Můžu otěhotnět poslední den ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikanikanika
Povídálka 38 příspěvků 06.11.14 13:03
mužu otěhotnět poslední den ovulace??

Dobrý den jsem tu nová. o miminko se snažíme 3tí měsíc. chtěla bych se zeptet jestli mužu otěhotnět poslední den ovulace?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Popelka-9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 13:07

Ovulace trvá, pokud vím, jen jeden den. Né víc..

elanaa
Nadpozemská drbna 28829 příspěvků 06.11.14 13:09

@Nikanikanika ovulace trvá pár sekund, je to chvíle, kdy praskne folikul a vylije se z něj tekutina, v níž dozrávalo vajíčko.

jiná věc jsou plodné dny, ty bývají dva dny před ovulací a den po ní (maximálně) a to samozřejmě otěhotnět lze.

Nikanikanika
Povídálka 38 příspěvků 06.11.14 13:11

Děkuji to sem měla na mysli plodné dny..

ka2ka
Extra třída :D 14183 příspěvků 06.11.14 13:12

@Nikanikanika já otěhotněla taky den po, držím palce

blumen
Hvězda diskuse 46849 příspěvků 06.11.14 13:16

@Nikanikanika muzes otehotnet do 24 hodin po uvolneni vajicka z folikulu, spise je to 12 hodin, pak uz vajicko oplodneni schopne neni. Je lepsi mit sex pred ovulaci, spermie vydrzi ve vejcovodu

Nikanikanika
Povídálka 38 příspěvků 06.11.14 13:17

Neměřím teplotu a jen tak od oka sem si vypočítala plodne dny. zatím tomu necháváme volný pruběh. Zatím sou to 3 měsíce, tak uvidíme kdy se zadaří.

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 06.11.14 13:20
@Nikanikanika píše:
Dobrý den jsem tu nová. o miminko se snažíme 3tí měsíc. chtěla bych se zeptet jestli mužu otěhotnět poslední den ovulace?

já si myslím, že můžeš otěhotnět v podstatě kdykoliv jen při plodných dnech je větší naděje :kytka:

Nikanikanika
Povídálka 38 příspěvků 06.11.14 13:21
@LenďuleB píše:
já si myslím, že můžeš otěhotnět v podstatě kdykoliv jen při plodných dnech je větší naděje :kytka:

no četla sem že pokud není ovulka tak je to nemožné, ale každá píše něco jiného :)

blumen
Hvězda diskuse 46849 příspěvků 06.11.14 13:25
@LenďuleB píše:
já si myslím, že můžeš otěhotnět v podstatě kdykoliv jen při plodných dnech je větší naděje :kytka:

No, tak to opravdu ne, k oplodneni je potreba vajicko, ktere je schopno toho oplodneni jen 12-24 hodin ;)

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 06.11.14 13:26

Já nikdy žádnou ovulaci neřešila a taky jsem otěhotnila, jednou dokonce dvojitě. Já si myslím, že by to prostě člověk (aspoń tedy zezačátku) neměl tak řešit. Když, tak nejlépe s gynekologem, ten by měl poradit asi nejlépe ;)

Nikanikanika
Povídálka 38 příspěvků 06.11.14 13:29
@LenďuleB píše:
Já nikdy žádnou ovulaci neřešila a taky jsem otěhotnila, jednou dokonce dvojitě. Já si myslím, že by to prostě člověk (aspoń tedy zezačátku) neměl tak řešit. Když, tak nejlépe s gynekologem, ten by měl poradit asi nejlépe ;)

říkám zatím tomu nechávám volný pruběh. četla sem že nekteré otěhotneli i 3 dny mo MS

bikerinka
Kecalka 174 příspěvků 06.11.14 17:18

@LenďuleB bud rada ze se ti povedlo hned :-) nekdo se snazi a porad nic ale jinak mimochodem kdyz neni ovulace tak to zrejme neni mozne 8) ponevadz ovulace ma taky svuj prubeh stejne jako MS 8)

Nikanikanika
Povídálka 38 příspěvků 10.11.14 13:10

Holky kdy by byl test pozitivní?5.11 byl posl. den plodných dnu. Mě bych mela dostat CCA 15.11. jindy me touhle dobou bolely prsa. a tentokrát nic.ale test negativní

blumen
Hvězda diskuse 46849 příspěvků 11.11.14 07:09

@Nikanikanika kdyby byla ovulace opravdu 5.11., tak je jeste brzo. Idealne 14 dni po ovulaci, ale u nekoho i pozdeji. Takze u Tebe 19.11.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >