Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Helenka89 @AndreaS92 moje maminka taky nic nenapsala holky, ale tak snad to nebyla taková katastrofa. Ono je to těžké, když je to bez nápovědy, strefit se někomu do vkusu. Minulý rok jsem měla taky takový blbý pocit, když si v kolotoči všichni psali, co dostali a nebo že aspoň vůbec něco dostali a já jsem neměla taky odezvu. Zase na druhou stranu v tom je to anonymní kouzlo kolotoče.
jinak myslím, že i po prozrazení nicku jsme nikoho tady nelynčovaly
jen třeba když na ní narazím v diskuzi, tak vím, co je to zač. Jen by mě ze zvědavosti zajímalo, jestli v ofiku poslala
třeba admin pak písne ![]()
Tak ona se ofika nakonec neúčastnila, přihlásila se, ale nevyplnila přihlášku.
@Petullka82 píše:
Tak ona se ofika nakonec neúčastnila, přihlásila se, ale nevyplnila přihlášku.
tak jestli je to tak, tak bych to tipla na někoho, kdo viděl, že se houfně přihlašuje maminky přihlasují do nějakého kolotoče, tak se přihlásil taky, aniž by si to pořádně promyslel. Pak to prostě pustila z hlavy, a co, nějaký kolotoč emimina, sama si psala, že pak nebyla dlouho na emiminu. Jestli sem chodí sporadicky, tak to prostě nechala plavat.
On ne každý to přihlásení bere tak vážně a domyslí důsledky
![]()
@Jazz27 píše:
tak jestli je to tak, tak bych to tipla na někoho, kdo viděl, že se houfně přihlašuje maminky přihlasují do nějakého kolotoče, tak se přihlásil taky, aniž by si to pořádně promyslel. Pak to prostě pustila z hlavy, a co, nějaký kolotoč emimina, sama si psala, že pak nebyla dlouho na emiminu. Jestli sem chodí sporadicky, tak to prostě nechala plavat.
On ne každý to přihlásení bere tak vážně a domyslí důsledky![]()
Ale i tak by ji upozornilo to, kdyz ona sama darek dostala. Navic musela poslat svoji adresu a prani ![]()