Jaký hrozí postih?

Anonymní
19.12.20 21:20

Jaký hrozí postih?

Dobrý večer,
dnes jsem byla po dlouhé době se podívat za přítelovou babičkou v DD Kladno-Švermov. Přišla jsem za babičkou a hned na to přišla tchyně, se kterou nemám dobré vztahy. Začala se tam do mě navážet a já ji několikrát říkala, že nebudu řešit nic před babičkou, že nebudu řešit, co bylo, ale co je teď. A jestli se potřebuje vykecat, tak u psychologa. Začala se navážet zase, aniž bych si já začala a to už jsem ji odpovídala. Ale to není teď to hlavní..
Venku ji čekal její přítel v autě. Je to strašně zlý člověk, který neumí nic jiného než vyhrožovat. Předtím než jsem vyšla z budovy, tak jsem pro jistotu volala příteli, že kdyby náhodou, tak ať to slyší, ale nikdo tam nebyl. Když jsem byla skoro u auta, tak tam přijeli autem (tchyně a její partner), tak jsem rychle utíkala do auta, ale nestačila jsem se zamknout, načež on otevřel dveře a začal mi vyhrožovat, že co si dovoluji tchyni vychovávat (u babičky mi rozkazem řekla, ať si přijedeme pro dárky a na to jsme ji říkala, co použít kouzelné slovíčko nebo se zeptat zda nemáme nějaké plány než rozkazy). Řekla jsem mu, ať se do nás nesere a nechá nás být na pokoji včetně mě. Na to mi odpověděl, ať ho neseru nebo mě vytáhne za držku a uvidím. (tohle v telefonu přítel slyšel). Jenže když jsme chtěla odjet, tak mě začal vybržďovat do písmene T, abych nemohla odjet. Snažila jsem se nějak uniknout, objela jsem jej a znovu mě vybrzdil a jak jsem se snažila uniknout zase, tak jsem z toho stresu a nátlaku málem nabourala do cizího auta. Tentokrát se mi podařilo znovu uniknout a jet pryč. Jenže za brankou DD mě předjel těsně před zatáčkou (hlavní silnicí - délka té cesty od branky až po zatáčku je asi 20m) a opět mě vybržďoval do písmene T. Vystoupil a ještě jsem jej málem srazila (ve stresu jsem se snažila jet pomalu, abych nezpůsobila nějakou nehodu nebo nedejbuh někoho nesrazila). Chtěl mi zase vyhrožovat, ale byla jsem zamčená, tak to vzdal. Zítra jdeme tohle řešit na policii, protože se o sebe opravdu bojím a nevím, čeho je tento člověk schopný. Jaký postih by mu mohl hrozit za vyhrožování, vybržďování, ohrozovani na životě nejen mě, ale i důchodců, kteří se na parkovišti občas vyskytují a za to, že mi bez mého svolení skoro nastoupil do auta? Snažila jsem se najít paragrafy na internetu, ale je toho tolik, že se v tom ztrácím.
P. S: Přítel je na mé straně a matce ihned volal a vyndal ji. Máme dvě děti a jsem velmi ráda, že tohoto nebyli svědky… :,( jestli něčemu nerozumíte, tak se ptejte. Ještě teď jsem z toho vystrašená. Děkuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1519
19.12.20 21:26

No nevím, ty budeš ale asi taky pěkný dáreček. :roll:
Já bych se na nějaký popotahování po policii a soudech vykašlala a začala se chovat líp. Třeba by se tak pak chovali i oni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
19.12.20 21:28

No a mate svedky, je parkoviste pod kamerovym systemem, mas nahravku vyhruzek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.20 21:29

@Lil Kitkatt vy jste u toho byla? Já jsem tchyni nic špatného neřekla - krom toho psychologa. Nepřijde mi normální neustále řešit, co bylo před 3 lety. Navíc jsem se ptala na postih.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.20 21:30

@Kosopemi to se dozvíme až zítra zda jsou tam kamery. Ale jak jsem psala. Přítel slyšel jeho vyhruzku, že mě chytne za držku a uvidím.

• Citovat
  • Nahlásit
1586

To bude slovo proti slovu, ne? Porid si do auta kameru, ale takhle si myslím, že to nikam nepovede.

Příště, kdyby tě někdo vybrzdoval, tak se s ním nehoň po silnici jak v Kobře 11,ale zastav a zamkni se a kdyby tě chtěl ještě nějak ohrožovat osobně, tak volej policii. Nebo mu ujed ve chvíli, kdy taky zastavil a vystoupil z auta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Lil Kitkatt navíc ho nic neospravedlňuje v tom mě ohrožovat za volantem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.20 21:31

@Platanka já se s ním nehonila. Snažila jsem se s rozumem prostě odjet pryč. Nejela jsem jako prase. Jela jsem normálně, abych neohrozila někoho druhého. Navíc jsem byla pod tlakem.

• Citovat
  • Nahlásit
1519
19.12.20 21:34
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt navíc ho nic neospravedlňuje v tom mě ohrožovat za volantem.

To určitě ne, ale podle popisu ses tabulkově taky nechovala.
Otázkou je, čeho chceš dosáhnout? Jedná se o přítelovu matku..
Hrozit mu nebude nic, kdyby tam kamery byly, možná tak nějaká pokuta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
19.12.20 21:35
@Anonymní píše:
@Platanka já se s ním nehonila. Snažila jsem se s rozumem prostě odjet pryč. Nejela jsem jako prase. Jela jsem normálně, abych neohrozila někoho druhého. Navíc jsem byla pod tlakem.

A tak já to chápu, bůhví, jestli bych se zachovala dle své moudré rady :lol:

Nicméně ten popis zní teda docela vyhrocene,„s rozumem odjet pryč“, když ti v tom někdo brání, se asi nedá, ne?

Dotyčný je hovado, o tom žádná, a na silnici bych ho potkat nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
19.12.20 21:36

Těžko mu něco prisijes když nemáš žádnéj důkaz, a to že něco slyšel přítel v telefonu nic nedokazuje. To jsi nemohla normálně auto otočit a odjet jinam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929

Jaký postih hrozí, to je otázka, bude to slovo proti slovu. Měla jsi se zamknout a volat policii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17962

Zhadat se kvůli tomu, že ti někdo chce' dát dárek, to je slušný :lol: chyba bude na obou stranách, každopádně toto vše musí řešit tvůj muž. Cením si upřímnosti, že píšeš, co jsi i řekla ty, ale to je přesně ono. Řekla přijdete si v úterý pro dárky místo prosím prosím můžeme vám dát dárky, nebude vás to obtěžovat moc? :lol: no spíš komedie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10063
19.12.20 21:37

Zasadni je se v podobne situaci nenechat strhnout do honicky v autech. Zamknout se, zastavit a volat policajty.
Byli jste jak mali haranti oba.

Plus teda rikat tchyni „kouzelne slovicko“ a podobne pipoviny… :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.20 21:37

@Lil Kitkatt já se nenechám od ní neustále dusit. Nějaký čas jsme to vydržela a ignorovala. Snažili jsme se s přítelem i s ní normálně mluvit a nic neřešit. Jenže ona si furt jede svoje. Nehledě na to, že řeší naší finanční situaci s matkou mého přítele ex.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat