Menstruace a časté zpoždění

Anonymní
8.6.20 21:30

Menstruace a časté zpoždění

Ahoj dámy :mavam: chtěla bych jsem Se zeptat už od začátku co jsem poprvé dostala menstruaci mám časté zpoždění. Nevím čím to může být myslela jsem si že kolikrát je to změnou počasí ale je to docela divné že to mám u dr jsem byla ale ta mi stejně nic neřekla dělala mi testy a všechny byly v pohodě. Tak nevím :nevim: měla jste to taky některá tak dělala s te s tím něco?? Třeba ted mám 18 dní zpoždění. Myslela jsem ze jsem těhotná ale když jsem si dělala test tak byl negativní. Děkuji moc všem za odpovědi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16876
8.6.20 21:35

A jak často to zpoždění máš? Nepravidelna ms nebo dlouhe cykly nejsou nic neobvyklého. Ja to taky mam všelijak odjakziva, delat nic nedelam, hormony do sebe cpat nechci, na početí dětí to vliv nemělo a ani jinak me to neomezuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 21:41

@Kriss Tina mám to už nějakých 10let skoro každý měsíc mám zpoždění někdy to je měsíc někdy to je třeba 14dni každou chvilku to je jinak. Mám nepravidelnou menstruaci. A já s početim problémy mám snažíme se rok o miminko a pořád nic nevím kdy mam ovulaci když mám takhle blbou ms. Když si dělám ovu testy vždy jsou negativní. Buď vždy ovu nestihnu a nebo ji asi nemám. Po prvé když jsem otěhotněla byl to první pokus a teď nic

• Nahlásit
  • Citovat
1292
8.6.20 21:42

Nikdy jsem neměla pravidelný cyklus, až po prvním dítěti jsem se radovala - 28 dní, žádné bolesti, krása. No a pak se narodilo druhé - týden sem, týden tam, někdy migréna, někdy bolavé břicho, první 2 dny se nevzdaluju od WC… Gynekolog akorát vnucuje HA, kterou nemůžu nebo tělísko, který rozhodně nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 21:44

@barbuchablond přesně tohle mi říká i moje gyndařka že jedině HA ale tohle nechci

• Nahlásit
  • Citovat
16876
8.6.20 21:48
@Anonymní píše:
@barbuchablond přesně tohle mi říká i moje gyndařka že jedině HA ale tohle nechci

Tak ono bez hormonů to neupravis. Můžeš zkusit nejake bylinky a ty ovulacni testy delat kazdy den, pak je srovnat, aspon nekdy musi byt silnější, nebo at ti ovulaci hlida dr. Ono ani s pravidelnou ms nemuzes přesně určit, kdy ovulace probíhá jen tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
8.6.20 21:49

Já hlavně nechápu, jak by měla HA upravit cyklus - tělo se chová podle uměle nastavený hladiny hormonů a pseudomenstruace není menstruace. Po vysazení se všechno vrátí zpátky. Někomu prý pomohl drmek nebo podobný přírodní produkt, ale do toho se mi moc nechce, protože to jednak může cyklus rozhodit ještě víc a taky to podporuje početí, což fakt nechci :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
8.6.20 22:32

Já mám odjakživa zpoždění i 1-2 měsíce. Roky jsem brala antikoncepci, která problém pouze překryla a menstruaci nahradila umělou pseudomenstruací. Teď už spoustu let neberu, ale nesrovnalo se mi to. Řeším až nyní, když chceme miminko. S mým lékařem se teď budeme domlouvat na nějakých lécích na srovnání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
9.6.20 11:18

Pravidelnou (32-35) mám až po druhém dítěti, předtím klidně 28-63. HA jsem brala asi tak 3 roky, pak ne a stejně se to srovnalo až po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama