Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Ephemeral
25.6.26 15:50
@jege píše: Více

A co se mění s dětmi?
Píšeš, že jsi chtěl ukázat, že to myslíš vážně.
Ukázat komu přesně? Prostě svatba je spíš asi pro ty ostatní.

  • Citovat
  • Upravit
8762
25.6.26 15:54
@KalamityJohn píše: Více

Houbeles :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8762
25.6.26 15:56
@MyMelody píše: Více
Že ty nikoho neznáš fakt neznamená, že nejsou…
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
157
25.6.26 15:56
@KalamityJohn píše: Více

jj :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
157
25.6.26 15:59
@Adull píše: Více

ok, nemají vrásky a mají obličej, jak když jim bylo dvacet a v Lidlu jim nechtějí prodat alkohol. A estetické kliniky nebudou mít co zrát. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4807
25.6.26 16:05
@Fukitol píše: Více

jen davam vedet, ze Rocket dnes za 80 :) tak jsem trochu natankoval

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ephemeral
25.6.26 16:08
@Fukitol píše: Více

Tvá manželka tě musí milovat za tvůj dobrý podnikatelský čich

  • Citovat
  • Upravit
157
25.6.26 16:09
@Adull píše: Více

To mi pripomina nějakou vaši influencerku, nebo co je přesně, co vydělává na kurzech na obličejovou jógu a prohlasuje, ze za jeji obličej bez vrásek muže jóga a tady jedna, která pracuje na plastice, uvedla věci na pravou miru. No zatloukaji, málokterá prizna, ze v tom veku nema vrasky, protože zásahy. Jak mi rekla moje dermatoložka, ma hodne mužských klientu, dnes na botox, kyselinu a dalsi veci chodi běžne zeny i muzi.
Ano, nekdo ma vrasky mene vyrazne, ale ma je kazdy v tom veku přirozene, nemůže bez zásahu vypadat, jak když mu bylo 18.

Příspěvek upraven 25.06.26 v 16:11

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8762
25.6.26 16:10
@MyMelody píše: Více

Tak ty jim kšefty evidentně zachráníš…o to se nebojím :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
157
25.6.26 16:12
@Adull píše: Více

Zachranim, o hladove krky se třeba starat :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8762
25.6.26 16:13
@MyMelody píše: Více

Woe nikdo netvrdí, že vypadají na 18…zase nedramatizuj.
A jestli se utěšuješ, že maji všichni čelo jak brázdy na brambory…tak fakt ne…ale dohadovat se s tebou nebudu :think: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21257
25.6.26 16:13
@MyMelody píše: Více

To je taky krásnej příklad lehkosti českych a závažnosti textů anglických. Vráska z lásky na čele oproti sebevraždě v původním textu od Fats Domino.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8762
25.6.26 16:13
@MyMelody píše: Více

No tak…no problem :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37807
25.6.26 16:17
@MyMelody píše: Více

Manželce nechtěli a to jí bylo 40… :P Což už tedy neplatí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
157
25.6.26 16:17
@Adull píše: Více

Prosím cist s porozuměním, opakovaně pisu, ze někdo to ma výraznější a někdo méně výrazně a méně výrazne znamená, ze nemá obličej jak brázdy na brambory, ale ze jemne vrásky v tom veku ma uz přirozene kazdy a tim mužem debatu uzavřít.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová