Microblanding obočí - znetvořený obličej

Anonymní
14.8.20 03:13

Microblanding obočí - znetvořený obličej

Tak jsem se konečně dočkala microblandingu obočí.

Těšila jsem se na krásné vyvláskované přirozeně vypadající obočí a místo toho vypadám jako klaun. Navštívila jsem prestižní salo'n v jedné naší metropoli. Odbornici, které jsem důvěřovala.

Přišla jsem s představou, jasným vymezením co ano a ne. Ve výsledku mi slečna na obličeji udělala klaunskou hokejku, která zcela deformovala výraz mé tváře.

Bezmezně jsme jí důvěřovala, nenapadlo mě, že mi z obličeji udělá grotesku. Mluvím o tvaru. Samozřejmě vím, že barva a výsledná tloušťka budou nižší intenzity, ale ta hokejka nezmizí.

Za 6 týdnů jdu na korekci, stále chci doufat, že se to bude dát vyrovnat, alespoň částečně zminimalizovat ten otřesný výraz.

Stalo se někomu něco podobného?

Jsem na sebe naštvaná, plně jsem jí důvěřovala, viděla desítky jejich prací, představila svou představu. Když jsme našli kompromis mezi mým přáním a její vizí, nečekala jsem, že tím kompromisem bude to, že udělá svou verzi.

Je mi zle, nedokážu se na sebe kouknout, vypadám jako klaun. Vyhozených pět tisíc je to nejmenší.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.8.20 03:19

Tím výrazem se ze mě stala zrůda. Vytlemený klaun. Teď jsem koukala do zrcadla, celé dny brečím. Přišla jsem tím zákrokem o obličej a nemůžu s tím už nic udělat.

Jsem na sebe tak naštvaná, tak moc. Říkám si, co jsem komu udělala. Jsem skromná, tohle byla jediná věc, kterou jsem si za roky chtěla dopřát a mám zničený obličej. Jsem na dně. Partner mě utěšuje, že to půjde vyrovnat, ale to je blbost, to bych měla obočí v šířce oka, aby to bylo vyrovnaný.

Mít prášky, dám si je na nervy, ale to bych musela už po zbytek minimálně dvou let než ta hrůza zmizí. A to už stejně budu staré železo, chtěla jsem si užít poslední roky přitažlivosti a místo toho… Děs. Děs.

Musím se z toho vypsat. Jinak bych si snad rozmlátila obličej o zrcadlo.

Omlouvám se za explicitnost, troll taky nejsem, jen jsem zoufalka s obličejem klauna. :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 03:26

A řekla jste to paní co vam to dělala že se vam to nelibi? co ona na to?

• zkuste jiný salon at to zkusí opravit
  • Citovat
  • Nahlásit
1729
14.8.20 04:05

Zkus hodit fotku. Každopádně ona ti to nenamalovala na obličej nejdřív předem tužkou? Mě ano a až po schválení šla tetovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11438
14.8.20 04:23

Ano, vloz fotku. Treba to je jen tvuj nazor, ze to je hrozne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5419
14.8.20 05:20

Nebud zoufala, existuje reseni, prej jde preryt tetovani barvou kuze, taterka ti vytetuje telovej pigment na puvodni tmavou barvu. To mi vysvetlila taterka, kdyz jsem si dala udelat permanentni mejkap - jemnucke linky na horni vicko a mela jsem obavy, jestli to nemuze zkazit. Nastesti jsem byla tak opatrna, ze jsem vyslovene trvala na tom, ze to udela podle mne, jemne, decentne a tak ze to temer neni videt a podarilo se.

Holky, oboci, ale ani pusu, bych si nikdy nedala tetovat, podle meho nazoru to nevypada prirozene, tvar oboci neni unifikovanej pro kazdou tvar, kazde sedne jinej tvar, pokud taterka dela vsem holkam hokejky, je fuserka bez talentu. Oboci je pro vyraz tvare zasadni, to by mela vizazistka-taterka vedet. Nejdriv ti mela namalovat oboci a pokud jses 100% spokojena a sedne ti, az pak tetovat.
Zavolej ji, ze se objednavas na korekci. Pak bych si nechala narust sve oboci a nedala bych si vic oboci tetovat, je to riziko a nevypada to prirozene. Takze s ni promluv o korekci a neboj, urcite se s tim da neco delat. Nemuzes prozatim nosit treba ofinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
14.8.20 06:03

Já microblading mám a jsem spokojená. Ale šla jsem k ověřené slečně, která spadá pod určitou asociaci a měla již několik certifikátů. Nevím, jak to dělala tobě ale nejdříve si mají podle tvých rysů (nos, výška čela, výška přirozeného obočí atd) vykreslí čáry, které pak hodí do aplikace a zjistí, zda-li je to podle všech určitých pravidel aby ti obočí sedělo a vypadalo to “přirozeně”. Ta aplikace ukazuje takové vodící čáry a vždy se ji mají tak zajímavě sejít i s tou její čárkou, kterou ti nakreslila na obličej. No, teď jde o to, jestli jsi měla microblading (vyřezávání pomocí té “břitvy”) a nebo to brala strojkem. Protože předpokládám, že u strojku se to zapracovává hlouběji do pokožky. Teď ti to stejně nikdo jiný neopraví. Maximálně můžeš čekat až se to zahojí. Takže několik měsíců a pak jít na odstranění, které dělají pomoci vpichu jakési tekutiny. A můžeš doufat, že ti nezpůsobila jizvy protože ty ti nezmizí. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
14.8.20 06:07
@Anonymní píše:
Tak jsem se konečně dočkala microblandingu obočí.

Těšila jsem se na krásné vyvláskované přirozeně vypadající obočí a místo toho vypadám jako klaun. Navštívila jsem prestižní salo'n v jedné naší metropoli. Odbornici, které jsem důvěřovala.

Přišla jsem s představou, jasným vymezením co ano a ne. Ve výsledku mi slečna na obličeji udělala klaunskou hokejku, která zcela deformovala výraz mé tváře.

Bezmezně jsme jí důvěřovala, nenapadlo mě, že mi z obličeji udělá grotesku. Mluvím o tvaru. Samozřejmě vím, že barva a výsledná tloušťka budou nižší intenzity, ale ta hokejka nezmizí.

Za 6 týdnů jdu na korekci, stále chci doufat, že se to bude dát vyrovnat, alespoň částečně zminimalizovat ten otřesný výraz.

Stalo se někomu něco podobného?

Jsem na sebe naštvaná, plně jsem jí důvěřovala, viděla desítky jejich prací, představila svou představu. Když jsme našli kompromis mezi mým přáním a její vizí, nečekala jsem, že tím kompromisem bude to, že udělá svou verzi.

Je mi zle, nedokážu se na sebe kouknout, vypadám jako klaun. Vyhozených pět tisíc je to nejmenší.

A někoho, komu věříš, že ti řekne pravdu, ses ptala? Jestli je to taková hrůza? Osobně mám obočí léta stejné, nepodléhám trendu tvarování a vytrhávání. A žije se mi dobře :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
14.8.20 06:48

To moc nechápu. Jak můžeš být tolik nespokojená s tvarem, který ti přece vykreslí před tetováním a nechá ho tebou schválit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2169
14.8.20 06:55
@Anonymní píše:
Tím výrazem se ze mě stala zrůda. Vytlemený klaun. Teď jsem koukala do zrcadla, celé dny brečím. Přišla jsem tím zákrokem o obličej a nemůžu s tím už nic udělat.

Jsem na sebe tak naštvaná, tak moc. Říkám si, co jsem komu udělala. Jsem skromná, tohle byla jediná věc, kterou jsem si za roky chtěla dopřát a mám zničený obličej. Jsem na dně. Partner mě utěšuje, že to půjde vyrovnat, ale to je blbost, to bych měla obočí v šířce oka, aby to bylo vyrovnaný.

Mít prášky, dám si je na nervy, ale to bych musela už po zbytek minimálně dvou let než ta hrůza zmizí. A to už stejně budu staré železo, chtěla jsem si užít poslední roky přitažlivosti a místo toho… Děs. Děs.

Musím se z toho vypsat. Jinak bych si snad rozmlátila obličej o zrcadlo.

Omlouvám se za explicitnost, troll taky nejsem, jen jsem zoufalka s obličejem klauna. :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,(

Ona je nejaka ostra hranice mlada-stara, ze za 2 roky uz budes stara?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
14.8.20 07:02

Holky, byla jsem taky v salonu na oboci. Pani desna borka, ukazala fotky svych praci a bla bla bla. No, dost jsem naletela :poblion:
Bylo to tam jak na bezicim pase. Asistentka mi vse natrela znecitlivujicim gelem a zadne predkresleni a schvalovani tvaru jsme nezazila. Kdyz jsme prisla domu, bylo to krasny, pred korekci uz to bylo vybledle do modra, rikam, ze modre to fakt nechci, ze chci hnědé. Tak kecy o tom, ze hnedou mit nemuzu, ze se to ke me nehodí (svetla plet, ale hnede vlasy). Po 6 mesicich uz to bylo tak vybledle a zase modre, ze jsem akorat nas.ana. Ted jsme objedna jinam a kdyz jsem te nove rikala jak to probihalo, tak se zhrozila. Pry ona si na to bere 3 hodiny, abysme to probrali a nakreslili a tak. Ta prvni to tam patlala asi 15minut, pry kapacita z Prahy, ha ha ha :mrgreen:

Zakladatelko, tak si to nech odstranit a budes mit klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 07:33

@1mila2 Nechci být zlá. Ale tohle nemohlo být dobré ani ihned po udělaní. Absolutně to nemá tvar jaký by to mít mělo a o těch “pár” chloupkách ani nemluvím. Barva teda taky děs protože očividně nebyla kvalitní a obsahovala těžké kovy a tudíž změnila barvu. Jaká byla prosimtě cena za tohle? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
1886
14.8.20 07:45
@Anonymní píše:
@1mila2 Nechci být zlá. Ale tohle nemohlo být dobré ani ihned po udělaní. Absolutně to nemá tvar jaký by to mít mělo a o těch “pár” chloupkách ani nemluvím. Barva teda taky děs protože očividně nebyla kvalitní a obsahovala těžké kovy a tudíž změnila barvu. Jaká byla prosimtě cena za tohle? 8o

Hele, asi 2900, uz uplne nevim. Ale na zacatku se mi to docela libilo. Bylo to tmavé a to jsem chtela. Nekvalitni barvy, to už dneska vim tak. Ale jak jsem to mohla vedet, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11438
14.8.20 07:51

Holky, a to vazne mate tak ridke oboci, ze potrebujete takove zasahy?

@1mila2 Ta druha fotka vypada dobre. Opravdu se to tak moc zmenilo? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
14.8.20 07:56
@cecetka píše:
Holky, a to vazne mate tak ridke oboci, ze potrebujete takove zasahy?@1mila2 Ta druha fotka vypada dobre. Opravdu se to tak moc zmenilo? 8o 8o 8o

Jo, ta druha fotka je asi 2den po aplikaci. A ta prvni je po pul roce. Nemam ho extremne ridke, ale hodne svetle a tvar nic moc, a furt ho musim kreslit, tak jsme si timhle chtela pomoct :lol: to jsme si pomohla, no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama