Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@jege píše: Více
Tak u vás to asi smysl dává, ale člověče, když jsme teď (a kdykoli předtím) byli někde ubytovaní s Myšákem, nebo jsme se každý s jiným příjmením muchlali ve vířivce, bylo mi total egal, co si o tom myslí personál.
@sirikit píše: Více
Tak teď je mi to asi také jedno, ale v 30 mi jedno nebylo, kdo si co myslí o mé partnerce a hlavně, jak na tom bude, kdyby se se mnou něco stalo a ona tu zůstala bez mé podpory a ochrany. Jsem zvyklý z Ruska, že úřední šiml někdy mocně řehtá a celkově, když do něčeho jdu, tak naplno a nehledám způsoby, jak si nechávat zadní vrátka.
Samozřejmě, teď už bych se do chomoutu nehnal a dožil bych to, co mi zbylo jako hrdý single.
![]()
@sirikit píše: Více
Je mi zcela fuk jak to kdo má…šlo spíš o to, že tvrzení, že se to vlastně nedá vůbec zjistit je hovadina…
@Adull píše: Více
Zjistit se to samozřejmě dá, pokud ti jde o formální stránku. Otázka je, proč by to kdo dělal a jaký to má dopad na dotyčnou nebo na dítě. Žádný není, přinejmenším v ČR.
@jege píše: Více
Fajn, dostali jsme se od bastardů k tomu, že jsi potřeboval svatbu kvůli úřadům. Progress!
@sirikit píše: Více
Ano, to “snáz vypadnout”. Jak jsem psala, ze když jsme planovali dítě, chtěla jsem manželství. Ve stáří už je to jedno, to máš pravdu.
Příspěvek upraven 25.06.26 v 12:32
@sirikit píše: Více
Asi tak. Myslím si, že v Evropě je to každému úplně u prd3le. Do mega náboženských destinací necestuju, ale i v tom Polsku v Airbnb to bylo každému buřt.
@Ephemeral píše: Více
Má odpověď se týkala pouze zjistitelnosti…je mi fuk jaky to má dopad nedopad…
Co jíte v tom vedru? Já už třetí den po sobě poke bowl. Samé studené věci.
@Ephemeral píše: Více
Já mám zapečené brambory s kuřecím od včera
Za chvíli vyrazím na vlak… A ještě ode dneška odstávka teplé vody, tak tu od rána ohřívá m
@M_Vladim píše: Více
Jo, je, ale nevhodny a blbý vtipy pretrvavaji, ty jsou nesmrtelny
!