Mění se Vám vkus na muže???

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5021
5.8.09 21:43

Já to chci taky vědět. 8) 8O

Manželovi se líbí jedině ženské, které mě osobně připadají děsné.Na sebevědomí mi to pravda nepřidá, když ten jeho vkus pozoruju… 8O

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3787
5.8.09 21:47

Jé, tak jsem se dostala na 3 stranu a víc nedám…kritéria už snad ani taky nemám :lol: , asi jak psala Lentilka, nesmrdí, podrží dveře, poponese tašky…no a netřepe se na něm kdesi cosi ;-)

z herců se mi líbí Anglický pacient..
http://img.osobnosti.cz/…737-1ef7.jpg /> Ralph Fiennes

a Poslední Mohykán
http://waynesmovies.files.wordpress.com/…ay-lewis.jpg /> Daniel Day Lewis

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
5.8.09 22:01

No drahý jak zbožňuje tu Catherine Z-J a Jennifer Garner (které teda podle mě odstávají uši :lol:), tak si zase kladu otázku, proč má mě - já a Catherine jsme vyloženě stejné typy :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3787
5.8.09 22:34

Anguo,
odstávají a je na nich teda materiálu :lol:
 http://www.topnews.in/…rner%202.jpg

v životě jsem tu ženskou neviděla, tak jsem si ji musela hodit do googlu ;-)

CZJ je ale pěkná, to musím, ač nerada :lol: , uznat.
Taky se líbí mé drahé polovičce :twisted: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
5.8.09 22:36

Saryk, že jo? :lol: JG hrála třeba v Přes noc třicítkou, Daredevil, Elektra a pak v nějakém seriálu Alias…

Ale jo, Catherine je kočka, též uznávám, ač nerada…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
5.8.09 22:40

Hele- když se ta herečka líbí i mně, tak neřeknu ani popel.
No…
já bych to řekla, když já mám strach, že se vám třeba líbí taky, a já už o ní napsala, že to je hyzda flekatá :lol: no ona vlastně asi ani není až tak hnusná… ale mně prostě připadá :lol:
no tak já to řeknu no. Chlupatá deko, vykuchej se:
je to Jodie Foster (a eště k tomu je na baby… co to má ten můj chlap za vkus?????? :twisted: )

  • a teď se jenom můžu modlit, že mu nepřipadá, že jí jsem třeba snad podobná. to bych se nad sebou ale dovopravdy teda musela šklebit!!!
    No a taky se mu líbí taková ta zrzka Julianne Moore. to mi neřekl,ale vypozorovala jsem, že nápadně zbystří, když ona se objeví.
    Tak ta mi připadá zajímavá a přiznam se, že mé zraky přitahuje též.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
5.8.09 22:45

Já jsem s Jodie asi neviděla jediný film… Jinak taková normálka…

Třeba se mu líbí právě proto, že je na ženské :lol: :lol: :lol:

Julianne Moore je zajímavá…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
5.8.09 22:55

No.
Ani bych se nedivila… Si ho půjdu zkontrolovat do obejváku, co tam vlastně dělá.
Ba ne. Až za 6 minut. To totiž program „Viasat Explorer“ přepíná na „Spice“ .
VTRHNU TAM BEZ VAROVÁNÍ !!! (TO MÁ ZA TU FOSTEROVKU!! :twisted: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
5.8.09 22:59

Též máme „Spice“, akorát přes den tam není žádný program… A těch pořadů „holky s holkama“ je tam na můj vkus příliš - nevím, jestli jsou všichni chlapi na toto ujetí nebo co :roll: Jak si to zapnu já, tak je jisté, že tam budou dvě ženy :lol: Přitom já radši dva chlapy :oops: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
5.8.09 23:05

bacha - akce Spice… A TEď SE UKÁŽE!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
5.8.09 23:07

… slaboch…
kouká na Novu. Nevadí. Vynadám mu jindy :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3787
5.8.09 23:09

Tak se to tu nějak zvrtlo :lol: :lol: :lol:

Julianne Moore je fajn, líbila se mi v Hodinách, kde mmch hrála „tu, co je na holky“ :lol:
 http://www.greenzer.com/…ne-moore.jpg

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
5.8.09 23:09

Ono to tam někdy hnedka v 11 nenaskočí, někdy mají zpoždění :lol:

Jakýsi Mnichov, nudař… :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
5.8.09 23:11

Já s Julianne viděla jenom The Forgotten (jak se to sakra jmenovalo česky??? :evil: ) Jak jí zmizel ten syn a nikdo si nepamatoval, že ho měla… JO, Zloději paměti!!! Asi řádili i u mě :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
5.8.09 23:14

Julianne má v očích ďáblíky!

Jináč pochopitelně - zvěrstva mužovi nejsou cizí. Jsem takhle onehdáááá pátrala v počítači… a říkala jsem si, jestli by nebylo na škodu, dát mu jeden z těch obrázků na plochu.
By ráno zapnul počítač, a KUK - koukala by na něj… (jako slušně vychovaná žena a naprostý laik v oboru gynekologie tuto větu bohužel nemohu řádně dokončit)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová