Musím na test, když mám teplotu?

4956
20.12.20 09:55

Musím na test když mám teplotu?

Situace: máte teplotu 37,5 a máte jít k lékaři na kontrolu.Co dělat? zavolat k lékaři že nepřijdu? Může mě nutit jít na test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
859
20.12.20 10:01

Pokud je to nějaka kontrola co počká a ne akutní tak bych to rovnou přeobjednala na jindy, jinak se zeptej, jestli tě tam bude chtit, když mas teplotu, na testy te nikdo nepozene, to je na tobě, podle dalsiho vyvoje nemoci, existuji prece i ruzne podzimni virozy, ted to hodně řádí, velka ryma, zvysena teplota, bolest v krku… treba to bude jen toto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22764
20.12.20 10:09
@GabinkaCh píše:
Situace: máte teplotu 37,5 a máte jít k lékaři na kontrolu.Co dělat? zavolat k lékaři že nepřijdu? Může mě nutit jít na test?

Logicky zavolat lekari a domluvit se. Co jineho bys chtela delat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 10:11
@alialiali píše:
Pokud je to nějaka kontrola co počká a ne akutní tak bych to rovnou přeobjednala na jindy, jinak se zeptej, jestli tě tam bude chtit, když mas teplotu, na testy te nikdo nepozene, to je na tobě, podle dalsiho vyvoje nemoci, existuji prece i ruzne podzimni virozy, ted to hodně řádí, velka ryma, zvysena teplota, bolest v krku… treba to bude jen toto

Jen toto zrovna mám a je to covid.

Pokud @GabinkaCh hodláš v nejbližších 10 dnech jít do práce, nebo na návštěvu, tak ten test zvaž. Já měla jen teplotu 37,2 rýmu a bolest v krku. Tři dny, jako vždy.

• Citovat
  • Nahlásit
19751
20.12.20 10:22

Já bych šla na test. Covid se rozlézá a nechceš to roznést po celé rodině. Nebo ano?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23643
20.12.20 10:42
@GabinkaCh píše:
Situace: máte teplotu 37,5 a máte jít k lékaři na kontrolu.Co dělat? zavolat k lékaři že nepřijdu? Může mě nutit jít na test?

Tak ten bys snad měla sama požadovat, ne? Nebo budeš na Vánoce zalezlá sama jediná v bytě a s nikým se neuvidíš? Nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6549
20.12.20 10:45

S teplotou bych k doktorovi na kontrolu nešla covid necovid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5320
20.12.20 12:56

Jdi normálně na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26453
20.12.20 14:08
@Paola21 píše:

Tak asi docela zalezi na tom, co je to za doktora. Vsechny odborne ambulance majiceduli, aby tam nelezli lide s priznaky nachlazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
20.12.20 14:16

S teplotou k doktorum nelezu, ale ani bych neutikala na testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5320
20.12.20 14:21
@vokishka píše:
Tak asi docela zalezi na tom, co je to za doktora. Vsechny odborne ambulance majiceduli, aby tam nelezli lide s priznaky nachlazení.

jsem to pochopila tak, že zakladatelka byla chabrus a šla k doktorovi - praktikovi, vyfasovala nějaké prášky a třeba za týden měla přijít na kontrolu. No a teď má ještě teplotu. K doktorovi se přece chodí s nemocí, jinak byli zbyteční. Pokud se ptá, jestli má jít na kontrolu ke gynekologovi, tak samozřejmě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30449
23.12.20 12:48
@Paola21 píše:

A pak se divime… Ty jsi ale ****. :pocitac:

edit adminem - urážky sem nepatří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30449
23.12.20 12:49
@GabinkaCh píše:

Zavolej tam. A test chtěj sama! Nechceš přeci roznášet mezi příbuznými Covid 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30449
23.12.20 12:50
@Paola21 píše:
jsem to pochopila tak, že zakladatelka byla chabrus a šla k doktorovi - praktikovi, vyfasovala nějaké prášky a třeba za týden měla přijít na kontrolu. No a teď má ještě teplotu. K doktorovi se přece chodí s nemocí, jinak byli zbyteční. Pokud se ptá, jestli má jít na kontrolu ke gynekologovi, tak samozřejmě ne.

I praktikové mají jasne pokyny, že s respiračním onemocněním nejdřív volat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.12.20 12:51

@Bábrdl Ježiš, jen to špatně pochopila, už to vysvětlila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie