Mladší dítě má neštovice, může starší do školky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3
22.1.24 08:13

Inkubační doba neštovice

Dobrý den, dcera jen tedka na 3 týdny v inkubační době. Můžeme po tuto dobu chodit na kroužek? Já myslím, že ano. Je to doba, kdy se čeká na projev onemocnění. Samozřejmě jí budu každé ráno prohlížet.
Děkuji za názory

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
22.1.24 08:16
@Saša91 píše:
Dobrý den, dcera jen tedka na 3 týdny v inkubační době. Můžeme po tuto dobu chodit na kroužek? Já myslím, že ano. Je to doba, kdy se čeká na projev onemocnění. Samozřejmě jí budu každé ráno prohlížet.
Děkuji za názory

No vzhledem k tomu, že ani nevíte, zda to skutečně chytí nebo ne, bych nijak neomezovala. Přesně jak píšeš - každé ráno+večer kontrola, jestli nemá výsev (mrkni do vlasů, tam to často začíná) a jinak normálně fungovat :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101960
22.1.24 08:40

@Saša91 Ano, může.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek