Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@MyMelody píše: VíceŽe ty nikoho neznáš fakt neznamená, že nejsou…
@Adull píše: Více
ok, nemají vrásky a mají obličej, jak když jim bylo dvacet a v Lidlu jim nechtějí prodat alkohol. A estetické kliniky nebudou mít co zrát. ![]()
@Fukitol píše: Více
jen davam vedet, ze Rocket dnes za 80
tak jsem trochu natankoval
@Fukitol píše: Více
Tvá manželka tě musí milovat za tvůj dobrý podnikatelský čich
@Adull píše: Více
To mi pripomina nějakou vaši influencerku, nebo co je přesně, co vydělává na kurzech na obličejovou jógu a prohlasuje, ze za jeji obličej bez vrásek muže jóga a tady jedna, která pracuje na plastice, uvedla věci na pravou miru. No zatloukaji, málokterá prizna, ze v tom veku nema vrasky, protože zásahy. Jak mi rekla moje dermatoložka, ma hodne mužských klientu, dnes na botox, kyselinu a dalsi veci chodi běžne zeny i muzi.
Ano, nekdo ma vrasky mene vyrazne, ale ma je kazdy v tom veku přirozene, nemůže bez zásahu vypadat, jak když mu bylo 18.
Příspěvek upraven 25.06.26 v 16:11
@MyMelody píše: Více
Tak ty jim kšefty evidentně zachráníš…o to se nebojím ![]()
@MyMelody píše: Více
Woe nikdo netvrdí, že vypadají na 18…zase nedramatizuj.
A jestli se utěšuješ, že maji všichni čelo jak brázdy na brambory…tak fakt ne…ale dohadovat se s tebou nebudu
![]()
@MyMelody píše: Více
To je taky krásnej příklad lehkosti českych a závažnosti textů anglických. Vráska z lásky na čele oproti sebevraždě v původním textu od Fats Domino.
@MyMelody píše: Více
Manželce nechtěli a to jí bylo 40…
Což už tedy neplatí.
@Adull píše: Více
Prosím cist s porozuměním, opakovaně pisu, ze někdo to ma výraznější a někdo méně výrazně a méně výrazne znamená, ze nemá obličej jak brázdy na brambory, ale ze jemne vrásky v tom veku ma uz přirozene kazdy a tim mužem debatu uzavřít.
A co se mění s dětmi?
Píšeš, že jsi chtěl ukázat, že to myslíš vážně.
Ukázat komu přesně? Prostě svatba je spíš asi pro ty ostatní.