Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
7.9.25 11:37
@tess50 píše: Více
:mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
107023
7.9.25 11:40
@Lorre píše: Více

jsou lidi co potřebují sdílet..srovnat si tim myšlenky a ti druzi…to bude třeba ten můj, protože ten o svém vztahu nepustí nic

@TerezaVoříšková

zrejme si od toho cekala neco jiného…ale v tvé situaci tu myslím nikdo jiny není
@xiaxxx

no postupně se tu začali jisti uživatele navázet do sdělovaných informaci…tak se to přesunulo do soukromí
Ale jak vidno ani to nepomůže a někdo to vytahuje ven…celkem by mne zajímalo kdo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15095
7.9.25 11:41
@Arturie píše: Více

No hlavně vsichni tady vidíme, že jeho inteligence moc vysoká není. :roll: Takže kdoví, jak to je s tou velikostí pinďoura :lol:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.25 11:42
@Lorre píše: Více
:mrgreen: zvažovala jsem jestli kondomy nebo klacek…
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.9.25 11:45
@tess50 píše: Více

Co dělají mazlíci? Jsou hodní a rostou? :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
107023
7.9.25 11:46
@Anonymní píše: Více

co nejaky psycholog…zkousela si někdy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107023
7.9.25 11:52
@Lorre píše: Více
mit ho v zaludku, nemuselo by to dobre dopadnout
@Velryba černá

klidně napis

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6581
7.9.25 11:52
@TerezaVoříšková píše: Více

Jsem prekvapen, ze stejny nazor na tuto diskuzi jako jsem tu psal ja, tu ted pise i zena. Proc si dotycni, co je bavi 24/7/365 psat kraviny o nicem, nezalozi svou uzavrenku? A nenechaji diskuzi tematicky cistou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15095
7.9.25 11:52
@tess50 píše: Více

O vsechno :lol: 8o. To uz sem ani nechod :zed: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Velryba černá
7.9.25 11:54

@Andelskej_Satan pak tady bude úplně čisto, v tom máš pravdu.

  • Citovat
  • Upravit
15095
7.9.25 11:54
@Lorre píše: Více
:lol: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107023
7.9.25 11:57
@sirikit píše: Více

dik za napad
Ja asi ted pojedu se synem na nějaké welness ci co…a jak jsem od těch dovolených roky odpojena, premyslim, co se tam vůbec děla :D
Tak uvidíme :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15095
7.9.25 12:00
@Andelskej_Satan píše: Více

Protoze je to kazdeho vec co kdy kam napise? A protoze speciálně tebe naprosto nikdo nenutí tu cokoli cist, natož cokoli psat? Zakladatelkou tehle diskuze je Tessi a doteď sem chodí občas něco i napíše. Ani ona, ani ti, co jsou tu od začátku, nemají problém s tím, jak se to tu změnilo a že to je zrovna takhle. Takže komu se tu nelibi :mavam:. Tohle není povinná četba :think: :nevim:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107023
7.9.25 12:00
@tess50 píše: Více

O všechno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107023
7.9.25 12:03
@Andelskej_Satan píše: Více

zrejme proto, ze se potrebuji predvadet verejne
Delaji to uz roky…ted se orientuji aspon sem, ale drive znicili x diskuzi tady tema kravinama

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová