Můžu být těhotná, jsem 9 PO?

Anonymní
16.7.13 15:18

Můžu být těhotná, jsem 9PO?

Prosím, neobracejte oči v sloup :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, jen co uvidíte ten nadpis. My se s manželem snažíme už hodně dlouho a já mám pocit, že to možná vyšlo…, na test je brzy.

Už ovulace byla jiná, měla jsem clostilbegyt, oba vaječníky bolavé, den po Pregnylu to přešlo, sex jsme měli den a půl po. Nikdy předtím, jsem takovou bolest u ovulaci necítíla, 6 den po ovu večer píchání v podbřišku, tlaky a ve vaječních, 7 den pobolívání podbřišku a od tý doby nic. MS má dorazit v sobotu. Každý cyklus mě vždy týden před začal bolet čípek, měla jsem v něm křeče a teď nic. jsme 9 PO a pobolívají mě prsa, mám bílý výtok (byl vždy, ale ne v takovém množství) a co hlavně tak mám osypanej obličej. Všechny ty příznaky byli víceméně i před MS, krom toho akné, pleť jsem měla vždy v pořádku. Měl někdo akné jako přiznak? Na testík je asi ještě brzy? Kéž by to vyšlo! Jinak cesta do CAR.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
16.7.13 15:23

Jediné, co ti můžu říct, že to moc držím palce. Podle příznaků nepoznáš vůbec nic. Já si dokázala vsugerovat i ranní těhotenské nevolnosti. Já tedy na tvém místě bych už testovala, na mně výrobci testů vydělali tisíce :mrgreen: 10.DPO už jsem měla vidět ducha, sice jsem ho viděla jen já, ale byla tam, dceři byl rok a půl, a to máme za sebou i ten CAR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
16.7.13 15:24

Myslím, že 9DPO ještě nemusíš mít ani vyprchaný pregnyl z těla, takže ti může způsobovat různé příznaky, případně změny v cyklu :|
Toho pregnylu jsi měla kolik? Někdy se dává třeba k inseminaci i 10tis jednotek a může to trvat až 12-14dnů, než se odbourá…
Jinak ano, samozřejmě můžeš být těhotná, ale nespoléhala bych na to, abys nebyla zklamaná a ačkoliv jsem lovec duchů, tak s pregnylem ybch duchy nelovila, bála bych se, že objevím pregnylového ducha a pak zmizí.
Ještě by to chtělo pár dnů vydržet no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 15:25

Jenže zítra mají za náma přijet staří známí, moc se na ně těším, kdybych testla, nic tam nebylo, byla bych zklamaná, možná bude lepší sladká nevědomost. Ještě k tomu byl přidala, že jsem ležela dívala se na tv a zamotala se mi hlava a pak jsem sebou málem sekla. To se mi taky nestává.

• Nahlásit
  • Citovat
69308
16.7.13 15:27

10000 jednotek pregnylu už není na testu vidět 10.den od píchnutí, x-krát vytestováno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 15:27

@Gladys měla jsem 5000. A mminulý cyklus taky a to mi neudělalo vůbec nic, až teď. Minulý jsem testovala už 10 DPO, a nic tam nebylo, ani těhotenství ani pregnyl.

• Nahlásit
  • Citovat
69308
16.7.13 15:28
Opravdu podle toho, co popisuješ, se nedá usuzovat vůbec nic.
@Anonymní píše:
Jenže zítra mají za náma přijet staří známí, moc se na ně těším, kdybych testla, nic tam nebylo, byla bych zklamaná, možná bude lepší sladká nevědomost. Ještě k tomu byl přidala, že jsem ležela dívala se na tv a zamotala se mi hlava a pak jsem sebou málem sekla. To se mi taky nestává.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
16.7.13 15:30
@terinka4444 píše:
10000 jednotek pregnylu už není na testu vidět 10.den od píchnutí, x-krát vytestováno.

Jak u koho :jazyk: To máš jak s těmi, co majítest negativní a přitom už mají potvrzeno, že těhotné jsou, každému ty ledviny fungují jinak :nevim:

Ale tak pokud má zakladatelka ozkoušeno a navíc měla jen 5tis, tak bych už testovala, hezky ranní moč, desítkový test, nechat aspoň 10min proschnout, než se na něj vůbec podívá :mrgreen: To byla taková moje klasika :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 15:33

@Gladys píšou tam tři minuty na testíku? Nejradši bych ho udělala už teď, ale jsem uchlastanec :lol: vypiju tak 3 litry denně, takže si myslím, že by to nemělo asi smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
31603
16.7.13 15:39
@Anonymní píše:
@Gladys píšou tam tři minuty na testíku? Nejradši bych ho udělala už teď, ale jsem uchlastanec :lol: vypiju tak 3 litry denně, takže si myslím, že by to nemělo asi smysl.

no to nesmíš, takhle lemtat :mrgreen: já jsem strašlivej nepijan, takže prvního ducha jsem ulovila i odpoledne. :lol: Jestli nechodíš v noci, tak fakt ráno, testík nechat trochu zaschnout, pak vyleze i opravdu slabounký duch. (zpětně jsem našla takového fakt prakticky nezřetelného i 8DPO, ale toaž druhý den, když jsem porovnávala test s už lehounce viditelným duchem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 15:45

@Gladys vypiju v noci tak 3,5dcl a chodím i v noci pravidelně, tak to tam mám chytat tu noční?

• Nahlásit
  • Citovat
3876
16.7.13 15:47

Sama vím že psychika dělá divy, já jeden cyklus byla přesvědčená že jsem otěhotněla i když test byl negativní a mrcha mě pak nepříjemně překvapila. Myslím že jsem měla i příznaky. Další měsíc jsem myslela že to neklaplo a ono jo:) Jinak akné jsem měla až tak kolem 10.tt, podle mě je teď hormonu v těle hrozně málo. Asi bych počkala do té soboty a pak testla. Vím jak je hloupé hledat duchy :mrgreen: Držím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 15:53

@brumik7 nikdy mi to nepřišlo, až teď. Tak uvidíme, myslím, že to nevydržím a testnu stejně zítra, bude tam bílo, ale tak aspoň chvilu vzrušení.

• Nahlásit
  • Citovat
1729
16.7.13 16:10

Tak to jsme na tom stejně, jsem taky 9DPO, menstruaci mám dostat v neděli, ale říkala jsem si, že se pokusím vydržet s testováním, až pokud nepřijde MS. Ale chápu, že je těžký to vydržet. Já už taky několikrát lovila duchy :)

Příspěvek upraven 16.07.13 v 16:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10715
16.7.13 16:25

Tak já přidám trochu do „ohně“ :-D
v prvním těhotenství jsem brala clostilbegyt a prvně!!! cítila ovulaci - přesně jak popisuješ ty. Bylo to najednou celé jinak, bylo to jiné, bylo to totiž - těhotenství!!!Ze kterého mám nádhernou zítra již roční holčičku. Moc ti přeju, aby jsi měla stejný konec, jako jsem měla já a zítra při testování našla toho krásného Ducha!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama