Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Lorre píše: Více
Podle všeho není moc na ty romantická vyznání.
Ona na něm oceňuje tu německou studenost a upřímnost. ![]()
@Lorre píše: Více
To asi ano…ale v tomto pripade ztraci jen on, ne ja…protoze nemuzes ztratit, cos nikdy nemel. To on ztraci lasku a nymfomanku v jednom ![]()
@Sonarka píše: Více
To se ti to hraje nymfomanka, když s ním spíš jednou za půl roku, ty dračice! ![]()
@Lorre píše: Více
Tak to bych mu napsala, jestli nebyl moc dlouho na slunci
U nej je vrcholem vyznani to, ze na me mysli a ma me rad…a to napise jednou za cas ![]()
@Temná duše píše: Více
@Lorre píše: Více
On moc neji, spis tam bude v lihu a na jointech
Ale s tou nadrzenosti, by mozna neco takoveho mohl napsat ![]()
@Lorre píše: Více
Sonarka by potřebovala násilníka a sadistu, ten by jí projevil víc lásky… ![]()
@Lorre píše: Více
Proc myslis? Mne to tak vyhovuje…nejsem na ty sladky reci. Tohle mi stacilo. Vadily mi jine veci…ale tohle zrovna bylo cajk.
@Lorre píše: Více
Tak ja nic nenatacela
To jsem mela v planu dnes
Ale je to charakter, jsem cekala, ze kvuli tomu videu, se se mnou na oko udobri
![]()
@Lorre píše: Více
Tak prý nejí, ale v lihu by něco mohl vyplodit.
Nebo spíše nebude psát nic.
@Sonarka píše: VíceČiny jsou důležitější. Taky nemám ráda takové ty řeči kolem dokola, když vidíš, že někdo účelově něco vymýšlí.