Měření BT a doplňky stravy

Anonymní
27.9.20 22:01

Měření BT a doplňky stravy

Zdravím,
chci se zeptat vás co pracujete na směny a měříte BT, jak to děláte? Já mám týden odpo a týden ranní a když se to má měřit ve stejný čas, nechce se mi úplně davat budík na 5, i když budu mít odpolední a budu moct spát, ale jinak to asi nejde co?
A ještě dotaz ohledne doplňku stravy, beru inofolic, femigard, sem tam vypiju Macu a docetla jsem se ještě o drmku, ze je super, ale nevím, jestli mužů kombinovat tohle všechno a nebude to zbytecne moc, dekuju 🙂 jinak bych ještě chtěla dodat, ze hormonální profil mám v pořádku, ovulace probíhá, tak nevím zda není těch doplňku stravy moc 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24076
27.9.20 22:12

Ahoj, já jsem takhle pracovala a normálně to šlo. Při ranní jsem měřila 4:30-5 a při odpolední 6:30, musela jsem vstávat s dětmi do školy. A dřív jsem merivala kolem 6h, když jsem chodila do školy, a o víkendu též a prostě jsem pak zase usnula. A taky člověk neměří celý cyklus. Já začínám 10 DC a končím po 5 dnech vyšších teplot.
Bereš toho dost, zvlášť pokud funguješ a nemáš problémy, mimo listovku bych nic nebrala. Inofolic jsem brala po potratu, zamlklem těhotenství, tři měsíce. Femigard zas kdysi po vysazení HA. A drmek když jsem měla dlouhé a nepravidelné cykly. Určitě bych to nebrala dohromady, ani jen preventivně, pokud to podle bt vypadá, že cyklus je v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.20 20:10

S měřením při směnách ti neporadím, ale beru Fertipronu (podobné jako Ionofolic), Gynex (jako Femigard), macu i drmek. Cyklus mám podle BT v pořádku a nedávno jsem i otěhotněla. Takže za mě toho nekombinuješ zas tak moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
29.9.20 08:23

@SmokedSalmon no tak to jsem rada, kdybych přidala drmek, tak beru vlastně to co ty, super :D všichni mi pořad říkají ze toho beru strašně moc a zbytecne :D gratuluju moc a mužů se zeptat jak dlouho jste se snažili? ;) A ještě jedna věc, kdy jsi dělala test a vyšel pozitivní? Ja včera dělala test, byla jsem 11dpo a bílý, tak už zase slzy :D ale vím, ze je to moje chyba a je ještě brzo, ale moc tomu nevěřím :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.20 08:30

Tak třeba to bude mít alespoň placebo efekt :lol: To těhotenství bohužel nevyšlo, bylo zamlklé, takže se budeme snažit znovu. Snažili jsme se 7 měsíců a test byl malinko pozitivní 10dpo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
29.9.20 08:42

@SmokedSalmon aha to mě moc mrzi :( tak držím palce at se vam zadari co nejdříve ;) je to věda otěhotnět, nikdy mě nenapadlo, ze s tím budu mít problém, ještě v mojich letech :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama