Miminko po porodu k adopci

Anonymní
31.3.20 21:12

Miminko Po porodu k adopci

Zdravím všechny chtěla jsem se zeptat zda je možné najít zde rodinku které chybí potomci a měli by zájem o adopci. dekuji Michaela

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31.3.20 21:14

Miminko Po porodu k adopci

@Anonymní píše:
Zdravím všechny chtěla jsem se zeptat zda je možné najít zde rodinku které chybí potomci a měli by zájem o adopci. dekuji Michaela
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AdélaBatkova
31.3.20 21:36
@Anonymní píše:

Vy dítě nechcete?

• Nahlásit
  • Citovat
31.3.20 21:38

@AdélaBatkova ne nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4470
31.3.20 21:41

@Michaela3535 pokud bude zdravé a bílé, tak rodinu najde okamžitě. Držím Vám palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 21:42

Bude bílé a roste tak jak má tak doufám že bude zdravé. dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5442
31.3.20 21:46
@Anonymní píše:

Ty chceš dát miminko k adopci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 21:50

Ahoj ano chci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5442
31.3.20 21:54

Já bych miminko moc chtěla, jenže jak říká přítelkyně, my tu jsme pro to, abychom zachránily nějaké děťátko, které opět nikdo nechce. Tvoje miminko bude chtít každý zájemce o adopci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22473
31.3.20 21:55
@Michaela3535 píše:
Ahoj ano chci.

prosím tebe, tak to nedělej přes emimino, nikdy nevíš, na koho narazíš a komu své dítě svěříš…Řeš to normálně přes úřady, které žadatele o adopci prověřují a dítě skončí v seriozních poměrech. Zájemců o zdravé dítě je spousta, bude adoptováno rychle.
Hodně štěstí a at tě to časem nedoběhne…I to se stává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5442
31.3.20 21:57
@pe-terka píše:
prosím tebe, tak to nedělej přes emimino, nikdy nevíš, na koho narazíš a komu své dítě svěříš…Řeš to normálně přes úřady, které žadatele o adopci prověřují a dítě skončí v seriozních poměrech. Zájemců o zdravé dítě je spousta, bude adoptováno rychle.
Hodně štěstí a at tě to časem nedoběhne…I to se stává.

Tak rychle adoptováno nebude, nejde o nezájem ale o zákonné lhůty a administrativu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22473
31.3.20 22:07
@Enmamma píše:
Tak rychle adoptováno nebude, nejde o nezájem ale o zákonné lhůty a administrativu.

myslela jsem relativně rychle..Ale pokud úřady kontaktuje už jako těhule, neběží to pak rychleji? Že se něco připraví předem?
Nicméně sháněním rodičů na emiminu ničemu nepomůže, spíš naopak, podstupuje rizika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5442
31.3.20 23:34
@pe-terka píše:
myslela jsem relativně rychle..Ale pokud úřady kontaktuje už jako těhule, neběží to pak rychleji? Že se něco připraví předem?
Nicméně sháněním rodičů na emiminu ničemu nepomůže, spíš naopak, podstupuje rizika.

Nejsem úplně kompetentní, nepracuji s dětmi v kojeňáku, ale dřív jak ve třech měsících myslím dítě adoptováno nebude, spíš později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 23:44

Ihned po porodu může do pěstounské péče a z ní pak do trvalé adopce, ale je to dnes mnohem rychlejší než dřív a miminko nemusí v kojeneckém ústavu strávit skoro žádný čas, ale proboha když vidím jak lidi nabízí na internetu psa úplně cizím lidem, je mi z toho na nic, u dítěte ani nemluvě! v životě nikdo není za půl roku schopen poznat zda ti co se ozvou jsou dobří rodiče pro to dítě, stát dělá aspoň nějaká šetření, vyšetření psychologem, prověřuje totožnost, povinné jsou kurzy atd. aspoň něco i tam se stane výjimka, ale tohle je HAZARD!!! prosím, takto ne, můžeš ho dát pedofilovi, psychopatovi, tyranovi, věnuješ tomu dítěti 3/4 roku svého života, kus svého těla, zdraví, energie, tak potom všem a po porodu prosím mu dej šanci už kvůli sobě na normální život kde je aspoň pravděpodobné že nebude trpět, sama prostě nemůžeš dobré rodiče vybrat protože k tomu nemáš všechny obory vzdělání a možnosti a nástroje jako má stát :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22473
31.3.20 23:51

@Čtyřlístek2 souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu