Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Dobrý den, dcera jen tedka na 3 týdny v inkubační době. Můžeme po tuto dobu chodit na kroužek? Já myslím, že ano. Je to doba, kdy se čeká na projev onemocnění. Samozřejmě jí budu každé ráno prohlížet.
Děkuji za názory
@Saša91 píše:
Dobrý den, dcera jen tedka na 3 týdny v inkubační době. Můžeme po tuto dobu chodit na kroužek? Já myslím, že ano. Je to doba, kdy se čeká na projev onemocnění. Samozřejmě jí budu každé ráno prohlížet.
Děkuji za názory
No vzhledem k tomu, že ani nevíte, zda to skutečně chytí nebo ne, bych nijak neomezovala. Přesně jak píšeš - každé ráno+večer kontrola, jestli nemá výsev (mrkni do vlasů, tam to často začíná) a jinak normálně fungovat ![]()