Miminko + přítel = vyčerpání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 21:32
Miminko + přítel = vycerpani

Holky co s tím? :zed: můj život vypadá následovně: s přítelem jsme spolu 4 roky a máme první miminko dvouměsíční…jenže malá začla víc a víc řvát..přítel chodí domu z práce v 16h a malá většinou nejvíc brečí večer…přítel si ji pomalu ani nepochova a dneska na mě vyjel, že už ho já ani miminko nebaví protože jen furt řve… :,( A že bude chodit pryč na pivo protože to nemíní poslouchat ten její řev porad..rozbrečela jsem se jak tohle může rict omluvil se mi že to řekl z nervů ale i tak tomu nevěřím že to bylo z nervů…jsem total vyčerpaná, jak z malé tak z přítele…je nám 24 let.. taky znáte na sobě pocit vyčerpání z miminka a máte kvůli tomu špatne nálady atd nebo jsem jediná? Cítím na mě a přítelovi že jsme oba dva vyčerpání a vylivame si to na sebe a zacina to jít do ******…přítel vypadl někam pryč před chvílí a já tu sama doteď uspavam ubrecene Miminko a už na to nemám :,( vylivam si zase hádku s přítelem na malou a převracím oči atd ať už spi a mám nervy že je pořád vzhůru a nespí a vrti se atd…jsem prostě vyčerpaná :( ale to co mi řekl přítel to říkat vážně nemusel..jaký máte na to názor? Odpustit mu takové reci co řekl nebo co? :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 16668 příspěvků 13.09.19 21:38

No, ubrecene dite je velmi narocne, ale tvuj muz je sam takove detatko. Take jsme měli urvance, muz z prace spechal domu, aby mne alespon trochu ulehcil s nosenim, chovanim. Dite plakalo jak u muze, tak u me, tak jsem si alespon trochu odpocinula. Vydrzelo nam to dodnes, po příchodu domu predavam deti tatinkovi a mam „volno“. Takze dej s muzem rozhovor na tema co to je byt PARTNEREM.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 13.09.19 21:41

Bych mu příště dala dítě do kočárku a můžou jít ven spolu. To je těžko, děti často brečí právě na večer. Ale neboj, není to navždycky.

terien
Extra třída :D 12423 příspěvků 13.09.19 21:41

Názor na to mám takový, že mě mimino taky moc nebavilo a kdybych mohla, taky bych šla do háje. A to moje mimino nebylo ani moc uřvaný. Jste mladí, 24 letý kluk má asi jinou představu o zábavě než poslouchat ujeceny dítě a 24 leta holka si mohla ty pliny ještě pár let ušetřit. Bude to lepší, ale potrvá to, otázka je, jestli to vydržíte jako pár.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8457 příspěvků 13.09.19 21:43

Byla bych o to víc naštvaná na něj, na dítě ne. Kdyby byla možnost, nenašel by mě doma a pak by se vidělo… Tohle dobrý není, ale bohužel se to děje a často i omlouvá, že chlapi na mimina nejsou :roll:

Lu1234
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 1 inzerát 13.09.19 21:43

Přítel by potřeboval profackovat, na druhou stranu oba jste mladí, třeba to tak nemyslel, možná byl také unavený. Bude více těžkých období, ale také přijdou krásná klidná období, která si spolu všichni užijete. Na péči by se měl určitě podílet a ne zbaběle utéct.
Zkuste zjistit, proč dítě pořád brečí - nemá hlad, růstový spurt? Nebolí břicho? Nepomohlo by uspat v šátku, nositku? Nebo zajezdit venku s kočárem? Bílý šum? Zavinout do zavinovačky? Mně ve 3 měsících dcery pomohla nevychova - položit do postýlky, dospěle vysvětlit, co musí udělat a proč (je čas spát, venku je tma, já jsem unavená a potřebuju taky odpočívat atd. - a odejít) - světe div se, fungovalo to. Od té doby mi nic z nevychovy nezabralo :lol: dejte si pauzu s čajem a nějakou dobrotou, ať se sama uklidníte, a pak to všechno půjde líp… Držím palce :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 21:44

@Cuddy jo mám kamarádku která byla semnou v porodnici na pokoji, kde jsme se seznámili a píše mi jak si taky odpočine konečně když přijde přítel domu aspoň na chvilku…to já vůbec bohužel neznám :,( celý den jsem na malou sama a když přítel přijde a já se chci alespoň jít okoupat rychle a řeknu mu pochovej ji prosimtě - ona mu brečí a já po 5 min RYCHLE sprše dobehnu tak malá leží na posteli a brečí…přicházím s otázkou proč ji jako nechová a odpověď zní:" to nepomáhá" podle něj asi víc pomůže když ji odloží na postel a nechá ji tak. Bože… :( A když mu řeknu jen ležíš na mobilu co jsi doma z práce a nevšímas si ji a nepochovas nepomůžes tak mi řekne já chodím do práce..a co jako??? To chodí každý chlap a umí pomoct své ženě s miminkem..nevím jak dál :(

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16219 příspěvků 13.09.19 21:46

Jste mladý, on není vyzrálý a možná nikdy nebude, vyčerpání z dítěte je normální a bude to ještě několik let hodně náročný, měla jsi počkat až ten tvůj pobere víc rozumu a bude schopný ti pomoct. Koukej ho zapojit do starání se o dítě, procházky přebalování uspávání

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16668 příspěvků 13.09.19 21:47

No, bud se pokusis jo naucit, jak ma doma fungovat a nebo to jako par nezvladnete. Jen chudak to dite…

Jaholos
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 13.09.19 21:49

No jo, to je jako si domu poridit otravneho robota, ktery porad vresti a jen kadi a prdi. Udelal by to nekdo z vas logicky? Asi ne, ale jakmile jde o vlastni krev, tak to je neco jinyho. :nevim: Vubec se mu nedivim, ze je z takoveho zivota ve 24 otraveny. :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 12200 příspěvků 13.09.19 21:49

Asi chlap nemá moc pevné nervy. Miminka prostě někdy pláčou no. Náš malej ty první 2 měsíce plakal večer a v noci. Ale já mám aspoň dospělého nesobeckeho chlapa, co ví že miminka pláčou a než aby mi nadával, tak přišel z práce a vzal si malého a choval, houpal, chvíli mě zastoupil abych si mohla chvilku odpočinout. Já bych to asi přešla, takové jednorázové ujetí nervů se dá pochopit, ale trvala bych na tom, že se chlap trochu zapojí do péče o miminko a ne že zdrhne někam do hospody. Ty začátky jsou náročné pro všechny, čím bude větší tím to bude lepší ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 21:52

@ka2ka uspávání neprojde..on není schopný ani 5 min uspávat když brečí večer a malou odloží řekne mi že chodí do práce a je unavený a ne ještě uspávat malou…mu to prostě nevysvětlim…je taky otec a neznamená že chodí do práce tak nemůže uspat malou a já si na chvíli odpočinu…umírám hlady okoupana nejsem kolikrát vše dělám až malá usne…protože po něm nic chtít nemůžu protože je unavený..já asi po celém dni nejsem :roll:

Gvendolínka
Kecalka 333 příspěvků 13.09.19 21:54

Chápu, že přítel chodí do práce a potřebuje se vyspat, ale po příchodu odpoledne si miminko vzít má. Je přece vás obou, ne jen tvoje. Vím co je to uspávat do noci, za řevu, ale pokud držíte při sobě a navzájem se střídáte, tak se to dá přežít a musíte to období vydržet. Tvůj přítel je trošku sobec, zkus si s ním promluvit, ať aspoň po příchodu na hoďku dvě si mimčo vezme on a ty nabereš energii na večer ;).

Jaholos
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 13.09.19 21:54
@Anonymní píše:
@ka2ka uspávání neprojde..on není schopný ani 5 min uspávat když brečí večer a malou odloží řekne mi že chodí do práce a je unavený a ne ještě uspávat malou…mu to prostě nevysvětlim…je taky otec a neznamená že chodí do práce tak nemůže uspat malou a já si na chvíli odpočinu…umírám hlady okoupana nejsem kolikrát vše dělám až malá usne…protože po něm nic chtít nemůžu protože je unavený..já asi po celém dni nejsem :roll:

No jo nabizi se otazka, kterou vzdy resim. Jak jste k tomu miminu ve 24 prisli? Byla to nehoda v posteli a proste jste si to nechali? Nebo si klukovi kecala diru do hlavy, ze chces rodinku? Nebo opravdu kluk prisel s tim, ze je cas zalozit rodinu a ze se na to citi? :nevim:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 13.09.19 21:57

Ty se staráš 24h/7dní v týdnu, ale on si odpracuje svoje a chce odpočívat. :cert: Dítě máte oba, promluv s ním o tom ještě. A co o víkendech, pomáhá aspoň tehdy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama