Náhradní vanoční kolotoč 2015 :)

2020
16.11.15 11:51

Náhradní vanoční kolotoč 2015 :)

Ahoj,

kdo jste nestihli letošní kolotoč a chcete někoho obdarovat, prosím vás, pište mi SZ s vaší adresou do 30.11., udělám seznam a pak vám do konce měsíce pošlu, komu máte nějaké milé překvápko poslat a kolik nás celkem je.
Není to o utrácení, je to o dobré energii Vánoc, šiřme ji a udělejme si navzájem radost! :mavam:

Termín odeslání dárečku bysme mohli dát do 10.12., ju? Ať to stihneme pod stromeček :kytka:

Příspěvek upraven 27.11.15 v 00:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5593
16.11.15 11:54

@Petullka82 jů, parada diky za diskuzi :dance:  :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8587
16.11.15 12:05

Co se tak obvykle daruje?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
16.11.15 14:01

@Teeeri asi je to jedno :) jen nějaká maličkost :) ale možná by bylo dobré k adrese napsat i něco ve stručnosti o sobě ať to nemá ten druhy tolik složité :think: myslím, že to tak funguje i v tom klasickém kkolotoči od adminu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17093
16.11.15 17:44

@Teeeri Jj, je to tak, jak píše @AndreaS92 . V pravidlech Kolotoče je „drobnost kolem 100 Kč“. Je to udaná cena proto, aby si nikdo nestěžoval, že sám nakoupil za 500 a dostal jen za pár korun. Ale samozřejmě je to na tobě, jak si poradíš a co koupíš. Nemá to být o prachách, ale o překvapení a potěšení. Pro mnohé je to pod stromečkem jediné překvápko, pro spoustu dalších třeba jen jedinej dárek.

A je dobré napsat nějakou nápovědu, co máš ráda nebo co tě baví, co by se ti líbilo a tak. A je to jen nápověda, není to přímo přání nebo Wish list, takže se Ježíšek toho držet může ale i nemusí. Já osobně jsem za nápovědu ráda. Aspoň trošku vím, v jakém okruhu vybírat.

No a co se tak posílává? Když projedeš staré diskuze loňských kolotoču, jsou tam i fotky. Nevím, jestli dokonce nebyla i nějaká soutěž, kde se pak vybral nejoriginálnější dárek, nejhezčí nebo jinak zvláštní. Loni jsme měli dokonce záhadu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2020
16.11.15 22:10

Super, holky, díky za doplnění :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8587
17.11.15 07:05

Tak já nevím maličkost, to je pro každého něco jiného. Třeba kniha nebo propiska je rozdíl. No chápu ale je to o překvapení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1914
17.11.15 09:00

Ja se taky hlasim, posilam info do sz :) :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17093
17.11.15 23:50

Tady je diskuze, kde jsou focené dárky, kdo co v kolotoči dostal, tak se můžete inspirovat, kdyby vás nic nenapadlo. Stačí si rozkliknout Fotoalbum tématu a nemusíte složitě listovat po stránkách ;)
https://www.emimino.cz/…2012-132982/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4610
18.11.15 09:04

Hlásím se a během dne pošlu info do zprávy :pankac: Mělo by to zůstat anonymní doufám u zakladatelky diskuze, ano? @Petullka82 Jinak super, že se to pořádá, byla jsem v minulém kolotoči a bylo to super překvapení, až mi slzy vyhrkly :jazyk: Dostala jsem tričko pro naše mimčo, naúšnice a magnet pro štěstí. Takže i hodně věcí, ale holky posílaly i ruční výrobky a je třeba počítat i s poštovným. Pak jsme se rozčilovaly, že hodně maminek se chtělo ještě přihlásit po termínu a nemohly už a nakonec některé maminky přihlášené v termínu dárky neposlaly a pak se omlouvaly adminům, že nemají peníze atd. :roll: přitom je to dobrovolná akce. Tak snad se tady tohle nestane :andel: moc se těším a někdy je ta nápověda opravdu dobrá věc, aspoň se ježíšek může trochu inspirovat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
18.11.15 12:56

@Philippe jo vidis to jsem se chtela zeptat… @Petullka82 mame do darecku pridat i svuj nick? V oficialnim kolotoci od adminu nick muzou pridat…asi byxh to dala bez nicku co myslite? Nebo kdo jak chce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2020
18.11.15 13:41

Holky, udělejte to, jak chcete, můžete přidat svůj nick anebo napsat ježíšek. Bude to anonymní jinak - z mé strany, pošlu vám jen adresy. Dárečky rozešleme do 10.12.,aby to ještě stihlo přijít. Na kolotoč už je nás dosti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
18.11.15 13:56

@Petullka82 super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4610
19.11.15 14:44

@AndreaS92 já bych to nechala na rozhodnutí maminky, jestli ho tam uvede.

Jinak si myslím, že by se to mělo posílat doporučeně, ať si případně může druhá maminka ověřit, že jí opravdu balíček jde a někdo nás třeba nevodí za nos. Minulý rok maminky podvodnice většinou nebyly schopny ani dokázat, že ho poslaly. Ale jinak myslím, že se to snad tady nestane, protože je nás opravdu málo :kytka:
@Petullka82

A kolik nás tedy je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
19.11.15 14:56

@Philippe pevně doufám, že mi nějaky dárek dorazí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek