Mění se Vám vkus na muže???

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1837
5.8.09 23:49

TELEFONUJU. přece. Ne?
jinak taky nic - vůbec nic :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
5.8.09 23:49

ježiš von to někam zašil. ale já to najdu !

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
5.8.09 23:50

Že by to zas přejmenoval? Nebo nemá to ve skryté složce?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
5.8.09 23:54

o průběhu akce budu každopádně informovat :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.8.09 00:04

tesim se! popo

  • Citovat
  • Upravit
23847
6.8.09 08:24

Tý jo, tady se to zvrhlo :lol: :lol: :lol:
Drahoušovi se líbí Carmen Electra tu taky můžu, dále čůza Erica Eleniac (tu ovšem nemusím).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1854
6.8.09 10:06

Zlatusko pak informuj!! ;) :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
6.8.09 18:45

průběh akce zatím stále ve fázi pátrání…
(chm… ale já na to kápnu! tentokrát to teda přejmenoval fakt dokonale, a nebo se dal, nebožák, ze scestí opět na cestu pravou a vymazal to, čemuž dávám šanci tak 1 : 200 000. )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30309
6.8.09 18:50

Chacha,preju hezky vecer -ze by opet tak vtipny jako vcera???

Co?Dany a Zlátusko??? 8)

:lol: :lol: :lol: :lol:

Sismarja, Erica Eleniak, neni to ta,jak v ‚Bejvoč‘ trepala vnadama nejvic a mela nejnevinejsi pohled a blondy vlasy a jela ao tom piditrpajzlikovi hnedovlasymu v cervenych trenclich,co vypadal jak jeji mladsi bratr??

Jo-a pak skakala v nejakem akcnim filmu z dortu…A Steven Seagal ji nesnedl,ale zachranil…

To je ona,nebo se pletu??? 8O 8O

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
6.8.09 19:02

Jo. To je přesně ona. Erica Eleniak - ta, co jediná nepotřebovala tu nadnášející záchrannou desku, protože ji nadnášela její prsa.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
6.8.09 20:46

Zlatuško a v koši jsi byla? Nebo že by byl až tak pečlivý…? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3787
6.8.09 21:52

:lol: :lol: :lol:
Podělila jsem se se svým drahým o debatu o NIČEM a jak si to NĚKTERÝ chlapi schovávají pod NIC a KE SMAZÁNÍ (tvářil se udiveně :lol:) a pak mi poradil fígl…IMG01-IMG100, a mezi prvníma fotky dětí a manželky :lol: :lol: :lol:
a jinak se podivil, jak jsou některý chlapi teda divný, protože on tam jako NĚCO málo má, ale v podstatě NIC a ještě se za to NĚCO vůbec nestydí…odcházeje trousil…„tak tys mi projížděla comp jo…hmmmm…ale tos nemohla nic najít…mám to přece zamčený“ :lol: …věřím, že teď bych tam už opravdu NIC nenašla :lol:
Ale já fakt ani nehledám, každý máme svůj ntb a není na to čas, bohužel :lol: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
13.8.09 21:38

DOHRA:

NENAŠLA JSEM TO. 8) 8) 8)

  • možná to má nějakou souvislost s tím, co psala Saryk75 :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
13.8.09 22:04

Škoda… Ale co, on si tam zase něco přidá, až si bude myslet, že tě uchlácholil… A pak udeříš :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1356
28.2.14 08:41

Mě postupem let ano tyhle na voněné šamponky nemusím mě se líbí chlapy typu Roden atd. prostě starší doma mám taky staršího manžela :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová