Michael Kors - kabelky, peněženky, šátky...

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gonyosoma
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 12.11.14 13:48
Michael Kors - kabelky, peněženky, šátky...

Ahoj holky, s blizicimi se Vanocemi me dotazoval muj muz, co bych si prala najit pod stromeckem - a pokud si nic nevyberu, visi nade mnou hrozba bezek (jsem absolutni nelyzar). Takze se snazim :-) Chce, abych si vybrala opravdu neco pro radost, protoze elektroniku jsem dostala vloni i rok pred tim. Moc se mi libi kabelky, satky a penezenky od Michaela Korse. Ale nemuzu se nikde dopidit, jestli ceny odpovidaji kvalite. Muzete mi, prosim, napsat sve zkusenosti? Dekuji a tesim se :-) :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 12.11.14 13:56

@Gonyosoma S kabelkami jsme spokojena, poměr kvalita / cena :palec:

ziza1108
Kecalka 253 příspěvků 12.11.14 13:59

Já mám kabelky MK dvě. S oběma jsem spokojená. Podle mě cena odpovídá kvalitě.
Obě jsem kupovala ve Vídni.

Arvenka
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 12.11.14 14:04

@Gonyosoma Souhlasím s holkama výše, ta cena je opravdu odpovídající. A kabelky jsou nádherné ;)

Nik77
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 12.11.14 14:13

@Gonyosoma Ano :-) Tedy mám kabelku, u peněženky/šátku to pouze tuším :-) Máš už vybráno něco konkrétně?

Gonyosoma
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 12.11.14 14:27

Jeee, super. Dekuji! :-) Holky a mate kabelky z kuze nebo ty z PVC? Zatim nemam konkretni vyber, ale treba penezenky se mi libi ty hnede s logy, ty kozene nejsou. Tem se zipem kolem dokola nemuzu prijit na chut.

peggy.sl
Generální žvanilka 20554 příspěvků 12.11.14 14:48

Já mám hodinky MK a spokojenost..i když na hodinkách se asi nedá nic moc pokazit.. :lol:

Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 12.11.14 14:52

@Gonyosoma Mám všechny z kůže :kytka: Ty mám nejraději :mavam:

riskdreamexpect
Stálice 62 příspěvků 1 inzerát 12.11.14 15:01
kvalita

Já teda spokojená nejsem.. kožená kabelka se mi vydřela a zlaté detaily postupně stříbrní (po roce nošení na střídačku), obal na iphone (jakoby peněženka) mi popraskala ve spojích a klasická peněženka má ten zlatej nápis už popraskanej (po třech měsících!!!). Takže já s Korsem definitivně končím. Jinak srovnávám s Coach… To i „blbej“ Hilfiger mi přijde kvalitnější :cert: Hodinky taky radost.. před něma jsem měla Jacobse a byly po dvou letech jak nový… Kors se poškrábal snad za dva měsíce :,(

ziza1108
Kecalka 253 příspěvků 12.11.14 16:54
@Gonyosoma píše:
Jeee, super. Dekuji! :-) Holky a mate kabelky z kuze nebo ty z PVC? Zatim nemam konkretni vyber, ale treba penezenky se mi libi ty hnede s logy, ty kozene nejsou. Tem se zipem kolem dokola nemuzu prijit na chut.

Mám obě kabelky z kůže a v pohodě. Jednu mám asi přes rok a druhou cca dva měsíce. Ani s jednou nemám problém. Jinak moje kamarádky mají několik kabelek i peněženek MK (peněženky ty se zipem v několika barvách) a v pohodě. Ani jedna si nestěžuje a kupují další modely, tak asi dobrý :)
Jinak já mám tu peněženku se zipem značku Furla a nemůžu si ji vynachválit. Zrovna tento typ mi příjde dost praktický.

josinkaa
Kecalka 144 příspěvků 12.11.14 17:49

Tak já kromě jedné si na kvalitu nemůžu stěžovat ale za to nemůže kabelka ale já zapomněla sem jí schovat a skončila na cucky :mrgreen:

Gonyosoma
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 12.11.14 17:53

@riskdreamexpect :-( no to jsi me nepotesila tedy.

Holky, poslete mi obrazky pro inspiraci…

@ziza1108 Fakt prakticky? V cem? Mne to prace prijde desne neprakticky. Ze se tam hned nedostanu… :think: Penezenka se mi libi jeste jedna Liu Jo. Cena prijatelna, ale kuze to taky neni.

josinkaa
Kecalka 144 příspěvků 12.11.14 17:59

@Gonyosoma

a chceš jakou barvu?

Přiznám se, že třeba šátky se mi teď kromě tohodle nelíbí a to je ještě do zimy ale ty si chtěla asi něco jiného

http://www.michaelkors.com/…-US_29536165?…

Gonyosoma
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 12.11.14 18:03

@josinkaa Satek bych pripadne jako jediny vybrany mela. Kabelku bud cernou nebo nejakou klasiku. Mam rada nadcasove kousky. Penezenka by mi byla jedno, kdyby se mi libila…

josinkaa
Kecalka 144 příspěvků 12.11.14 18:14

@Gonyosoma

třeba tuhle má švagrová v černý mě se líbí víc v jiných barvách
 http://www.michaelkors.com/…S_30S4GMDE3L?…

pak se mi líbí tohle
http://www.michaelkors.com/…S_30S3SHMS3L?…

nebo i tahle
http://www.michaelkors.com/…S_30F2GTTT8L?…

ale je teď pokoukávám po něčem růžovým :dance: sice pro někoho extrém ale mě se moc líbí :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >