Náhradní vanoční kolotoč 2015 :)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4624
30.12.15 09:21

Moc děkuji svému Ježíškovi za úžasné dárky. Výrobky z Justu jsou skvělé - znám je, a drobnosti pro malou potěšily :srdce: Vánoční svícínek nám krásně dodekoroval dům. Ještě jednou díky :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2970
30.12.15 10:28

Ja taky dekuji opozdene jeziskovy darky byli uzasne a asi od vas jeste necham neco usit :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
31.12.15 08:59

Holky, tak ta dotyčná se už nějakou dobu nepřihlásila na emimi, psala jsem jí už 18.12. a zpráva nebyla přečtená. To mi připadá, že asi nic neposlala. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
31.12.15 09:02

@Petullka82 tak proc se sem dotycna prihlasovala? Ja tohle fakt nechapu :zed: :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
31.12.15 09:05

Nevím, jestli se jí třeba něco nestalo? Těžko říct. :nevim:
Je tu někdo, kdo by chtěl poslat malinkou drobnost, abysme udělali radost? Mohlo by nás být víc a udělat jen mini dáreček…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
435
31.12.15 19:37
@Petullka82 píše:
Nevím, jestli se jí třeba něco nestalo? Těžko říct. :nevim:
Je tu někdo, kdo by chtěl poslat malinkou drobnost, abysme udělali radost? Mohlo by nás být víc a udělat jen mini dáreček…

Já ráda budu náhradním Ježíškem pro maminku, které dáreček nepřišel. Peti, esli bys byla tak moc hodná a poslala mi jméno a adresu maminky, které dáreček nepřišel, budu ráda. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2970
31.12.15 20:11

@Petullka82 ja se tez pridam :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4262
31.12.15 20:19

@Petullka82 Taky prosím o adresu na maminku bez dárečku. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
1.1.16 08:19

Holky, jste úžasný, díky :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4624
1.1.16 11:30

@Petullka82 no presne tak to delaly i maminky, podvodnice, minuly rok. Proste se neprihlasily a pak treba az v lednu s nejakou trapnou vymluvou :think: Ona totiz dotycna maminka urcite darek postou dostala, takze zapomenout nemohla :cert: a to ma na tom nejvice stve, ze ona dotycna darek obdrzela :pocitac: jen doufam, ze to nebyla „moje“ maminka, to by me stvalo :cert: Samo, ze se mohlo neco zavazneho stat, ale tak nejak pochybuju…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
1.1.16 12:11

@Philippe no je to smutný, já třeba letos měla tenhle dárek jako jediné překvápko pod stromečkem a tak nějak mě to hřálo jako naše společné tajemství…jinak tvoje to nebyla :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
1.1.16 14:26

@Petullka82 A nebyla to moje maminka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
1.1.16 15:31

@AndreaS92 Nebyla :) asi nemám ofiko psát, čí to byla maminka, že?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8148
1.1.16 17:17
@Petullka82 píše:
@AndreaS92 Nebyla :) asi nemám ofiko psát, čí to byla maminka, že?

A je to nejaky novacek, nebo nejaka dlouholeta uzivatelka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
1.1.16 17:45
@Petullka82 píše:
@AndreaS92 Nebyla :) asi nemám ofiko psát, čí to byla maminka, že?

A proc by se nemohla zveřejnit? :nevim: mě tohle nepřijde moc fer no :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová