Moje dcera, můj bratr a ošahávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 17:36
Moje dcera,můj bratr a ošahávání

Dobrý večer,
absolutně nevím, co mám teď dělat. Jsem úplně vyřízená.

Dcera si stoupla na židličku a já ji objala a začala pusinkovat a říkala ji, že na ní teď pěkně došáhnu. Dala mi dlooouhou pusu s určitou technikou, ne vyloženě jazyk, ale byl tam náznak. Jenomže my dvě spolu tak párkrát blbly, ale né až takhle. Přišlo mi to divné a zeptala jsem se jí, jestli tohle dělá s někým ve školce(řikala mi, že se někdy natajno pusinkují s kamarádkou)Je­nomže teď zmínila mého bratra (30let)
Najednou mě přepadl pocit, že… :,( Snažila jsem se nedát nic najevo, aby se nevylekala a smála jsme se tomu. Ptala jsem se ji dál, jestli se tak pusinkují na uvítanou, nebo když ji hlídá a já tam nejsem. Řekla mi, že když tam nejsem a že ji(třeba Pavel) řekl, že to nemá říkat, že je to tajemství..Ale maminko tobě to přeci říct můžu.
Byl to pro mě šok, ale jednala jsem dál..Po koupeli jsme ji pudrovala pipinku a ptala se, jestli ji Pavlík taky pudruje, říkala že ne..Ptala jsem se jí dál, jestli ji šahá třeba na zadeček. To řekla, že neví. A já pokračovala, jestli na pipinku. Řekla, že to už taky neví. Odpověděla jsme jí, že když si pamatuje pusinky, tak přece si pamatuje i tohle.Bylo vidět, že neví co říct. Tak jsem jí řekla, že když si vzpomene, dovolím ji dneska hrát hry..Řekla, že si teda musí vzpomenout…už vím mami, na zadeček ne, ale na pipinku..

Víc už jsme se neptala.Je mi špatně!!!

Malá má 5 let a velkou fantazii, ale tohle by si pětileté dítě nedokázalo vymyslet.Nebo ano? A co by jste dělaly na mém místě? Mám to říct mamce? Nezažila jsem, že by měl delší vztah, neudrží korunu a podle mě hraje automaty a mě i mammce ukradl peníze. Mě až ted naposledy, když hlídal malou, proto jsem taky řekla, že ke mě už nepáchne. Ale tohle bych opravdu nečekala, neřekla bych to do něho…

Jednoznačně jsme na straně mého dítěte, ale tohle je hrozná situace a nevím jak jí řešit. Vím to hodinu. Chodím sem dlouho, asi pochopíte, že tohle jen tak svěřit někomu nejde a je lepší někomu cizímu

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
terulína
Neúnavná pisatelka 16822 příspěvků 26.10.14 17:43

Příspěvek upraven 26.10.14 v 17:45

ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 26.10.14 17:45

Nevím, co poradit - jen si myslím, že jsi se špatně zeptala - neměla jsi jí slibovat, že když si vzpomene, bude moci hrát hry - to ji mohlo navnadit a mohla si to vyložit tak, že když ti vyhoví, tak bude hrát. Asi bych být tebou kontaktovala nějakou linku pomoci - tam budou odborníci a určitě ti poradí lépe, než my tady

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 17:45

Detsky psycholog?

Příspěvek upraven 26.10.14 v 17:46

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23150 příspěvků 26.10.14 17:45

Já bych na bráchu udeřila, už bych žhavila drát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 17:45
@terulína píše:
Tak jsem jí řekla, že když si vzpomene, dovolím ji dneska hrát hry..Řekla, že si teda musí vzpomenout…už vím mami, na zadeček ne, ale na pipinku..
to nebylo moc chytrý :roll:Jinak bych bratra s malou nenechávala o samotě a sledovala vše :nevim:

Proč myslíš, že jsem to neudělala chytře? Mohla přece říct ne a to taky u zadečku udělala :nevim:

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 26.10.14 17:46

Změnilo se v poslední době nějak její chování? Je míň nebo naopak víc akční? Zeptej se ve školce učitelek na její chování. A jediné, co můžeš, respektive měla bys udělat je zajít k dětskému psychologovi. Při potvrzení podezření kontaktovat kriminální policii.
Držím palce, ať to není tak, jak myslíš.

terulína
Neúnavná pisatelka 16822 příspěvků 26.10.14 17:47

Už to napsala ynax - odpověď (jakákoli) byla podmínka pro hru :nevim:… dcera vyhověla

Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 26.10.14 17:47

Strasna situace…
Vyhledala bych odbornika. Souhlasim s @ynax

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 17:48

Dobře..ale i kdyby tohle pravda nebyla..Co to pusinkování a že mi to nemá říkat? Už to si myslím, že stačí

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 26.10.14 17:49

Taky si myslim ze je mozny, ze ti rekla jen aby hrala hry. Ale nepodcenovala bych to

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 17:51
@ynax píše:
Nevím, co poradit - jen si myslím, že jsi se špatně zeptala - neměla jsi jí slibovat, že když si vzpomene, bude moci hrát hry - to ji mohlo navnadit a mohla si to vyložit tak, že když ti vyhoví, tak bude hrát. Asi bych být tebou kontaktovala nějakou linku pomoci - tam budou odborníci a určitě ti poradí lépe, než my tady
:pankac: :pankac: :palec: souhlasim :kytka:
Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 26.10.14 17:51
@Anonymní píše:
Proč myslíš, že jsem to neudělala chytře? Mohla přece říct ne a to taky u zadečku udělala :nevim:

Nezeptala ses šťastně, to je pravda, nechtěla jsem to vzhledem k závažnosti situace vyzdvihovat. Neptat se otázkami ANO/NE, naopak metaforicky se dostat k cíli. "Říkáš, že se strejdou děláte tohle. Je ještě něco, co děláte jen se strejdou? Říkáš, že je to vaše tajemství a sama víš, že mezi náma žádná tajemství nejsou, mohla bys mi ještě ukázat (třeba na panence) co se strejdou děláte?

Ale "chybu si nevyčítej, jsi především matka. Hodně vyděšená matka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 17:51
@Ester13 píše:
Změnilo se v poslední době nějak její chování? Je míň nebo naopak víc akční? Zeptej se ve školce učitelek na její chování. A jediné, co můžeš, respektive měla bys udělat je zajít k dětskému psychologovi. Při potvrzení podezření kontaktovat kriminální policii.
Držím palce, ať to není tak, jak myslíš.

Nene, vše normální..Hlavně, že když se stalo to té holčičce, tak jsem ji o všem poučovala :zed: Já s ní o tom mluvila, divila se, proč to není správné. Byla lehkovážná, jako by ji česal vlasy. Prostě vůbec neví, bere to jako dítě

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 26.10.14 17:51

Ach jo, je to zapeklita situace. Tohle samozrejme nejde brat na lehkou vahu, ale „slepe uverit“ hned asi take ne. Soudim jen dle toho, jak pracuje fantazie nasemu 3letemu synovi. Nedavno si vymyslel, ze tat pri vareni rozbil vajicko, vylicil to tak podrobne, ze kdyby manzel to neslysel pres zed, tak by mi asi vyklad neuveril. I kdyz jsem se zeptala, co tati rekl, tak pry „Do pldele“ 8o Podotknu, ze spolu asi nikdy vajicko nerozbili, takze tuto situaci ani nezazil jako modelovou.
U tech pusinek s bratrem me napadlo, ze se ji muze libit a kdyz to delaji s kamaradkou, tak by to treba chtela zkusit i s tim, kdo se ji libi. Vzdyt ted v detskych pohadkach vidas cokoliv :roll: U dalsiho popisu uz je to zavadejici. Tam je tezke tusit, jestli jsi ji „nechtene napovedela“ nebo ne…
Jednou v podobne diskuzi holky psaly, ze psychologove pouzivaji „vyslech“ na panenkach nebo plysacich ve smyslu „Ukaz, co jste spolu delali“… Ale i to bude zrejme od nekvalifikovane osoby zavadejici.
Ted bych dcerku urcite nechala byt, at na vas rozhovor zapomene. Co me tak napada, mozna bych ji za par dni zkusila vypravet, jak se maji radi (ted me nenapada, jestli zvirata nebo nejaky par, ktery zna), treba, ze si davaji pusinky a hladi se. Mozna se ji to spoji a ona se zepta: „Takze Pavel me ma rad?“… Nevim, vazne. Snad poradi nekdo fundovanejsi.
Zkusime @BAZÁREK ANGIE

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >