Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Sonarka
27.7.24 23:21
@Venetia píše: Více

Jj..je to tak…muj tata je taky kozoroh a mel tendence, ze treba tyden - 14 dni nemluvil, teda hlavne s mamkou…u nas zase byl perfektni, obetavej, milujici a udelal by pro nas vse a pak mu najednou ruplo v kouli a my se s brachou utikali schovat pod postel…ale to bylo tak jednou do roka nastesti :D Presto z nej mam dodnes respekt… :) Jak se rozcili, tak lita vse okolo…a ja to mam po nem :oops: Tyhle amoky…

  • Citovat
  • Upravit
107026
27.7.24 23:26
@Sonarka píše: Více

A nenapadá te, ze to je láska jen z tvé strany?
Kdyby te miloval, udělal by maximum pro to, aby si te udržel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107026
27.7.24 23:41
@Temná duše píše: Více

Co sis dneska slehnul :mrgreen:?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107026
27.7.24 23:49
@Sonarka píše: Více

mne tedy az takto nerupe…ale pocity dost dlouho drzim v sobe a jednoho dne vybublaji.
Co se tyka tech vztahu zacinajich nebo mileneckých, tak tam se spis stahnu než bych se nějak projevovala. Ale to jsou i zkušenosti.

Příspěvek upraven 27.07.24 v 23:50

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
27.7.24 23:49
@Lorre píše: Více

Uz jsem tu rikala, ze on mi takove veci nepise 8) Ze jsem mu chybela, mi napsal mozna jednou…pokud bych mu napsala, mozna by mi v prvni zprave tak vycetl, cim vsim jsem se ho dotkla :lol: :P Urcite ne nic milostneho…neni to zadny splachovaci svudnik, jedna dle toho, jak to citi. A rekla bych, ze je pomerne uprimnej.

  • Citovat
  • Upravit
Sonarka
27.7.24 23:52
@Venetia píše: Více

Ja se tedy umim ovladat u deti..ale u milence uz mi ruplo mnohokrat :oops: A nebo, kdyz mi neco nejde…to je taky velky spatny :oops: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
107026
27.7.24 23:55
@Sonarka píše: Více

tak když by něco nejde, to se taky někdy dostanu do emoci :D
Nejvíce v situacích, kdy jsem bezmocna a nemuzu s tim nic udělat, nijak to zvrátit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
28.7.24 00:00
@Housenkaromca píše: Více

Jenze on si tohle vubec neuvedomuje, ze jsme se nevideli pul roku, pro nej neni zadna doba a u nej to vubec nejak nic nemeni…pise mi porad stejnym touzebnym stylem, jak kdyby jsme meli vztah…nekdy mi prijde, jak z jineho sveta :nevim: :D :think: Na jednu stranu to obdivuju, protoze vesmes jsou muzi zalozeni fyzicky a bez toho, jejich zajem upada, u nej to tak neni, je porad zapaleny stejne, jako ten prvni den…ale na druhou stranu, je to takove, ze to opravdu vypada, ze mu to psani staci a nic hlubsiho ke mne nechova…i kdyz to zase nevim, proc by to pak vubec udrzoval…zkratka tomu nerozumim o nic vic, nez vy :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Sonarka
28.7.24 00:00
@Venetia píše: Více

Ano, to taky nesnasim :cert: :)

  • Citovat
  • Upravit
3326
28.7.24 00:09
@Housenkaromca píše: Více

Láska je složitá. Určuje ji naše výchova, dětství, zkušenosti, schopnost dělat kompromisy, komunikace, sebereflexe, emoční inteligence, činy,…

Milujeme sebe skrze jiné. Pokud by nám láska nedávala dobré pocity a emoce, tak bychom neměli motivaci s ní pokračovat. Nezištně dokážeme milovat asi jenom naše děti. Proč bychom milovali někoho, kdo nás nemiluje? Dle mého, protože chceme nebo doufáme, že skrze toho druhého dokážeme být šťastní. Za pocit toho štěstí děláme různé hlouposti. Věříme a obhajujeme si to sami před sebou, že ty city jsou opravdové. Čím více životních zklamání, tím méně víry, že může existovat něco opravdové.

Nejdůležitějším faktorem šťastného a zdravého života jsou kvalitní vztahy obecně. Nejenom ty partnerské, ale i s rodinou, přáteli, kolegy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
28.7.24 00:13
@Lorre píše: Více

Ale tak to on nedela, ze by neco hazel na me…spis se snazi vysvetlovat a pripadne trochu ukrivdene resit, proc si o nem myslim to, ci ono…a neni to tak, ze by jsme se usmirili a bylo to hned vse sluncem zalite…on pak vesmes jeste par dnu je divnej a odtazitej… :P Je tak trochu cita no…a nejhorsi je, ze on opravdu nevi, co dela spatne, jemu musi clovek vse rikat polopate…on ma takovej svuj svet..coz na nem miluju, ale zaroven me to nekdy vytaci a fakt nevim, co si myslet.

  • Citovat
  • Upravit
Sonarka
28.7.24 00:23
@Venetia píše: Více

Ale jo, napada…jen mi nikdy nejde moc na rozum, proc to teda vubec udrzuje..? :think: Jaky ma duvod?

  • Citovat
  • Upravit
Sonarka
28.7.24 01:14
@omalinKA píše: Více
:think:
I to je mozne…tak jako tak, je tady spousta otazniku…pamatuji, jak mi jeden muz, se kterym jsem randila a sverila mu, ze jsem „mela“ ( ten minuly cas byla samozrejme lez ) milence takto daleko, odvetil, ze mit milenku takhle daleko, tak ji po tydnu posle do haje…ze to prece nemuze zadneho chlapa bavit…od te doby se ptam, proc to teda mezi nami porad trva…kdyz me nemiluje, tak proc si me drzi…? Kvuli sexu 2 x do roka..? :think: Kvuli zvednuti ega? Na to taky nejsem asi uplne idealni, kdyz ho spis vecne peskuju a kritizuju :lol: Jaky by pro nej byl rozdil v tom, mit me a nemit…? Po fyzicke strance, temer zadny…presto on trpi me nalady, vylevy, snazi se psat, jak si preji, vysvetluje mi vse, posila dukazni fotky, zajima se o mne…ja tomu opravdu nerozumim o nic vic, nez vy. Jen vim, ze je to opravdu velmi neobvykly pribeh. Taky jsem nikdy nic podobneho neslysela :D Proc ty by jsi treba neco takoveho udrzovala..? :think: Pokud by jsi to vubec udrzovala :) Pokud mam odpovedet za sebe, tak nemilovat ho tak moc, je davno konec…to je jediny duvod.

Příspěvek upraven 28.07.24 v 01:20

  • Citovat
  • Upravit
Sonarka
28.7.24 01:30
@Lorre píše: Více

Ja ho vubec neobdivuju :lol: :jazyk: Jen obcas… :P Ale je pravda, ze mi psal, ze nemel nikdy zenu, jako jsem ja…ze vetsinou ty, ktere chtel, nechtely jeho a se mnou to klaplo, i kdyz to vubec necekal…no je pravdou, ze on tak nejak ustrnul v te pasivni pozici a nijak se nesnazi, proste si zvykl, ze je to, jak to je…vi, ze ho miluju a to mu asi dava jistotu, ze budu cekat vecne…no uvidime, zda se ozve…ja mu tentokrat opravdu psat nebudu. Nevim, tohle nereagovani nechapu, mne napsat on neco takoveho, tak mu to pekne vytmavim…a i kdyby me mel poslat do pr…prece to mohl napsat. Tohle na me pusobi detinsky a trucovite… :roll: Ale zkusim na nej vubec nemyslet…vypustit ho z hlavy…

  • Citovat
  • Upravit
1540
28.7.24 01:36
@Sonarka píše: Více

Tak si začni něco se šéfem a bude to, Helmut má manželku, ti budeš mít ještě šéfa. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová