Náhradní vanoční kolotoč 2015 :)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2156
15.12.15 19:58

Já radši balíček vůbec neotevřela kdyby nebyl zabalený. Už se taky moc těším, díky vám všem :kytka: :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3003
16.12.15 06:58

Od Jezika z Prostejova, pranicko otevrit muzes :-)
Snad se budou darecky libit xx

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.15 09:20

Děkuji mamince z Dolnich Kralovic, že balíček v pořádku dorazil :-)

  • Citovat
  • Upravit
14008
16.12.15 13:09

Mě dnes taky přišel dáreček už se těším až si balíčky rozdělám moc díky :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11514
16.12.15 13:16

Maminka z kroměříže má dárek už od 12.12 v depu. jen jsem z toho nepochopila, jestli už byl pokus o doručení, nebo ještě nedoručovali… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.15 13:44

@JanaEH Moc děkuji mamince za balíček, jsem celá natěšená, co v něm najdu :dance:
A protože jsem šla na emimi až teď, tak jsem vzkaz od zakladatelky diskuze a „matky kolotoče“ dostala před chvílí, takže doručení bylo opravdu velké překvapení :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
1748
16.12.15 20:45
@Lupoli píše:
PROSÍM MAMINKU Z NESPEK AŤ SI!!!DNES!!! UŽ SKOČÍ NA TU POŠTU… MÁ TAM BALÍČEK A ZÍTRA KONČÍ ÚLOŽNÍ DOBA!!!

Děkuji za dárky, bohužel jsem nedostala lístek do schránky a tak jsem ani nevěděla, že mám balíček na poště a do diskuze nestíhám koukat. Moc děkuji za dárky, byla jsem asi hodná, že je jich tolik :srdce: už se nemůžu dočkat až je rozbalím. Zatím jsou schované, aby mě nelákalo je rozbalit :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
153
17.12.15 14:49

@Jitulinda super, jsem rada ze je u tebe :-) uz jsem zacinala pomalu plašit, že nebudeš mit darečky :-) tak snad se ti budou libit :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2970
17.12.15 20:42

Holky ja zapomela mamince A. Š. z Dolních Kralovic napsat na krabici, ze je to z kolotoce tak snad maminka pochopi odkud to je (jinak vrchni krabici muze otevrit vse je zabalene )..:-) jinak me uz balicek dorazil od maminky K. S.bohuzel mesto neprectu a chci ji vzkazat ze se trefila mam rada rucne delane veci..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.15 21:17

@kristyn.g Kočko, poptej se na poště, jestli tam pro tebe něco neleží ;) :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
1914
17.12.15 22:50

Mě ještě nic nepřišlo :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
18.12.15 08:27

@Helenka89 jdu to zjistit :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1914
18.12.15 14:54

@Petullka82 Priiislooooo,jupi :dance:

Dekuji mamince J. J. z N.,rozbalim pod stromeckem  :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
18.12.15 15:13

@tynaterezka maminka z Dolnich Kralovic dekuje darecek dnes prisel, a je pod stromeckem. Moc moc dekuji a strasne moc se tesim :dance: :dance: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
18.12.15 15:13

@tynaterezka maminka z Dolnich Kralovic dekuje darecek dnes prisel, a je pod stromeckem. Moc moc dekuji a strasne moc se tesim :dance: :dance: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová