Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
76201
25.6.26 12:15
@jege píše: Více

Tak u vás to asi smysl dává, ale člověče, když jsme teď (a kdykoli předtím) byli někde ubytovaní s Myšákem, nebo jsme se každý s jiným příjmením muchlali ve vířivce, bylo mi total egal, co si o tom myslí personál.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76201
25.6.26 12:17
@jege píše: Více
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37331
25.6.26 12:22
@sirikit píše: Více

Tak teď je mi to asi také jedno, ale v 30 mi jedno nebylo, kdo si co myslí o mé partnerce a hlavně, jak na tom bude, kdyby se se mnou něco stalo a ona tu zůstala bez mé podpory a ochrany. Jsem zvyklý z Ruska, že úřední šiml někdy mocně řehtá a celkově, když do něčeho jdu, tak naplno a nehledám způsoby, jak si nechávat zadní vrátka.

Samozřejmě, teď už bych se do chomoutu nehnal a dožil bych to, co mi zbylo jako hrdý single. :jazyk: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8762
25.6.26 12:22
@sirikit píše: Více

Je mi zcela fuk jak to kdo má…šlo spíš o to, že tvrzení, že se to vlastně nedá vůbec zjistit je hovadina…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ephemeral
25.6.26 12:24
@Adull píše: Více

Zjistit se to samozřejmě dá, pokud ti jde o formální stránku. Otázka je, proč by to kdo dělal a jaký to má dopad na dotyčnou nebo na dítě. Žádný není, přinejmenším v ČR.

  • Citovat
  • Upravit
Ephemeral
25.6.26 12:25
@jege píše: Více

Fajn, dostali jsme se od bastardů k tomu, že jsi potřeboval svatbu kvůli úřadům. Progress!

  • Citovat
  • Upravit
24172
25.6.26 12:28
@sirikit píše: Více

Ano, to “snáz vypadnout”. Jak jsem psala, ze když jsme planovali dítě, chtěla jsem manželství. Ve stáří už je to jedno, to máš pravdu.

Příspěvek upraven 25.06.26 v 12:32

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37331
25.6.26 12:29
@Ephemeral píše: Více
Číst umíš, ale s chápáním čteného textu to tak slavné není. :jazyk: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ephemeral
25.6.26 12:35
@sirikit píše: Více

Asi tak. Myslím si, že v Evropě je to každému úplně u prd3le. Do mega náboženských destinací necestuju, ale i v tom Polsku v Airbnb to bylo každému buřt.

  • Citovat
  • Upravit
8762
25.6.26 12:54
@Ephemeral píše: Více

Má odpověď se týkala pouze zjistitelnosti…je mi fuk jaky to má dopad nedopad…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ephemeral
25.6.26 12:56

Co jíte v tom vedru? Já už třetí den po sobě poke bowl. Samé studené věci.

  • Citovat
  • Upravit
107115
25.6.26 12:58
@jege píše: Více

Vaše situace je dost odlišná

Můj exm se taky musel ženit, aby přiznal dítě jemu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107115
25.6.26 13:00
@Ephemeral píše: Více

Já mám zapečené brambory s kuřecím od včera
Za chvíli vyrazím na vlak… A ještě ode dneška odstávka teplé vody, tak tu od rána ohřívá m

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24821
25.6.26 13:52
@M_Vladim píše: Více

Jo, je, ale nevhodny a blbý vtipy pretrvavaji, ty jsou nesmrtelny :D!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15144
25.6.26 14:41
@jege píše: Více

Mě ne, ja vdana jsem :mrgreen: a dite je manzelsky :jazyk:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová