Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Pokud s tebou nechce být ve vztahu, nesouvisí to s tím, kdy se narodil. Znám jednoho muže Váhu a je vztahu snad 20 let a nerozhodný rozhodně není.
@Anonymní píše:
Dobrý večer… máte někdo doma, či ve svém okolí nějakého muže váhu? jaký je? co jeho nerozhodnost… jak jí přežíváte… nebo čekaly jste někdy na muže váhu, než se rozhoupe jít či nejít do vztahu?
Na znamení fakt nezáleží.
@Anonymní píše:
Dobrý večer… máte někdo doma, či ve svém okolí nějakého muže váhu? jaký je? co jeho nerozhodnost… jak jí přežíváte… nebo čekaly jste někdy na muže váhu, než se rozhoupe jít či nejít do vztahu?
Znamení nás do jisté míry mohou ovlivňovat, ale procentuálně je to tak nízké, že to nestojí ani za řeč. Osobnost ovlivňují jiné vlivy, jako výchova, škola, přátelé, společnost. Já se také houpám a jsem vodnář. ![]()
Jasně, že znamení nerozhoduje o všem… ale někdo z toho znamení má víc, nebo míň… každopádně mě zajímaly vaše zkušenosti… a pro váhy je typická ta nerozhodnost, tak jsem to chtěla porovnat s vašimi zkušenostmi:-)
Partner je ve znamení váhy a je to jeho základní povahový rys. Pro mě velmi vyhovující stav, já tím pádem rozhodnu, kam se pojede na dovolenou, jaké auto se koupí atd. Co se týče našeho vztahu teda ale neváhal, to měl jasno hned ![]()
@Anonymní píše:
Dobrý večer… máte někdo doma, či ve svém okolí nějakého muže váhu? jaký je? co jeho nerozhodnost… jak jí přežíváte… nebo čekaly jste někdy na muže váhu, než se rozhoupe jít či nejít do vztahu?
Mam partnera ve znameni Vah a nemame nejmensi problem, neprijde a nikdy mi neprisel nerozhodny.
Cekat jsem na nej nemusela. Kdyz jsme se seznamili, tak byl ve vztahu, nefungujicim x let.
Jakmile jsme si rekli, ze chceme byt spolu, tak se hned odstehoval a zacali jsme zit spolu.
Ani jednou jsem u nej nezazila nejaky zavahani.
Bud s vami chce byt, nebo nechce. Pokud na nej musite cekat, tak bych nerekla, ze je to znamenim, ale spis tim, ze mu to tak vyhovuje.
@Altavista píše:
Jsem váha a nerozhodná nejsem vůbec, houby typické.
Nápodobně u nás doma je váhavý Střelec ![]()
@robínek píše:
Nápodobně u nás doma je váhavý Střelec
A když váhá dlouho, tak mu říkáš „tak co ty můj váhavý strelče?“ ![]()
@Altavista píše:
A když váhá dlouho, tak mu říkáš „tak co ty můj váhavý strelče?“
Jasně. Já, Váha, jsem ta, co všechno nakonec rozhodne, včetně zásadních věcí, jako je druh chleba. ![]()
Taky mám doma uvážlivého Váhavce, ale do vztahu skočil téměř s rozběhem. ![]()
Taky mám doma Váhu a opravdu mu jakékoliv rozhodnutí trvá milion let, vse si rozmysli, zvažuje pro a proti. Každopádně ale třeba ve vztahu měl jasno poměrně hned, stejně tak se základanim rodiny… jedná se spíš o problémy rozhodnout se, jaký si koupit mobil, v kolik vyrazit, aby něco stihl apod.
@Anonymní píše:
Dobrý večer… máte někdo doma, či ve svém okolí nějakého muže váhu? jaký je? co jeho nerozhodnost… jak jí přežíváte… nebo čekaly jste někdy na muže váhu, než se rozhoupe jít či nejít do vztahu?
Myslim ze to je uplne jedno jaky je znameni ale kdyz na tom tak trvate tak nikdy jsem nepotkala muze co by byl nerozhodny a byl vaha… Vzdycky se rozhodnul hned a vedel co chce… To ja jsem spis vzdy ta ktera je nerozhodna a u dvou veci dokazu treba i stat den a rozhodovat se co si vzit misto toho abych si vzala obe dve veci a to jsem prave kozoroh
ale myslim ze kazdy clovek je jiny a znameni je opravdu malo aby o nem neco rozhodlo ![]()
Dobrý večer… máte někdo doma, či ve svém okolí nějakého muže váhu? jaký je? co jeho nerozhodnost… jak jí přežíváte… nebo čekaly jste někdy na muže váhu, než se rozhoupe jít či nejít do vztahu?