Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Lorre píše: Více
jsou lidi co potřebují sdílet..srovnat si tim myšlenky a ti druzi…to bude třeba ten můj, protože ten o svém vztahu nepustí nic
zrejme si od toho cekala neco jiného…ale v tvé situaci tu myslím nikdo jiny není
@xiaxxx
no postupně se tu začali jisti uživatele navázet do sdělovaných informaci…tak se to přesunulo do soukromí
Ale jak vidno ani to nepomůže a někdo to vytahuje ven…celkem by mne zajímalo kdo
@Arturie píše: Více
No hlavně vsichni tady vidíme, že jeho inteligence moc vysoká není.
Takže kdoví, jak to je s tou velikostí pinďoura
.
@Lorre píše: Vícemit ho v zaludku, nemuselo by to dobre dopadnout
@Velryba černáklidně napis
@TerezaVoříšková píše: Více
Jsem prekvapen, ze stejny nazor na tuto diskuzi jako jsem tu psal ja, tu ted pise i zena. Proc si dotycni, co je bavi 24/7/365 psat kraviny o nicem, nezalozi svou uzavrenku? A nenechaji diskuzi tematicky cistou?
@sirikit píše: Více
dik za napad
Ja asi ted pojedu se synem na nějaké welness ci co…a jak jsem od těch dovolených roky odpojena, premyslim, co se tam vůbec děla ![]()
Tak uvidíme ![]()
@Andelskej_Satan píše: Více
Protoze je to kazdeho vec co kdy kam napise? A protoze speciálně tebe naprosto nikdo nenutí tu cokoli cist, natož cokoli psat? Zakladatelkou tehle diskuze je Tessi a doteď sem chodí občas něco i napíše. Ani ona, ani ti, co jsou tu od začátku, nemají problém s tím, jak se to tu změnilo a že to je zrovna takhle. Takže komu se tu nelibi
. Tohle není povinná četba
.
@Andelskej_Satan píše: Více
zrejme proto, ze se potrebuji predvadet verejne
Delaji to uz roky…ted se orientuji aspon sem, ale drive znicili x diskuzi tady tema kravinama