Muži a seznamování

8
2.5.17 21:36

Muži a seznamování

Zajímalo by mě, co je pravdy na tom, jestli se muži doopravdy bojí pěkných žen, nebo jestli je to jen taková pověra. Pokud ano, zajímalo by mě co je k takovým myšlenkám vede? Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18080
2.5.17 21:38

A co je pěkná žena?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
2.5.17 21:43
@ka2ka píše:
A co je pěkná žena?

Tato? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
2.5.17 21:44

No to asi každý vnímá tak nějak subjektivně. Ale nemyslím nějakou super modelku a lá Adriana Lima nebo tak něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16764
2.5.17 21:47

Duckface neee…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16764
2.5.17 21:48

Ja kdyz to vezmu opacne, tak si z krasnyho chlapa na zadek nesednu, spis z toho co vyzaruje ;)
Ale pokud se chlapovi odkrvi mozek… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
2.5.17 21:52
@misi11 píše:
Ja kdyz to vezmu opacne, tak si z krasnyho chlapa na zadek nesednu, spis z toho co vyzaruje ;)
Ale pokud se chlapovi odkrvi mozek… :nevim:
:lol: :lol: :lol: Jo to já taky ne, taky mi záleží spíš na tom co z něho vypadne, ale zajímalo by mě jak to vidí oni.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8825
2.5.17 21:56

Mozna z peknej, chytrejch, bohatejch a ambicioznich maj respekt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14401
2.5.17 22:06

No ono to je asi tim ze pokud je zena skutecne krasna a vi to i sobe tak ma vyssi sebevedomi a jen tak nakej chlapek na ni nezapusobi, nebo nadruhou stranu by i zajem mela, ale chlap si zase rekne jo tak na tu nemam a radsi to vubec nezkusi, protoze se treba kdysi uz spalil u te sebevedome :D ja se treba na peknyho chlapa podivam, ale zaklad je spis co z nej vypadne, protoze zit s nekym na pohled dokonalym ale jinak nepouzitelnym je pro me nepredstavitelny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
2.5.17 22:14
@jaelisa píše:
Tato? ;)

Fůj, tak tahle snad nee… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Liz
2054
2.5.17 22:24

Mě to přijde jako pověra. Taky výmluva singles 30 + Zažila jsem vždy spíš opak, že i méně sebevědomí chlapi se kvuli pěkný ženský dokázali vybičovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
2.5.17 22:33

Ja si myslim ze jak tu uz predemnou psaly holky, je to i u zen o vyzarovani… Pokud je holka pekna a vyzaruje z ni nejaka namyslenost atd tak to okoli reflektuje a podle toho se i chova. Ale to same vidim i u holek ktere jsou treba kvuli vzhledu zakomplexovane a chovaji se takto. Pokud je holka v pohode je celkem jedno jestli je hezka nebo ne, chlapi si s ni pokecaji a muze z toho neco byt dal. Vylozene skatulkovat podle vzhledu si myslim nedava smysl, nekomu se libi stihle jiny je na baculate :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 22:35
@Liz píše:
Mě to přijde jako pověra. Taky výmluva singles 30 + Zažila jsem vždy spíš opak, že i méně sebevědomí chlapi se kvuli pěkný ženský dokázali vybičovat.

Taky mi to trochu zavani milosrdnym sebeklamem :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
2.5.17 22:35

Ja si u krasny holky spise pomyslim, ze zadnou sanci nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12751
2.5.17 23:13
@Emimin7 píše:
Ja si u krasny holky spise pomyslim, ze zadnou sanci nemam.

Ale ne vsichni to vzdaji i bez toho, aby to alespon zkusili :)…asi zalezi na okolnostech i na tom kterem chlapovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama