říkáte na tuto reklamu? http://www.youtube.com/watch?…

  • Citovat
  • Upravit
10.7.12 20:37

Já reklamy teda nemusim, protože mi to akorát vždycky donutí jít si něco „zobnout“ do kuchyně :D Ale jinak naprosto nesnášim reklamy na prací prášky nebo ty, kde se vytasí ta ženská na tom plesu s obrovskou lahví Perwollu :D Jinak mám ráda CocaCola reklamy, Vodafone, Kofola a nejlepší reklama na Rezistin „Až to budeme natírat příště, tak vy už tady nebudete“ Hahahaha

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2282
14.8.12 13:50

Pamatujete tuhle reklamu? Tu jsem měla nejradši :srdce:

http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová