Měla bych hubnout a nehubnu

Anonymní
11.4.16 13:50

Měla bych hubnout a nehubnu

Prosím o zachování anonymity..
asi měsíc jsem zcela překopala svůj styl života. Jedla jsem jako prasátko, sladké horem dolem, bílé pečivo, vydatné obědy atd. Řekla jsem dost. Už měsíc jím 5 x denně, žádné sladkosti (kromě jogurtu a musli ráno nebo nějaké cereo tyčinky),žádné omáčky, žádné pečivo, piji zelený ječmen, litry vody, bylinkové čaje. Jím hlavně zeleninu, luštěniny, maso, ryby, tvarohy, cottage atd. Hlad nemám, ačkoliv sním denně max 1300 kalorií, na víc prostě nemám chuť a stačí mi to. Přidala jsem pohyb, chodím všude pěšky, do schodů atd..přesto mám pocit, že bych měla hubnout daleko více než hubnu. Na cm třeba přes stehno mám o 3 cm méně, ruce pořád stejné, v pase jen - 1 cm. Tak nevím, co dělám špatně. Je fakt, že jsem shodila dost boky a i stehna, ale tipuji, že to byla voda (měla jsem šílenou celulitidu a otoky a ty jsou skoro poloviční)…nevím, jestli přidat pohyb nebo jídlo nebo ubrat… :roll: je to to docela demotivující.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
11.4.16 13:53
@Anonymní píše:
asi měsíc jsem zcela překopala svůj styl života. Jedla jsem jako prasátko, sladké horem dolem, bílé pečivo, vydatné obědy atd. Řekla jsem dost. Už měsíc jím 5 x denně, žádné sladkosti (kromě jogurtu a musli ráno nebo nějaké cereo tyčinky),žádné omáčky, žádné pečivo, piji zelený ječmen, litry vody, bylinkové čaje. Jím hlavně zeleninu, luštěniny, maso, ryby, tvarohy, cottage atd. Hlad nemám, ačkoliv sním denně max 1300 kalorií, na víc prostě nemám chuť a stačí mi to. Přidala jsem pohyb, chodím všude pěšky, do schodů atd..přesto mám pocit, že bych měla hubnout daleko více než hubnu. Na cm třeba přes stehno mám o 3 cm méně, ruce pořád stejné, v pase jen - 1 cm. Tak nevím, co dělám špatně. Je fakt, že jsem shodila dost boky a i stehna, ale tipuji, že to byla voda (měla jsem šílenou celulitidu a otoky a ty jsou skoro poloviční)…nevím, jestli přidat pohyb nebo jídlo nebo ubrat… :roll: je to to docela demotivující.

jíš moc málo, tělo ukládá, seč mu síly stačí. Přidej… a aerobní pohyb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
11.4.16 13:54

Ještě jedna věc - lepší pomalu a jistě, než hurá, 10 kg za měsíc dolu a za půl roku 15 zpátky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
11.4.16 13:54

Sama jsi si odpověděla, jedla jsi jako prasátko a teď si myslíš, že za měsíc bude všechno v pořádku? to chce čas…já hubla po porodu 20kilo a měla jsem je za 3 měsíce dole těžkou dřinou…máš o 3cm méně přes stehno, to je málo? nějak to celé nechápu…chce to hlavně čas, než se tělo nastartuje…já nehubla 3 týdny nic, už jsem to chtěla vzdát a najednou 5 kilo dole…chce to čas a hlavně vydržet, to je základ…co nějaké pořádné cvičení? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.16 13:56

Startuju z velké váhy a chci shodit aspon 8 kg než budu moci cvičit tak, aby to nezatěžovalo klouby, mám s tím hrozné problémy. Zatím se snažím aspon chůze a nějaké cardio doma. Právě že všicni říkají, že z velké váhy kila letí dolů hned.

• Nahlásit
  • Citovat
maminka201
11.4.16 13:57

@MonikaN.89 jé a co jsi cvičila? já potřebuji 35kg dolu, žádné zdr. problémy nemám, ale musí to dolu..

• Nahlásit
  • Citovat
5264
11.4.16 13:57

Ahoj bud v klidu někomu jde váha pomaleji dolů, někomu zas rychleji. Já třeba hubnu pomalinku a kila se nevrací. Váhu schovej a važ se tak jednou max. dvakrát za měsíc. Myslím že na cm za měsíc jsi zhubla krásně :kytka: Radši hubnout objemově než váhově a hubnou jen vodu. Nevzdávej to!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
11.4.16 13:59
@Anonymní píše:
Startuju z velké váhy a chci shodit aspon 8 kg než budu moci cvičit tak, aby to nezatěžovalo klouby, mám s tím hrozné problémy. Zatím se snažím aspon chůze a nějaké cardio doma. Právě že všicni říkají, že z velké váhy kila letí dolů hned.

nechceš se přidat do soukr. skupinky? tam taky hubneme :)

• Nahlásit
  • Citovat
Lizzi
11.4.16 14:02

Nehýbeš se, to děláš špatně. Navíc jsi udělala tělu pořádný šok - z přecpávání k minimálnímu příjmu. Zvyš příjem kvalitní stravou a začni se hýbat. Hubnout se má postupně, max. 2kg za měsíc, pak se Ti to nebude vracet. Centimetry dole máš super. Hlavně dodržuj pitný režim.

• Nahlásit
  • Citovat
7731
@Anonymní píše:

taky si myslím že jíš málo a ukládáš nejlepší by bylo jít na obezitologii přes praktického si vyžádat žádanku a tam ti sestaví jídelníček aby jsi měla všeho dostatek i ty tuky a cukry musíš tělu dát aby fungovalo správně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie

3 cm pres stehna za mesic ti prijdou malo? Jinak pokud jis jen tak malo jak pises, zaskrcujes si metabolismus a telo uklada kazdy kilojoul ktery prijme. Me na zhubnuti nejvice pomohl orbitrek a rychla chuze.

• Citovat
  • Upravit
58857
11.4.16 14:06
@Anonymní píše:
Startuju z velké váhy a chci shodit aspon 8 kg než budu moci cvičit tak, aby to nezatěžovalo klouby, mám s tím hrozné problémy. Zatím se snažím aspon chůze a nějaké cardio doma. Právě že všicni říkají, že z velké váhy kila letí dolů hned.

pokud jsi předtim blbnula např s jídlem, tak nečekej zázraky.. zpomalený metabolismus je sviňa :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mmd
173
11.4.16 14:08

Ahojda, je to o organismus málo, co jíš. Je dobré především cm než kh, ale pokud hubneš správně, tak by cm měly jít dolů především v pase (útrobní tuk) bacha na hubnutí boků, to jdou většinou dolů svaly a ty jsou moc potřebné. Čím více jich máš, tím více budeš pálit. Není pravda co píše Monika. N - naopak, pokud metabolismus správně kopneš, první měsíc to letí dolů neuvěřitelně. Pak se to zpomaluje. Ideál je poté hubnout 1 kilogram za týden. Moc důležitý je pohyb, doporučuji svižnou chůzi třeba s kočárkem alespoň hodinu v kuse 3× týdně. Hubnutí není dřina, ber to s radostí a lehkostí, nejvíce dělá psychika a stres. Se stresem nezhubneš. Jo a nezaponeň odpočívat a kvalitně spát. Na závěr moc doporučuji stránku stobklub.cz , zaregistruj se. Je tam program sebekoučing, určitě ti pomůže a třeba ti prozradí, kde je problém. Mají perfektní stránky. :) Hezký den :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
11.4.16 14:09

@lpetra kolik to stojí?

• Nahlásit
  • Citovat
7731
11.4.16 14:10

@maminka201 pokud je to přes praktika tak nic

• Nahlásit