Muži a ženské nedokonalosti

Anonymní
1.5.20 13:05

Muži a ženské nedokonalosti

Zajímalo by mě, jak to mají především muži, co se týče nedokonalostí u žen. Co je pro vás nesnesitelné a co třeba atraktivní a co vám až tolik nevadí?
Setkala jsem se a pár diskuzemi, kde ženy takto mluvily o mužích. Například co je horší, obezita, nebo bez zubu.
Já osobně třeba partnera bez předního zubu měla, dost jsem se bála, jak to na mě bude působit, ale dokázal to celé naprosto skrýt za svůj skvělý charakter, takže jsem tu mezeru už pak ani reálně neviděla.
Každopádně u sebe jsem na tyto věci přísnější. Mám hezký chrup a prý i úsměv, snažím se o sebe starat celkově, ale tím, že si na tom tolik zakládám, tak mě pak stresují i drobnosti. A to například trochu křivý přední zub. Ráda bych proto věděla, jak na tyto věci pohlíží muži a klidně i ženy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3585
1.5.20 13:07
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, jak to mají především muži, co se týče nedokonalostí u žen. Co je pro vás nesnesitelné a co třeba atraktivní a co vám až tolik nevadí?
Setkala jsem se a pár diskuzemi, kde ženy takto mluvily o mužích. Například co je horší, obezita, nebo bez zubu.
Já osobně třeba partnera bez předního zubu měla, dost jsem se bála, jak to na mě bude působit, ale dokázal to celé naprosto skrýt za svůj skvělý charakter, takže jsem tu mezeru už pak ani reálně neviděla.
Každopádně u sebe jsem na tyto věci přísnější. Mám hezký chrup a prý i úsměv, snažím se o sebe starat celkově, ale tím, že si na tom tolik zakládám, tak mě pak stresují i drobnosti. A to například trochu křivý přední zub. Ráda bych proto věděla, jak na tyto věci pohlíží muži a klidně i ženy?

Konečně se tu objevilo téma, kde si filosof a intelektuál přijdou na své. :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
1.5.20 13:13

No to je výzva. Já se řídím heslem, že je důležitější, co má člověk v hlavě a ne na hlavě. Ale jsou určité limity. Lidi bez zubů dávám těžce. A monstrózní obezita taky nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2572
1.5.20 13:17

V dnešní době nemít přední zuby nebo obecně mít ošklivé, shnilé zuby, je spíš ukázka neschopnosti, lenosti dotyčného. To samé obezita. Může si za to sám a nemůže čekat, že se k němu druhé pohlaví pohrne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 13:22

Založila jsem toto téma, protože jak jsem psala, u sebe to hrotim hrozně, ale u jiných až tolik ne. Nosila jsem sama skoro 3 roky rovnátka kvůli dvojkám a stejně se mi jedna trochu vrací, takže byť jsem dělala, co jsem mohla, asi s tím už víc nezmůžu. Proto mě zajímá, jak na tyto estetické nedokonalosti pohlíží muži. A celkově, co už je třeba moc a tak?

• Nahlásit
  • Citovat
53
1.5.20 13:27

Já na mužích i ženách nemám ráda odhnilé zuby. Když je má někdo křivé, nevadí. Přeci jen je to normální. Nesnáším smrad z úst od cigaret. To je věc která mě klidně po ránu nakopne. Vadí mi když někdo zapáchá. Potem, špínou, kouřem z cigaret atd. Kolikrát jsou v tomhle horší ženy než muži. Což je děsivé.
Ale je to každého věc. :woman_shrugging_tone3:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
1.5.20 13:29

Co je moc pro mě. Špinavé a roztrhané oblečení, chybějící nebo černé zuby, mastné vlasy, monstrózní obezita, zanedbaný zevnějšek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3888
1.5.20 13:30

Špína za nehty, zanedbaný chrup, nehty okousané, pro mě i umělé. Umaštené a neupravené vlasy, šílené odrosty, obezita, špatná hygiena celkově, cigarety, přemíra alkoholu…to je peklo.

Jo a nebo oblečení o číslo dvě menší, než je třeba ( přetéká všechno a všude).

Příspěvek upraven 01.05.20 v 13:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8004
1.5.20 13:32

Já si osobně myslím, že ty vyloženě drobné nedokonalosti, jako je malinko křivý přední zub, velké kouty, špatná pleť… Člověk vidí jen u sebe. Pokud mi člověk řekne,, urazil jsem si při pádu z kola přední zub a čekám na korunku", absolutně nic si myslet nebudu. Pokud ho tak potkám ještě za rok a vím, že to není chudák nebo máma samoživitelka, tak je to prostě lempl, který o sebe nedbá. To samé, když potkám ženu s umaštěnými vlasy odrbaném oblečení s tváří plnou akné, tak si řeknu fuj, nestará se o sebe. Když bude mít akné čistě oblečená, navoněná a načesaná žena, určitě ji za to neodsoudím. Totéž samozřejmě platí i pro muže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6004
1.5.20 14:03

Chybějící zuby a přítomnost obezity? To bych nemohl…

Obezita mi nechybí a zuby taky nemám! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16393
1.5.20 14:04
@Anonymní píše:
Založila jsem toto téma, protože jak jsem psala, u sebe to hrotim hrozně, ale u jiných až tolik ne. Nosila jsem sama skoro 3 roky rovnátka kvůli dvojkám a stejně se mi jedna trochu vrací, takže byť jsem dělala, co jsem mohla, asi s tím už víc nezmůžu. Proto mě zajímá, jak na tyto estetické nedokonalosti pohlíží muži. A celkově, co už je třeba moc a tak?

Jakože jestli je ženská bez zubů o. k.? 8o řeknu ti, co si myslí můj muž. Nebyl by ani s ženskou bez zubů (s hnusnými zuby), ani s tlustou, neupravenou, línou, nesamostatnou, ufňukanou, hypochondrem,… Tohle totiž nejsou žádné nedostatky, ale dost závažné věci, které o tom druhém hodně vypovídají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 14:05

Mě vadí zápach z úst, zápach z potu, zhnilé zuby, když se někdo neumí v rámci své postavy oblékat třeba 90 kilova v leginach, u mužů mě dal nepritahuje extrémní vychrtlost /obezita. A mám ráda chlapi jak říkám upravení /neupraveni. Voňavý chlap se strništěm v pracovních uboru :srdce: Ale víc než vzhled mě odradí jednoduchost jak u chlapů tak u žen. Může být jakokoliv upravený ale když je s IQ na úrovni debility tak ruce pryč :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
254
1.5.20 14:44

Moc muzu se zatim neozvalo tak snad se vyjadri :) jinak si myslim ze bez zubu, mastni, spinavi a zanedbani (obezitu nemyslim, tlusty je kdekdo) muzou byt snad jen lidi typ „vymena manzelek“ z okraje spolecnosti, kteri nemaji navyky z domova, a o takove extra zajem nebude - mimo jim podobne. Nechci je odsuzovat, ale aspon snaha vypadat dobre se ceni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
790
1.5.20 14:54
@Anonymní píše:
Založila jsem toto téma, protože jak jsem psala, u sebe to hrotim hrozně, ale u jiných až tolik ne. Nosila jsem sama skoro 3 roky rovnátka kvůli dvojkám a stejně se mi jedna trochu vrací, takže byť jsem dělala, co jsem mohla, asi s tím už víc nezmůžu. Proto mě zajímá, jak na tyto estetické nedokonalosti pohlíží muži. A celkově, co už je třeba moc a tak?

Co maj sakra společnýho dvojky s rovnátkama? Push upku bych pochopil, ale rovnátka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 15:15
@Kadet Biegler píše:
Co maj sakra společnýho dvojky s rovnátkama? Push upku bych pochopil, ale rovnátka?

Tohle nebudu ani komentovat :joy:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama