Muž ve znamení váhy a nerozhodnost

Anonymní
7.4.21 20:34

Muž ve znamení váhy a nerozhodnost

Dobrý večer… máte někdo doma, či ve svém okolí nějakého muže váhu? jaký je? co jeho nerozhodnost… jak jí přežíváte… nebo čekaly jste někdy na muže váhu, než se rozhoupe jít či nejít do vztahu?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53518
7.4.21 20:41

Pokud s tebou nechce být ve vztahu, nesouvisí to s tím, kdy se narodil. Znám jednoho muže Váhu a je vztahu snad 20 let a nerozhodný rozhodně není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janule84
7.4.21 20:44
@Anonymní píše:
Dobrý večer… máte někdo doma, či ve svém okolí nějakého muže váhu? jaký je? co jeho nerozhodnost… jak jí přežíváte… nebo čekaly jste někdy na muže váhu, než se rozhoupe jít či nejít do vztahu?

Na znamení fakt nezáleží.

  • Citovat
  • Upravit
Aquarius79
7.4.21 20:52
@Anonymní píše:
Dobrý večer… máte někdo doma, či ve svém okolí nějakého muže váhu? jaký je? co jeho nerozhodnost… jak jí přežíváte… nebo čekaly jste někdy na muže váhu, než se rozhoupe jít či nejít do vztahu?

Znamení nás do jisté míry mohou ovlivňovat, ale procentuálně je to tak nízké, že to nestojí ani za řeč. Osobnost ovlivňují jiné vlivy, jako výchova, škola, přátelé, společnost. Já se také houpám a jsem vodnář. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.4.21 21:10

Jasně, že znamení nerozhoduje o všem… ale někdo z toho znamení má víc, nebo míň… každopádně mě zajímaly vaše zkušenosti… a pro váhy je typická ta nerozhodnost, tak jsem to chtěla porovnat s vašimi zkušenostmi:-)

  • Citovat
  • Upravit
Altavista
7.4.21 21:12

Jsem váha a nerozhodná nejsem vůbec, houby typické.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.4.21 21:13

Partner je ve znamení váhy a je to jeho základní povahový rys. Pro mě velmi vyhovující stav, já tím pádem rozhodnu, kam se pojede na dovolenou, jaké auto se koupí atd. Co se týče našeho vztahu teda ale neváhal, to měl jasno hned :)

  • Citovat
  • Upravit
996
7.4.21 21:15
@Anonymní píše:
Dobrý večer… máte někdo doma, či ve svém okolí nějakého muže váhu? jaký je? co jeho nerozhodnost… jak jí přežíváte… nebo čekaly jste někdy na muže váhu, než se rozhoupe jít či nejít do vztahu?

Mam partnera ve znameni Vah a nemame nejmensi problem, neprijde a nikdy mi neprisel nerozhodny.

Cekat jsem na nej nemusela. Kdyz jsme se seznamili, tak byl ve vztahu, nefungujicim x let.
Jakmile jsme si rekli, ze chceme byt spolu, tak se hned odstehoval a zacali jsme zit spolu.
Ani jednou jsem u nej nezazila nejaky zavahani.

Bud s vami chce byt, nebo nechce. Pokud na nej musite cekat, tak bych nerekla, ze je to znamenim, ale spis tim, ze mu to tak vyhovuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19874
7.4.21 21:16
@Altavista píše:
Jsem váha a nerozhodná nejsem vůbec, houby typické.

Nápodobně u nás doma je váhavý Střelec :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Altavista
7.4.21 21:18
@robínek píše:
Nápodobně u nás doma je váhavý Střelec :mrgreen:

A když váhá dlouho, tak mu říkáš „tak co ty můj váhavý strelče?“ 8)

  • Citovat
  • Upravit
19874
7.4.21 21:20
@Altavista píše:
A když váhá dlouho, tak mu říkáš „tak co ty můj váhavý strelče?“ 8)

Jasně. Já, Váha, jsem ta, co všechno nakonec rozhodne, včetně zásadních věcí, jako je druh chleba. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.21 21:39

Taky mám doma uvážlivého Váhavce, ale do vztahu skočil téměř s rozběhem. :lol:

  • Citovat
  • Upravit
14
8.4.21 06:29

Taky mám doma Váhu a opravdu mu jakékoliv rozhodnutí trvá milion let, vse si rozmysli, zvažuje pro a proti. Každopádně ale třeba ve vztahu měl jasno poměrně hned, stejně tak se základanim rodiny… jedná se spíš o problémy rozhodnout se, jaký si koupit mobil, v kolik vyrazit, aby něco stihl apod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.21 01:30
@Anonymní píše:
Dobrý večer… máte někdo doma, či ve svém okolí nějakého muže váhu? jaký je? co jeho nerozhodnost… jak jí přežíváte… nebo čekaly jste někdy na muže váhu, než se rozhoupe jít či nejít do vztahu?

Myslim ze to je uplne jedno jaky je znameni ale kdyz na tom tak trvate tak nikdy jsem nepotkala muze co by byl nerozhodny a byl vaha… Vzdycky se rozhodnul hned a vedel co chce… To ja jsem spis vzdy ta ktera je nerozhodna a u dvou veci dokazu treba i stat den a rozhodovat se co si vzit misto toho abych si vzala obe dve veci a to jsem prave kozoroh :lol: ale myslim ze kazdy clovek je jiny a znameni je opravdu malo aby o nem neco rozhodlo 8o

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová