Mění se Vám vkus na muže???

1837
1.8.09 23:20

Mění se Vám vkus na muže???

Ahoj :lol:
páč manžel je v obýváku a zaneprázdněn, tak já tady po večerech vymýšlím pytloviny :lol: tak vážně:
poslední dobou sama sebe překvapuju - ne že bych hledala jiného chlapa, to ne. Ale - zajímá mě, jestli se Vám taky spolu s věkem změnila kritéria, podle kterých hodnotíte (asi krásu???) mužů??
(krása je u chlapa možná trošku divný výraz…)

Jako např.:

• jako pubescent a postpubescent - kritéria: účes, oblečení a vzhled celkově (tak to je asi klasika), plus HOLÁ HRUĎ (tomu se dnes směju nejvíc,
  • na vejšce: pozor, posun (a to jsem si tehdy myslela, že už mám snad rozum)- začala jsem přikládat váhu intelektu, ale ještě i dost vzhledu, pak taky hlavně aby dotyčný nepáchl (dech mrtvého milence a nohy indentifikovatelné na dvacet metrů mě děsily), a pak mi taky děsně imponovalo, když byl TROCHU AROGANTNÍ (to jsem asi fakt ten rozum ještě neměla)
  • nyní (pracující žena, posléze matka): jako bych začla dát na nějaké „fluidum“, když se na mě usměje plešatý řidič autobusu s pupkem, chová se ke mně hezky (nemá třeba na sobě uplně děravý tričko), hezky člověka osloví, pozdraví (ale ne vlezle) - tak si řikam „to je ale hezkej mužskej…“ - a pak se sama zarazím, a říkám si „Holka ale on je přeci plešatej, ten se ti líbí??? " - a koukám na něj znova - a líbí pořád… celkově vzato, takoví ti JEN "hezcí“ mě prostě asi neberou. Ale to není ani duchovno - oni mi ti klasicky hezcí jako už nepřipadají hezcí , pokud nemají TO NĚCO.
    Když na ty typicky hezké koukám, běží mi hlavou „ano, objektivně jsou pravděpodobně zhodnotitelní jako hezcí, ale ve skutečnosti jsou NIJACÍ“…
  • a teď doufám, že se za deset let nestane mým idolem Shrek, a za dvacet let Vašek (ten od Evy, co jich je plná taška) - ale… kolem a kolem, i ten Shrek měl něco do sebe, ne… měl krásnou duši :lol:

A tak by mě jen zajímalo, jak to třeba mají ostatní ženský…
Mě to u mě samotné překvapuje. Že člověk ještě před pěti šesti lety nepochopil, že se někomu může líbit plešatý chlapík s pupíkem :lol: a teď už to chápu (stárnu?? či poznávám hodnoty??)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1837
1.8.09 23:21

hm a manžel sem na chvíli vpadl - to byl fofr jak to letělo dolů na lištu!!!! :lol: chudák…
ale ten je pro mě samozřejmě ÁÁÁÁBSOLUTNĚ NEJKRÁSNĚJŠÍ :lol: (hned po něm je ovšem Johnny Depp… s vlasama a bez pupku, ale MÁ TO NĚCO)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23931
1.8.09 23:44

:D :D Jsem se před spaním zasmála, máš to dobře napsané, pobavilas mě :wink:

Taky se mi mění vkus:

• asi okolo 12 se mi hrozně líbil jeden kníratý tanečník a pak taky Petr Rezek
  • v 18 vedli hároši a hašišáci, co kouřili, pili a bavili se (Kodym a PBCH - třeba)
  • pak jsem viděla film Co trápí Gilberta…a hrál tam Johny Deep :lol:
  • a teď mi stačí, když se na mě Tebou zmíněný řidič, klidně i s pupíkem, neskřípne do dveří autobusu :twisted:

Jinak se mi nelíbí takoví ti hezouni, ale třeba M. Rourke nebo James Hetfield (zpěvák z Metallicy)

http://spe.fotolog.com/…723338_f.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
1.8.09 23:46

Zlatuš mě se mění každou chvilku :lol:
Muj muž je atraktivní a ženský na něho letí :lol: a je o 13 let starší než já.Né že se mi nelíbl ale koukám i po mladších :lol:
V 13 letech každej kdo mě chtěl byl pro mě ten pravej :lol:
V 15 už jsem koukala aby to byl někdo oblíbenej v partě
v 16 jedině cizinci,takovej ital s pizerie s kterým jsem udržovala intimní vztah(byl to muj první) a už jsem měla představu jen o snědých chlapech a pizza zdrama byla jen bonus :lol:
v 18 jsem viděla myslím Pretty woman a hledala jen bohatý :oops:
v 19 jsem poznala Z a láska na první pohled a po 5 letech dítě a jsme spolu 7 let.
Někdy si říkám že tak ve 30 ho zase vyměním :lol: proto že se mi prostě líbí 30letí muži a jemu už bude 40 :roll: ,ale miluju ho,takže zatím si ho ještě nechám.ještě má 3 roky :lol: :lol: a uvidíme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
1.8.09 23:48
Zlatuska píše:
hm a manžel sem na chvíli vpadl - to byl fofr jak to letělo dolů na lištu!!!! :lol: chudák…
ale ten je pro mě samozřejmě ÁÁÁÁBSOLUTNĚ NEJKRÁSNĚJŠÍ :lol: (hned po něm je ovšem Johnny Depp… s vlasama a bez pupku, ale MÁ TO NĚCO)
a tohle vidět ten muj,tak si připrav cimru kde mě necháš bydlet! :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
2.8.09 00:00

:lol: :lol: to je zase téma :D
Mně se teda vkus nijak zvlášť nemění :wink: říká se, že podvědomě se ženským líbí chlapi podobní jejich otci… Táta byl vrcholovej sportovec, žádná vyžle, takže mně se třeba nikdy nelíbili chlapi hubení (nedej bože vychrtlí, no s pár jsem taky chodila :roll:) a taky dlouhovlasí. Přes to vlak teda nejede, dlouhý vlasy mě odpuzujou. A pokud je navíc taková dlouhovlasá vychrtlina navlečená v černým http://forum.volvoklub.cz/…lies/bad.gif

Takže Zlatuško, u mně odjakživa plešatý s pupkem byli můj idol :lol:

Kamarádovi jsem jednou neprozřetelně ovíněna prozradila, že dokud nebude mít aspoň 80 kilo, nemá u mě šanci… a teď pokaždé když mě vidí, hned hlásí aktuální váhu :lol:

Samozřejmě že nejdůležitější je intelekt ;-), no ale třeba okolo 20 jsem oceňovala i např. počet vypitých piv :oops: Shrnuto - vzhledově mám kriteria stejná, žádoucí vlastnosti a schopnosti se trochu mění…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13999
2.8.09 00:05

Mám tři v podstatě neměnná kritéria. Aby:

1. byl vysoký
  2. nesmrděl
  3. podržel mi dveře.
    První bod případně oželím 8) , ačkoli dost lpím na tom, abych ho nepřetloustla, i když přiberu 20 kilo (tj. chlapy pod 80kg živé váhy považuju za bonsaje).
    Nagelované metrosexuály nebo kuřáky nemůžu.
    PS: Všechno je bohapustá teorie, jsem s manželem od tanečních. Body splňuje. A hlavně splňuje čtvrtý nejdůležitější bod, že mě rozesměje (i když má teda neskutečně blbý humor :lol: ).

EDIT: A když jsem to odeslala vidím, že nejsem jediná s hmotnostním limitem :P .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23931
2.8.09 00:11

No, v těch 12 -ti se mi líbili právě takoví ti chcípáci :oops: 8) , ale to jsem netušila, jak moc narostu.
Teď už se mi líbí ramenatí a těch 80 kg je tak akorát :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
2.8.09 01:00

Zajímavé téma… Možná se mi to mění trochu, nevím… Piva ani arogance mi moc neimponovaly nikdy, takže co se týče charakteru furt stejné… Možná přehled mých idolů:

13 let - Brian z Backstreet Boys :lol:
http://blmas.tripod.com/MainPic2.jpg

15 let - viděla jsem Armageddon s Benem Affleckem (to mi vydrželo dones, pokud nemá přerostlé vlasy :lol:
http://1.bp.blogspot.com/…/s400/en.jpg

24 nebo 25 let - seriál Prison Break a Wentworth Miller - to jsem zjistila, že mi na chlapech připadá děsně sexy inteligence - jak nahodil ten zádumčivý výraz a začal přemýšlet, tak jsem… no, prostě se mi podlamovaly kolena :lol: (pardon, jsem nenašla menší fotku s tím výrazem :lol:)
http://images.fanpop.com/…1024_768.jpg

Takže já jsem asi na ty hezouny nebo co… :lol: Ale nesmí to být zas moc - takový Leonardo di Caprio mě nebral nikdy…

Ale v poslední době se mi zdá supr i třeba Bruce Willis - to asi jak stárnu :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
2.8.09 01:03

Ještě jsem samozřejmě zapomněla na 18 let a svého nynějšího manžela :lol: Toho sem radši dávat nebudu, ale typ je to podobný…

Jo a NIKDY se mi nelíbili chlapi s knírem, jsou divní :lol: To se snad nezmění… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1059
2.8.09 04:44

V pubertě se mi líbili samozřejmě hezouni… :wink:
Můj filmový idol je, byl a bude RODEN…já ho žeru, i když hraje ty hnusáky, záporáky…(slintající smajlík) :lol:
Můj typ jsou dlouhovlasí blondáci… s jedním jsem chodila 3 týdny na gymplu a doted (je ženatý a čekjí dítě) se mi podlomí kolena, když ho jednou za čas potkám :oops:
a proto mám doma tmavovlasé zlatíčko (teda taky s culíkem) :D, které má do ideálu krásy daleko, ale neměnila bych.
Nagelované „pi+inky“ nemám ráda, chlap má být chlap.
Jo a s věkem… no, já když jsem měla období snažení o mimčo, přistihla jsem se, jak slintám v autobuse nad chlapama…, o které bych jindy nezavadila pohledem :lol: :lol: …asi jsem potřebovala zkrátka oplodnit 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
2.8.09 08:52

Já měla vždycky zvrhlý vkus, takové ty extrémní typy…nakonec mám doma chlapa tak seriózního vzhledu (vysoký, štíhlý, nakrátko, brýle), že naši nevěřili vlastnímu štěstí, když po období podivných nezařaditelných individuí zazvonil u našich dvěří on. :lol:
Takoví ti hezouni z Hollywoodu mě nebrali nikdy, občas si řeknu, že se přírodě povedli, ale přitažlivost veškerá žádná žádná. 8)

Jinak mám své stálé ikony
Woody Allen
http://imstars.aufeminin.com/…0413-394.jpg

Lister z Red Dwarf (ten s cigaretou)

http://www.cervenytrpaslik.cz/…r_lister.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
2.8.09 08:56

Holky, vy byste si rozumněly s mojí švagrovou, té se třeba líbí Hadamczik 8O mimo jiné… Ale ten je z nich tak nejhorší… Jo a ještě Michael Jackson :roll: :lol:

Lister z Červeného trpaslíka ale též není nejhorší - až na ty vlastnosti co se týče „údržby“ :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
2.8.09 08:57

Judy, ten vpravo? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
2.8.09 09:01

Anguo , tomu vpravo se podobá můj manžel (trochu hezčí, pravda, ale kdo zná seriál, tak povahou jsou stejní), takže jsem v podstatě našla, co jsem hledala, tedy těsně vedle. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama