Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Já to chci taky vědět.
![]()
Manželovi se líbí jedině ženské, které mě osobně připadají děsné.Na sebevědomí mi to pravda nepřidá, když ten jeho vkus pozoruju… ![]()
Jé, tak jsem se dostala na 3 stranu a víc nedám…kritéria už snad ani taky nemám
, asi jak psala Lentilka, nesmrdí, podrží dveře, poponese tašky…no a netřepe se na něm kdesi cosi ![]()
z herců se mi líbí Anglický pacient..
http://img.osobnosti.cz/…737-1ef7.jpg /> Ralph Fiennes
a Poslední Mohykán
http://waynesmovies.files.wordpress.com/…ay-lewis.jpg /> Daniel Day Lewis
No drahý jak zbožňuje tu Catherine Z-J a Jennifer Garner (které teda podle mě odstávají uši
), tak si zase kladu otázku, proč má mě - já a Catherine jsme vyloženě stejné typy
![]()
Anguo,
odstávají a je na nich teda materiálu ![]()
http://www.topnews.in/…rner%202.jpg
v životě jsem tu ženskou neviděla, tak jsem si ji musela hodit do googlu ![]()
CZJ je ale pěkná, to musím, ač nerada
, uznat.
Taky se líbí mé drahé polovičce
.
Saryk, že jo?
JG hrála třeba v Přes noc třicítkou, Daredevil, Elektra a pak v nějakém seriálu Alias…
Ale jo, Catherine je kočka, též uznávám, ač nerada…
Hele- když se ta herečka líbí i mně, tak neřeknu ani popel.
No…
já bych to řekla, když já mám strach, že se vám třeba líbí taky, a já už o ní napsala, že to je hyzda flekatá
no ona vlastně asi ani není až tak hnusná… ale mně prostě připadá ![]()
no tak já to řeknu no. Chlupatá deko, vykuchej se:
je to Jodie Foster (a eště k tomu je na baby… co to má ten můj chlap za vkus??????
)
Já jsem s Jodie asi neviděla jediný film… Jinak taková normálka…
Třeba se mu líbí právě proto, že je na ženské
![]()
Julianne Moore je zajímavá…
No.
Ani bych se nedivila… Si ho půjdu zkontrolovat do obejváku, co tam vlastně dělá.
Ba ne. Až za 6 minut. To totiž program „Viasat Explorer“ přepíná na „Spice“ .
VTRHNU TAM BEZ VAROVÁNÍ !!! (TO MÁ ZA TU FOSTEROVKU!!
)
Též máme „Spice“, akorát přes den tam není žádný program… A těch pořadů „holky s holkama“ je tam na můj vkus příliš - nevím, jestli jsou všichni chlapi na toto ujetí nebo co
Jak si to zapnu já, tak je jisté, že tam budou dvě ženy
Přitom já radši dva chlapy
![]()
Tak se to tu nějak zvrtlo
![]()
Julianne Moore je fajn, líbila se mi v Hodinách, kde mmch hrála „tu, co je na holky“ ![]()
http://www.greenzer.com/…ne-moore.jpg
Ono to tam někdy hnedka v 11 nenaskočí, někdy mají zpoždění ![]()
Jakýsi Mnichov, nudař… ![]()
Já s Julianne viděla jenom The Forgotten (jak se to sakra jmenovalo česky???
) Jak jí zmizel ten syn a nikdo si nepamatoval, že ho měla… JO, Zloději paměti!!! Asi řádili i u mě ![]()
Julianne má v očích ďáblíky!
Jináč pochopitelně - zvěrstva mužovi nejsou cizí. Jsem takhle onehdáááá pátrala v počítači… a říkala jsem si, jestli by nebylo na škodu, dát mu jeden z těch obrázků na plochu.
By ráno zapnul počítač, a KUK - koukala by na něj… (jako slušně vychovaná žena a naprostý laik v oboru gynekologie tuto větu bohužel nemohu řádně dokončit)