Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
29761
27.7.24 18:37
@Lorre píše: Více

Podle všeho není moc na ty romantická vyznání. :mrgreen: Ona na něm oceňuje tu německou studenost a upřímnost. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
27.7.24 18:47
@marin píše: Více

Presne, takovouhle slataninu by nikdy nenapsal… :D

  • Citovat
  • Upravit
1540
27.7.24 18:49
@marin píše: Více

Na ja, natürlich, Herr General von Marin!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
27.7.24 18:49
@Lorre píše: Více

To asi ano…ale v tomto pripade ztraci jen on, ne ja…protoze nemuzes ztratit, cos nikdy nemel. To on ztraci lasku a nymfomanku v jednom :jazyk:

  • Citovat
  • Upravit
1540
27.7.24 18:50
@Sonarka píše: Více

To se ti to hraje nymfomanka, když s ním spíš jednou za půl roku, ty dračice! :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
27.7.24 18:51
@Lorre píše: Více

Tak to bych mu napsala, jestli nebyl moc dlouho na slunci :lol: U nej je vrcholem vyznani to, ze na me mysli a ma me rad…a to napise jednou za cas :)

  • Citovat
  • Upravit
Sonarka
27.7.24 18:53
@Temná duše píše: Více
:mrgreen: Jo to jo…to ho pak ztrham :lol: A ted zrovna o vikendu mel dostat eroticke video…uplne mi ho je lito… :jazyk:
  • Citovat
  • Upravit
Sonarka
27.7.24 18:55
@Lorre píše: Více

On moc neji, spis tam bude v lihu a na jointech :lol: Ale s tou nadrzenosti, by mozna neco takoveho mohl napsat :P

  • Citovat
  • Upravit
1540
27.7.24 18:59
@Lorre píše: Více

Sonarka by potřebovala násilníka a sadistu, ten by jí projevil víc lásky… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
27.7.24 18:59
@Lorre píše: Více

Proc myslis? Mne to tak vyhovuje…nejsem na ty sladky reci. Tohle mi stacilo. Vadily mi jine veci…ale tohle zrovna bylo cajk.

  • Citovat
  • Upravit
1540
27.7.24 19:00
@Sonarka píše: Více

Ještě chladnější jsou Švédi prej. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
27.7.24 19:01
@Lorre píše: Více

Tak ja nic nenatacela :nevim: To jsem mela v planu dnes ;) Ale je to charakter, jsem cekala, ze kvuli tomu videu, se se mnou na oko udobri :mrgreen: :P

  • Citovat
  • Upravit
29761
27.7.24 19:02
@Lorre píše: Více

Tak prý nejí, ale v lihu by něco mohl vyplodit. :mrgreen: Nebo spíše nebude psát nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
27.7.24 19:02
@Temná duše píše: Více

Jj, treba Ivan Drago :jazyk:

  • Citovat
  • Upravit
29761
27.7.24 19:10
@Sonarka píše: Více
Činy jsou důležitější. Taky nemám ráda takové ty řeči kolem dokola, když vidíš, že někdo účelově něco vymýšlí. ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová