Na kolik vás vyšla svatba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nymphy
Závislačka 4704 příspěvků 22.01.12 13:50
Na kolik vás vyšla svatbaa7?

Zdravím :)
S přítelem uažujeme o svatbě. Brouzdám netem po ruznych strankach ale konkretne jsem nic nenasla navic mi tu skace mala tak ani tolik casu neni. Tak se obracim na vas.
Co vse jste zazizovali,je lepsi nejaka agetura,v praze jaka,cca 50lidi mel jste nekdo kolik vas vse tak vyslo :) Dekuji moc za příspevky do me diskuze :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nevsik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.12 14:02

zhruba 120 lidí a cca 150 tisíc! :oops: vše jsem zařizovala sama (krom mojí rozlučky se svobodou :D ) ale měla jsem na to dost času páč jsem neměla ještě dítě. kamarád měl přes agenturu a byl hodně spokojenej,dal za to asi 50 tis. a měl nějak 30 lidí.
dělala jsem pak svatbu kamarádce a vůbec si nestěžovala :mrgreen:
sice jsem nebyla ve stresu abych to vše stihla,bavilo mě to ale jestli nemáš jen tak volno tak se možná po nějaké dobré agentuře koukni,opravdu udělají vše!
Krásnou svatbu :kytka:

nymphy
Závislačka 4704 příspěvků 22.01.12 14:06

Děkuji. Můžu se zeptat co vše jsi měla započítané v těch 150tis?Jen jídlo? Já vůbec nemám představu co vše zařídit,ubytování,nějaka zabava a tak:) mam sice malou ale čas bych si chtěla udelat a spis se tomu venovat sama max agenturu co pomuze a ne udela za me :)

nevsik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.12 14:13

komplet vše-jídlo,raut,pití,svatební šaty,pozvánky,výslužka,prstýnky,květiny,hudba,obřadní síň,fotograf…
udělej si nejdřív seznam lidí co bys tam chtěla-pak místo kde se vše bude odehrávat-jaké bude počasí?? tudíž kdy? můžete být venku? dj bude hrát venku nebo jen uvnitř? kdo půjde na oběd a kdo pouze na raut? kolik tam bude dětí? (alko,nealko)

jestli chceš tak večer (jdeme akorát na procházku) ti pošlu sz s kompletem jak jsem co dělala,co platila a jak řešila…

nymphy
Závislačka 4704 příspěvků 22.01.12 14:17

Super. Jsi moc hodná :kytka: . Taky jedeme pryč. Večer budu ráda když mi to pošleš,budeme se brát asi až v létě, ale chci už pomalu něco dělat ať nejsem ve stresu. Není toho malo co musim udelat :) Už se tesim :mrgreen:

nevsik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.12 14:20

určo pošlu,svatby to já ráda ;) :mrgreen: kdykoliv,cokoliv,jsem tady denně na příjmu :) a v létě,ju? hmmm,to je tak akorát :D ještě spousta času na přípravy! tak ju,jdeme se vyvětrat a večer hnedle vytáhnu svůj book a vypíšu vše! zatím ahoj :mavam:

nymphy
Závislačka 4704 příspěvků 22.01.12 14:23

No já si určitě budu muset nekoho vzit k sobe.Muj chlap na tohle neni ten by nejradeji zaplatil tu agenturu jen aby on nic nemusel delat :mrgreen: Ale ja si to chci uzit vsechny ty pripravy a tak :) jen nevim kde zacit :D Jsi zlata,tak večer tu :dance:

lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 22.01.12 14:29

my vydelali :lol:
cca 25 lidi, obrad na zamku, saty, oznameni, prstynky cca 15 000,–. hostina u nasich na dvore formou grilovani- platili nasi. Vecne dary jsme predem s diky odmitli a ve vysledku jsme byli nejakych 40 000 v plusu :pankac:

sali78
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 22.01.12 14:31

když já jsem si připravovala svatbu tak mi hodně pomohly TYTO stránky. Tam jsem našla spoustu inspirací a protože jsem si dělala svatbu sama a už druhou, tak mě celkem vyšla asi na 50tis cca pro 60 lidí.

jizvíková
Extra třída :D 13003 příspěvků 22.01.12 14:39

na 4000 s oblecenim vcetne

iwinka
Povídálka 37 příspěvků 22.01.12 14:44

Ahojky, my jsme se brali loni v květnu a naprosto famozní…

svatba na zámku a hostina v sále nad restaurací, s restaurací jsme měli dohodnuté obědy od nich + alkohol (pivo+tvrdej) + večeře…
otec nakopil v Makru nealko + přípitek (ten je z restaurace velmi ale velmi přemrštěnej) a to vše pro 50 lidí ho vyšlo pouhých 2500kč a ještě zbylo, udělali jsme to ve formě bufetu a každej byl nad míru spokojený, hrála kapela, všichni tančili, nikdo nemusel dvě hodiny čekat než mu přinesou pití, tak si zašel k bufíku a bylo… :mrgreen: :mrgreen:
rodiče stála svatba asi 30 000 - 35 000kč (sál + kapela + jídlo a alkohol z restaurace + nápoje co si nakoupil + přípitek co si nakoupil + jo a ještě jsme si zařídili v restauraci obložený mísy pro vegetariány a pro masožravce)

naprosto super, do dnes vzpomínáme :)

JO A PŘIKLÁNÍM SE K SVATBĚ V KVĚTNU
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vanesanka
Závislačka 3278 příspěvků 22.01.12 14:49

Ahoj, tak já měla oslavu doma, bylo to v roce 2004 a vyšlo nás to se vším na 40 000. Jídlo, zákusky, pití, dorty, oblečení a výslužka pro 20 hostů , bylo to až až až :lol: Chtěla jsem skromnou svatbu, tady to jede ale ve velkém koukám :lol:

Scarlett2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.12 15:05
lucie.t píše:
my vydelali :lol:
cca 25 lidi, obrad na zamku, saty, oznameni, prstynky cca 15 000,–. hostina u nasich na dvore formou grilovani- platili nasi. Vecne dary jsme predem s diky odmitli a ve vysledku jsme byli nejakych 40 000 v plusu :pankac:

Meli jsme to uplne stejne. :)
Vydelali jsme 25 tis.

obycejnaholka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.01.12 15:09

Tak my meli cca 100 lidi a vyslo nas to na cca 100 tis.Obrad s obedem na zamku a pak byla party s rautem ,prasatkema a zivou hudbou…Drzim palce,preji vam krasne zarizovani!!!!!!!!!!

LUaPE
Kecalka 461 příspěvků 22.01.12 15:13

letos v cervenci me to taky ceka a taky nevim kde zacit :) my teda neplanujem nic velkeho.. mame tu fotbalove hriste na vesnicce, takze chceme prasatko, sud, piti si nakoupit sami a tak :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama